Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

może efekty moich działań przkonają moją gópiom łepetyne że nie wolno tego więcej robić!!!!!!! załamka:( :o może jak zostanę zakonnicą to nie będzie to miało większego znaczenia... szkoda tylko że absolutnie nie mam powołania:P pozostaje mi tylko próbować z maściami jeszcze... chociaż po Twoich słowach...nie wiem czy jest sens, skoro po latach (?) są nadal masakrycznie widoczne... Ale popróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serafina
Te 2 na dekolcie mam od lat i niewiele sie zmienia, ale z czasem zbladly, wiec jedyne co widac to wypuklenie. nie przejmuj sie tak bardzo, zaloze sie, ze nie masz az tylu prawdziwych blizn, wiekszosc z nich (jezeli dopiero przestalas albo chcesz przestac wyciskac) to pewnie przebarwienia albo drobne ranki i te (mowie z doswiadczenia zaawansowanego wyciskacza) bledna i czasem znikaja, skora sie luszczy...np na ramionach mialam kiedys dramat a teraz moge zalozyc bluzke na ramiaczkach i nie odstraszam ludzi :-) daj swojej skorze czas a bedzie duzo lepiej, zapewniam! wazne jest codzienne nawlizanie. sama pewnie wybiore sie na ten laser dopiero za jakis czas, ale obiecuje dac znac co i jak :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze lepszy pomysł, a mianowicie: nie będę się kąpać:P za głupotę będe śmierdzieć:o ale nie będę miała plam...załamka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"pozostaje mi tylko próbować z maściami jeszcze... chociaż po Twoich słowach...nie wiem czy jest sens, skoro po latach (?) są nadal masakrycznie widoczne...\" ja na nie nigdy nie stosowalam masci... poza tormentiolem czasem zaraz po rozdrapaniu/wyciskaniu za to na rane pooperacyjna z dziecinstwa to i owszem... i nie ma po bliznie sladu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem jak to jest z bliznami takimi na ramionach i z plamkami, po jakimś czasie w końcu znikają (niektóre nie całkowicie, ale wiem o tym tylko ja że to blizna:o) miałam totalną masakrę na ramionach, teraz z nimi jest już trochę lepiej. Tylko ten dekolt... dopiero w tym roku zrobiły mi się te dziwne blizny, ale już wiem z jakiego rodzaju i techniki wyciskania wynikają...szkoda gadać Tych paskud mam koło 10ciu, a reszta to plamki i małe uwypuklenia, ale jest ich bardzo dużo, więc efekt jest po prostu bajeczny:o taka cętkowana kotka ze mnie:P Wolałabym być kociakiem niecętkowanym:o jedyne co mi pozostaje to autoironia wobec siebie, pozdrawiam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Qulleczka...mówisz ze contratubex..jest lepszy od tointex\'u...no to jak skoncze tointex to zamieniam na contratubex ...ja mam świeżą blizne po zabiegu...i smaruję własnie tym tointex..wiem że trzeba cierpliwości mam nadzieje ze zniknie mi ta blizna...:) Gopia baba....co do twarzy to tak jak ty stosuję akne derma od miecha rano a na wieczór dauac który już koncze ...mam mieszaną cere ....do tego mam białe podskórniaki wągry i wyłazą mi bolące syfy które swędzą ..wychodzą na policzkach zwłąszcza na prawym w ogolicach żuchwy i na brodzie ale rzadko i zaczeło się robić gorzej bo zaczeło mi schodzić już jakby na szyję i pobiegłam do dermatologa i się zatrzymało już nie wyłażą tak mocno ..w sumie to już jest lepiej dziisaj jakiś wyskoczył ....ale niech sobie będzie :D...nie ruszam go...aha i twarz myje Iwostinem do cery trądzikowej.....acne-derme będę jeszcze stosowała przez kilka miesięcy tak było napisane na ulotce ...mnie też troche jakby skóra się łuszczy ale kurde mi się wydaje że to dobrze ...jakbym miała mniejsze te blizny wydaje mi się ...kurde twarz mi się rozjaśnia już te blizny przede wszytskim ...nie wiem co dalej ...chyba pójde do dermatologa zeby mi doradził co dalej mam zrobic ;/....bo brak mi pomysłów Dodam że już ktoś kiedyś mówił ze chodził do psychologa z tym problemem ale ja osobiście nie myślałam o tym ..dużo mi pomogła swiadomość ze jest to nałóg i trzeba z nim walczyć :)...i też nie było mi tak łatwo . Ktoś pisał o mocnych bliznach....podobno dermabrazja mechaniczna jest wzkazana i nie ta mikro bo ona jest za słaba ...można miejscowo ją zrobić....podobno wygląda sie strasznie ale efekt jest super i najlepiej zrobić to u chirurga plastycznego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i mam Pytanie do XY2 XY2- i jak ta mikrodermabazja domowa??? dała efekt?...bo kurcze strasznie droga jest a nie wiem czy kupić...Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Qulleczka...mówisz ze contratubex..jest lepszy od tointex\'u...no to jak skoncze tointex to zamieniam na contratubex ...\" Nie mowie :) Mowie, ze tak mojej mamie lekarz kiedys powiedzial...ale to bylo baaardzo dawno temu :) Wedlug mnie maja pewnie podobne dzialanie. Tyle,ze np. cepan on contratubexu bardzo rowni sie cenna... Ja nie moge byc obiektywna. Ja te blizne pooperacyjna mialam z 18 lat temu ;) Ale powiem tak - jest nadzieja - ja po swojej nie mam sladu. Tylko trzeba duuuuuzo cierpliwosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XY2
Te przebarwienia, w które wcierałam dr. brandt'a rzeczywiście dziś są niewidoczne, a zaczęłam stosowac około 2 miesiące temu. Na nawilżona skórę nanosi się krem, wciera przez minutę i zmywa. Po jakimś czasie wszystko staje się jaśniejsze, a później już w ogóle znika. Miałam dwa takie miejsca, ktore chciałam tym sposobem doprowadzic do porzadku, ale ostatanio nie było z moją twarzą najlepiej więc jeszcze kilka zostało. Trzeba ostrożnie przy trądzikowej cerze, żeby nie rozdrapac okolic ze zmianami skórnymi w postaci pryszczy czy większych zaskórników. Ładnie złuszcza skórę. Czym mogę zachęcic do zakupu? Hmmm, sama Madonna używa tej mikrodermabrazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie dotknęłam swej twarzy, wycisnęłam 3 wągry, przypomniałam sobie o recepturce, strzeliłam...2 razy i czem prędzej podeszłam do kompa żeby na forum się wyspowiadać i powiedzieć że głupia baba ze mnie... ale na dekolt mam nauczkę... nie chcę mieć takiej samej na ryju... ku***wa mać !!! ukarałam się jeszcze dwoma trzaśnięciami recepturki... może w moim przypadku się potwierdzi, że `zachowania karane zostaną stłumione...` jest mi smutno, jestem zła na siebie i na wszystkich 😡 minie trochę czasu zanim doprowadzę ryjka do stanu używalności społecznej...jakoś w miarę...bo w tej chwili to masakraaa i na koniec jeszcze jeden trzask z gumki pozdro, mam nadzieję że wam jakoś idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XY2...mam jeszcze jedno pytanie ...Czy jest on wydajny??mówisz ze 2 miechy już stosujesz....cały cas masz ten sam?.. No ja mam sporo takich podskórniaków białych ...zastanawiam się nad tabletkami anty ....ale nie wiem jak to zorbić zeby sobie póxniej nie zaszkodzić....wiecie jak sie do tego zabrać?...chodzi mi tu a badanie hormonów...Pozdrawiam Was....dodam ze u mnie spoko nie wyduszam i cera się poprawia sl uchajcie na maksa więc głowa do góry i wytrwałości życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XY2
Stosowac mikrodermabrazję można max co drugi dzień. Mam jeszcze jej sporo (ponad połowę), a zużyc muszę za 4 miesiące, bo 6 to ważnośc od otwarcia opakowania (oczywiście później jeszcze też można używac, ale jakośc działania spada). Nie stosuję jej nałogowo, tylko potrzebna była do zlikwidowania kilku plamek. Jesli ktoś stosuje regularnie, to na pół roku tez na pewno starczy, bo nie trzeba nakładac jej tonami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam się że dzisiaj poległam. `Na szczęście` skończyło się na ok 15 i przestałam. Przypomniałam sobie o recppturce i strzaskałam się kilkukrotnie `w nagrode` za moje zachowanie. Nic przyjemnego ... jeśli ktoś nie ma upodobań sadomasochistycznych to polecam:P Mam teraz obolałą rączkę, uprzedzam że mocniejsze sttrazskanie utrzymuje się czasami przez pół dnia, jest o czym pamiętać;o Kupiłam contractubex, skład ma praktycznie taki jak cepan albo tointex. Contractubex: 20 g - ok 