Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

Gość Adrian 18
Malen możemy iść razem do psychologa .. ja dziisaj nawet w lustro nie spojrzałem jutro spojrze przed imprezą i sie załamie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malen69
Kupiłam sobie ten krem Acne Derm, zobaczymy czy coś pomoże. Dzisiaj niestety tez sie trochę powyciskałam, ale ogólnie nie jest źle... Depresja mi trochę minęła i myślę, że dam radę od jutra znów będę liczyć:) Nie dołuj się Adrianku, na pewno nie jest aż tak źle...;* impreza jest przecież wieczorem a wtedy jest już ciemno:) ja wieczorem nabieram pewności siebie, uwielbiam imprezować...:) mogłabym żyć w nocy i spać w dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie tak: Wycisnełam wczoraj te pryszcze i mam kilka małych śladów, ale liczę na to, ze szybko się zagoją. Dzisiaj wycisnęłam jeszcze raz jednego dużego pryszcza na policzku. Okazało się, że zaczął się jątrzyć w środku. Teraz mam plasterek w tym miejscu.Na te dwie ranki z tyłu twarzy też nakleiłam plasterki żeby szybko się zagoiły. Ogólnie mam bardzo dużo drobnych zadrapań i malutkich pryszczyków, ale ogólnie nie jest źle, choć mogłoby być lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian 18
Malen już spojrzałem i jest naprawde dobrze :) są postępy :) teraz tylko tego nie zmarnować ..:) ja też wole życie w nocy .. w dzień too dolina ;/ w nocy jest super :) powodzenia !! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaMilenaMilenaMilena
Ponad miesiąc abstynensji i się znów powyciskałam....nie wiem , ale raczej musze liczyc plusy od nowa, bo chyba na +/- to za dużo powyciskałam ;/ W sumie nie mam pryszczy, poza kilkoma małymi, które ostatnio się pojawiły, ale dorwałam się do tych dwóch i do ok 6 zaskórników :-( chyba minus, no nie? Szkoda, ale teraz mam taki trochę stresujący okres w życiu :-( Ale mam czerwona buźkę :-( pewnie za 2 sni zejdzie w większości, oby tylko znów mi nie nawywalało przez to ropnych krost...boziuuuu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaMilenaMilenaMilena
Wstawiłam - minus, bo w sumie jednak to masakra! Wycisnęłam zdecydowaną większość tego największego pryszczolstwa :-( Ogólnie, to chyba wiem juz teraz , że dopuki wszystko mi nie zejdzie to juz zawsze chociażby pojedyńcze, ale będe jakies widoczne wyciskała. Przy trądziku praktycznie nie da się wcale tego nie dotykać! Aha- cos się dzieje z tabelką, przy wchodzeniu, jak się chce coś wstawić, to wyskakuje komunikat, jak klikam aby nie wysyłało mi raportu o błędach to przeglądarka się zamyka! Może to jakis wirus! Bo za każdym razem tak jest i tylko i wyłącznie na tej str! Aby wstawić cokolwiek do tabeli, muszę to okno zsunąć na dół bo jak kliknę na nie to wszystko znika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaMilenaMilenaMilena
Cholera :-( a juz przynajmniej wieczorem zdarzało mi się wyjść do sklepu bez make upu, po domu chodzić się nie wstydziłam, anwet przy niektórych gościach i koleżankach, a teraz znów się WSTYDZĘ swojego wyglądu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulex
ja też wole noc niż dzień... załamka totalna mnie męczy..jade z facetem nad morze chyba się załamie tam :(( tak sie okropnie wstydze ech :( dobrze ze moja buzia z dnia na dzien coraz ladniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malen69
Cieszę się Adrianku, że u ciebie jest lepiej...:* u mnie jest nijak. W sumie nie mam pryszczy żadnych, więc nie jest źle. Mam tylko ranę na policzku od wyduszania takiego podskórnego czegoś. no i zaskórniki. Na razie nie widzę efektów stosowania Acne Derm, ale jeden dzień to chyba za mało żeby cokolwiek powiedzieć:( Ja w domku staram sie nie chodzić w makijażu, albo tylko podkład nakładam, ale wyjść z domu bez niczego na twarzy sobie nie wyobrażam nawet w nocy:/ czułabym sie mało komfortowo i cały czas myślała czy nikt nie zauważył tego co mam na twarzy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja smaruję twarz codziennie na noc Isotrexem. Na razie nie