30 zl, 50g - ok 54zl Skład: 100 g żelu zawiera 10 g Extractum Cepae (wyciąg z cebuli), 1 g alantoiny i 5000 j.m. heparyny. Tointex: cena ok 8zl Opakowanie krem: 20g Skład 1 g kremu zawiera: substancje czynne: alantoina - 20 mg, heparyna sodowa 110 j.m./mg - 50 j.m, inne składniki leku: Azukalen (wyciąg z kwiatów rumianku i nagietka), monostearynian gliceryny, monostearynian sorbitanu, polisorbat 60, alkohol cetostearylowy, alkohol benzylowy, parafina płynna, woda oczyszczona. Cepan: cena ok 17 zl Opakowanie: krem: tuba 35 g Skład: 100 g kremu zawiera 20 g wyciągu z cebuli, 5000 j.m. soli sodowej heparyny, 1 g alantoiny i 5 g wyciągu z rumianku. Ale w przeciwienstwie do cepanu, contractubex nie śmierdzi cebulą ;o ma przyjemny zapach bo dodali jakieś pachnidło No to teraz się nim smaruje...zobaczymy jaki bbędzie efekt, może zrobię dokumentację fotograficzną żeby lepiej uchwycić czy coś się zmienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chcecie poczytać co ludzie na forum piszą o contra to wyszukajcie, najlepiej wpisać : contractubex, contactubex, contratubex bo roznie ludzie wpisują, topiki są krótkie. No a opinie podzielone co do skuteczności...no cóż Ja spróbuję. Przeczytałam też o dermatixie, to jakiś silikonowy preparat, ale kosztuje 100-140 zl, może jak zaoszczędzę to sobie na Boże Narodzenie kupię:P Jak tam walka u Was? U mnie perspektywa sromotnej kary w postaci strzaskania za każdego tkniętego jest w miarę odstraszająca, masakry dzisiaj nie było. `Tylko` te 15... :P ale też muszę się oduczyć że nie można mieć od razu wszystkiego, więc brak masakry jest dla mnie miniminiminisukcesiczkiem. Jeszcze jeden trzask za błądzenie łapami za uchem i rozpoczynam od nowa akcje zerwania z nałogiem, od czegoś trzeba zacząć. Zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytrwam ---------- sorki nie zauważyłam że do mnie pisałaś. co do ultradzwieków to kosmetyczka polewa ci delikatnie twarz jakims plynem i jeździ taka plytka po twarzy i w ten sposob-przy pomocy ultradzwiekow (nawet radio nie wytrzymuje tego-sa zaklocenia) wyciaga ci zaskorniki i inne paskuctwa z twarzy, efekt jest super taki jak po mikrodermabrazji, polega ona na tym ze na oczyszczona cere kosmetyczka \"sprzata\" z ciebie syfki za pomoca takiego nalego \"odkurzacza\":) mozo brzmi ale mozna to do tego porownac, takie male urzadzonko co przyssawa sie do ciebie i wyciaga syfki jak odkurzacz :) co do zaczerwienienia to jest lekkie po jednym i drugim zabiegu. ale lekkie takze mozesz normalnie wyjsc. jesli masz duze klopoty to raczej polecam mikrodermabrazje-jest troche silniejsza. dzis ide na peeling chemiczny-migdalowy 2 fazowy, mandel combi, slyszalas o tym moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aig
może ktoś mi powiedzieć ... Jak długo utrzymuje się zaczerwieniona twarz, gdy pierwszy raz używa się brevoxylu? Wyglądam jak pomidor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mialam jakos specjalnie zaczerwienionej.Po paru dniach skora zrobila sie troche za sucha ale poza tym to czerwone jakos nie bylo. Moze jakas reakcja uczuleniowa u Ciebie? A jak dlugo tak masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XY2
Myślę, że 2 dni się zaczerwienienie utrzyma. Potem może byc lepiej, bo skóra się przyzwyczai do leku. Smaruj twarz kremem - ale nie tłustym, tylko zwyczajnie nawilżającym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to-to-ja
witam witam, o zdrowie pytam :) ok.dwóch tygodni temu zaczęłam (na noc) stosować brevoxyl. póki co - super. i przestałam wyciskać, bo praktycznie nie ma co wyciskać. nowe pryszcze nie powstają, a trochę starych zaskórników siedzi w środku, ale ich prawie nie widać, więc nie ruszam ich i wszystko gra. nie chcę zapeszać, mam nadzieję, że brevoxyl nie przestanie działać po jakimś czasie. skóra zaczęła mi się przesuszać po tygodniu stosowania. troszeczkę się łuszczy, nawilżam ją zwykłym kremem i cześć. za to wcale nie była czerwona czy chociaz zaczerwieniona. czytałam gdzieś, że warto stosować brevoxyl na suchą skórę po 15-20 minutach od umycia twarzy. ja tak robię i jest w porządku. ale wiadomo, że każdy człek jest inny, nie wszystkim pomaga to samo. życzę wszystkim ślicznych uśmiechniętych zdrowych ryjeczków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XY2