jest nic lepiej, a powiedziałabym nawet, że gorzej. Powyłaziło mi pełno paskudztwa na twarzy. A w dzień próbuję zagoić drobne ranki, które jeszcze zostały. Nie jest to łatwe niestety. Walka z wiatrakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Bardzo dawno mnie tu nie było ale juz nadrobiłam zaległości ;) U mnie z pryszczami luzik w sumie nic nowego się nie pojawiło może mam dwa małe ropniaczki;/ Ciągle walczę z tymi małymi krostkami i grudkami na czole i policzkach;/ Byłam na oczyszczaniu z miesiąc temu, ale wszystko wygląda tak samo jak wcześniej;/ Ale zakupiłam pewien krem tylko teraz jestem w pracy i nie pamietamj ego nazwy wieczorem napisze jak się nazywa on przyspiesza gojenie i regeneracje naskórka i w sumie przeznaczony jest dla małych dzieci, ale powiem wam ze już po jednym zastosowaniu było widać efekt i jestem z niego bardzo zadowolona a co najważniejsze nie uczula A dowiedziałam się ze jestem uczulona na truskawki i inne owoce, które uwielbiam, więc pewnie i to było przyczyną moich problemów z buzia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola_Lola
dziwczyny zastanawiam sie nad mikrodermobrazja,czyli mechanicznym pilingiem kurcze gdzies przeczytalam ze pogarsza ona stan skory....powiem wam ze wynalazlam switna substancje na to ,zeby skora sie goila,i pory swobodnie "oddychaly" firmy ziolek linomag,kosztuje ok 10 zl,jest super,poczytajcie.... kupuje sobie etraz na probe no-scar mi antybiotyki nie pmagaa,bo ja dusze byle co na twarzy,widze ze jest nas wiecej... kochane jezeli ktoras z was przechodzila piling mechaniczny niech cos o nim powie,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziweczyny! pomocy. Mam problem z nałogowym wyciskaniem zaskórników. Ostatnio przez jakiś czas starałam się z tym walczyć i udało się na chwilę nie masakrować twarzy i pleców. Niestety ostatnio złamałam zasadę i zmasakrowałam sobie plecy. Jestem załamana ponieważ za tydzień wyjeżdżam na urlop i nie moge pokazać pleców całych w strupach na plaży. Błagam napiszcie czy znacie takie przypadki i jak długo takie rany moga się utrzymywać. Miałam takie ładne plecy, a teraz znowu je zmasakrowałam. Czy mam szansę przez tydzień pozbyć sie chociaż tych strupów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola_Lola
jesli chodzi o cialo,to stosuj kapiele z wyciagami z suszonych pokrzyw jezli stosujesz prysznic to przyszykuj sobie taka plukanke na cialo,dziala bakteriobujczo i cudownie na skore gorzej z twarza wiadomo DZIEWCZYNY CZYM ZLUSZCZACIE TWARZ??? ja stosuje piling z firmy spa,skora jest super,ale nie wiem czy peelingi chemiczne nie sa uczulajace NAPISZECIE MI CZY PRZECHODZILYSCIE MIKRODERMOBRAZJE I JAKIE SA EFKTY,CZY WARTO WYDAC 150 ZL NA TO GOWNO :) ;) POZDRAWIAM,WSPIERAJMY SIE NIEBORACZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziweczyny! pomocy. Mam problem z nałogowym wyciskaniem zaskórników. Ostatnio przez jakiś czas starałam się z tym walczyć i udało się na chwilę nie masakrować twarzy i pleców. Niestety ostatnio złamałam zasadę i zmasakrowałam sobie plecy. Jestem załamana ponieważ za tydzień wyjeżdżam na urlop i nie moge pokazać pleców całych w strupach na plaży. Błagam napiszcie czy znacie takie przypadki i jak długo takie rany moga się utrzymywać. Miałam takie ładne plecy, a teraz znowu je zmasakrowałam. Czy mam szansę przez tydzień pozbyć sie chociaż tych strupów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle, ze jak robilas to juz wczesniej to mniej wiecej wiesz ile sie to u Ciebie goi... u jednych jest to szybciej u innych wolniej u mnie po tygodniu byloby mniej wiecej zagojone... jeden warunek, nie ruszac nic, nie dotykac w ogole przez ten tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola_Lola
dokladnie,najgorzej jest z tym nieruszaniem,czasem mam cere tak ladna zagojaona,pozniej sie zaczuyna wyduszanie z calej sily i odrazu twarz pofaldowana,do tego paznokcie i juz mam krwawa rane..maniaaaaaaaa..choroba,gdyby nie wyduszanie i obsesja nie mialabym wogole tradziku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola_Lola
czy ktoras z was stosowala brevoxyl? ponoc dobry na wagry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie wycisnęłam jednego bolesnego sk...syna. Masakry nie ma, ale wiadomo, jakies malutkie zadrapanie zawsze zostanie. Oczywiście znowu plasterek i znowu wyrzuty sumienia. Walka z wiatrakami, mówię wam! Lola Ja stosuję peeling St. Ives przeciwtrądzikowy z kwasem salicylowym. Jest świetny. To złuszczanie mechaniczne. A jeśli chodzi o peeling chemiczny to stosuję maseczkę Sorai z efektem mikrodermabrazji i krem La Roche Posay Effaclar z kwasem salicylowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola_Lola
nie wiecie czy na mikrodermabrazje mozna dostac skerowanie od dermatologa i czy i jakie sa wtedy koszta,normalnie kosztyuje 150 zl zabiegtrzeba powtorzyc jakies 6 razy wiec troche to kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola_Lola
ponoc do cery mieszaneji tlustej wszelkie peelingi mechaniczne sa odradzane,jedynie chemiczne na plecki i dekol mozna stosowac mydelko siarkowe nie wiem czym jest acne derm ale jest strasznie zachwalany jako zluszczacz niektorzy robia tez tonik z petroleum i olejku pichtowego ja do tego dodalabym linomagu zeby skory nie podraznic za chwile ide do apteki po kremik no-scar,wypytam o acne derm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ile mi wiadomo takie zabiegi jak mikro nie sa w zaden sposob refundowane.... wiec skierowanie nic nie da :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola_Lola
a a cne derm to kaws,wiec kurze reakcje moga byc rozne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malen69
Stosuję Acne derm drugi dzień, na razie na przebarwienia nie działa ale buśke mam coraz gładszą. Wczoraj mnie trochę piekło jak nałożyłam, ale szybko przestało. dzisiaj było już wszystko w porządku :) mam nadzieję, że mi pomoże. Dzisiaj nic nie wyciskałam :) i mam zamiar sie tego trzymać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola_Lola
boje sie ze po kwasie z tych malych grudek utworza sie pryszcze.... ja juz na swoja buzie nakladalam prawie wszystko,najpierw ja asakruje,pale specyfikami,antybiotykami w plynie,przeroznymi mieszankami, ona poparu dniach robi sie piekna i gladziutka a ja dalej masakre robie,mam pare blizn alenie tak glebokich,biore witaminy i suplementy doustnie...nawilzam i oczyszczam w dzien puder bi-kor jest dobrym rozwiazaniem,przyciemnia ale nie zatyka porow,dosc dbrze kryje,po masakrze naladam az dwa podklady wiem ze mam tradzik ten od wyduszania,zapomnialam nazwy (ten psychizny ;)):P ale walcze z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acne-derm to środek z kwasem salicylowym, który nie jest raczej zalecany do stosowania w lecie. Nie mozesz sie opalać podczas stosowania tego kremu oraz musisz unikać słońca ( co jest w lecie bardzo trudne). Używałam go wczesną wiosną na przebarwienia potrądzikowei na początku zaczerwienienia są bardziej widoczne. Zależało mi na szybkim pozbyciu sie przebarwień i postanowiłam pójść na solarkę. Pomogło! Już mam coraz mniej widoczne przebarwienia, ale pewnie na początku jesieni powróce do acne dermu. Trądzik zapewne powróci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola_Lola
mam manie dezynfekowania,potrafie co 20 minut chodzic myc twarz,nawet wlosy dotykajace twarzy mnie draznia,nie daje nikomu dotknac mojej twarzy bo odrazu czuje ze jest brudna,maniakalnie z niej wyciskam,choc czasem juz nia ma czego,przez co moja twarz jest nieladna i w bliznach...jest coraz gorzej...zastanawiam sie nad calkowitym usunieciem porow za pomoca laseru i mieszkow wlosowych na twarzy,z tym acne derm,jezeli sloneczko jest zabronione,to narazie sie z nim wstyrzymam,bo ja uwielbiam slonce i solarium dzieki za rade,nie wiedzialam ze ad i slonce sie wykluczaja :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolla1055
Ja takiego czegoś nie mam i dobrze:) Zycze wam powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×