Ja zaczynam liczenie od nowa, bo w tym tygodniu wydusiłam niepotrzebnie 3 zaskórniki, które spokojnie mogły sobie później same odpaśc, ale jak zwykle musiałam ten proces przyspieszyc. Zatem dzień 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo znalazłam tu Quleczkę :) ja juuż długo nie wyciskałam, ale wczoraj się zlamałam, więc zaczynam od nowa, tym razem z Wami :) to zaczynamy odliczanie. dzisiaj dzien 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie tez dzien 1 znowu :) jeszcze w jednym miejscu mozna mnie znalezc ale nie zwiazanym z tematyka tradziku :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszcie mi moje drogie/ moi drodzy jakim kremem nawilżacie twarzyczkę po tych wszystki wysuszających zabiegach (brevoxyl i in.). Interesują mnie te kremy po których nie wyskakują Wam nowe niespodzianki, z góry dzięki:) U mnie raczej dzień pierwszy walki, bo wczoraj zmęczyłam jednego zaskórnika... a mógl sobie niezauważony gdzieś egzystować...teraz mam czerwoną kropę Więc zaczynam znowu od nowa :o Ale powiem Wam że warto spróbować z recepturką, najpierw o niej zapominałam... ale później jak zaczynalam błądzić gdzieś łapami to trzasnęłam się kilka razy i jakoś dalam sobie spokój:o pamiętając nauczkę od mojej gumowej koleżanki... Pozdrawiam, trzymajcie się wszyscy i Ci tylko czytający też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aig
chyba za często brevoxylu używałam - na dzień i na noc od czwartku wieczorem- wstaje rano dziś a tu zmarszczki wielkie pod oczami! Oczy zapuchnięte itd.. Zrobię sobie przerwę na 2 dni.. A do nawilżania kupiłam sobie glicerynę w żelu - wychodzę z założenia, że im bardziej coś żelastego tym mniej pryszczy. Tylko że po tym całym brevoxylu piekło.. Ale kilka godzin temu zastosowałam nivea young- żel krem matujący i jest ok. Piecze mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silna27
Hej wszystkim, no ja niestety znowu powoli wracam do nalogu, choc byly juz calkiem niezle czasy.Ostatnio stres nie sluzy mojej skorze, a najmniej sluze jej ja sama...Ale koniec, mam po prostu dosyc!!!!Motywuje mnie, ze w grudniu spotkam sie z moim ex, ktory mnie po prostu potraktowal po chamsku...Chce do tego czasu miec idealna cere, niech sobie skamle co stracil :p Do grodnia jest jeszcze mnostwo czasu, ale tez jest mnostwo do zrobienia w kierunku nieskazitelnej cery! Tak ze: badzmy silne razem! Bede tu zagladac! 🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silna27 Na mnie też najgorzej działa stres, bo wyciskam wtedy. To co w takich chwilach się ze mną dzieje to masakryczna masakra... Ale to pogarsza tylko sytuację, wtedy czuję się jeszcze gorzej no i błędne koło bo wyciskam ze stresu a potem się stresuję że wyciskam i tak wygłądam... a jak wyciskam to wyskakuje jeszcze więcej syfów. :o Życzę Ci z całego serca powodzenia w walce o piękną buźkę (wszystkim też:)) pokaż temu co Cię nieładnie potraktował !!! Po prostu nie był Ciebie wart:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Babo!Dziekuje Ci z calego serca za te slowa :):):) Kurcze, moze zmien sobie pseudonim, no jakos mi tak niezrecznie sie do Ciebie zwracac w ten sposob :D:D:D A ogolnie to poki co mam takie postanowienie: zeby pic duuuuuzo wody, najlepiej wiadrami!!!To oczyszcza organizm. Na razie jestem zadowolona z dzialania Skinorenu, jeszcze daleko do idealu, ale lepiej jesli chodzi o wstretne zaskorniki...Jakbym mniej grzebala to by bylo przyzwoicie! Ale grzebie i mam czolo w plackach. Zycze Wam udanej niedzieli, jutro mnie nie bedzie, ale postaram sie odezwac jak najszybciej sie da ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×