Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Marysiu nie znam tego L72 ale jeśli coś komuś pomaga .. ja kiedyś brałam krople passiflora ,ale tylko kilka razy .Nie wiem czy mi pomogły czy ja sama w to uwierzyłam ze pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko zrób obiadek ,włącz swoją ulubioną muzyke , zajmij czymś czas i rób coś nad czym musisz myśleć ... Żeby nie mieć czasu myśleć o tym że boli serducho. Zawału na pewno nie masz .. robiłaś ostatnio jakieś badania ? Agatko takie bóle mogą trwać nawet ..kilka miesięcy .Pytałam Dziś tez Asie jak się czuła powiedziała że też bleeee ,ale ona jest w pracy i musi być sprawna bo ona walczy ze studentami :D a mase dziś ich przeszło ...Agatko mozliwe że inne dziewczyny też coś powiedzą ,ale ja myślę że najlepiej nie zwracać uwagi na swój stan i robić coś co się lubi żeby mieć satysfakcje z efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata,typowe objawy nerwicy.wez jakis 1przyzwoity proszek na uspokojenie np.hydroksyzine,a nie 4 ziolka.odrazu wszystko ustapi.nie martw sie zaufaj mi.wiem ze to przezywasz ja miewam tak samo,ale biore na uspokojenie i wszystko ustepuje w ciagu 20 min.nie wolno sie nastrajac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! bylam dzisiaj u w tym osrodku leczenia nerwic,mialam rozmowe z psychiatra no i sie okaazalo ,ze moge tam chodzic na terapie,ale.......... terapia jest tylko w 2 wariantach: 12 tygodniu codziennie od 8.30 do 12 lub 12 tygodni codziennie od 16.30-20 porazka totalna!!!!!!! a gdzie tu podejscie po ludzku??a jak ktos pracuje,uczy sie ma inne obowiazki to ma sie powiesic??? poprosilam o skierowanie gdzie indziej i bede szukac..... a Wy co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipku czy hydrohizina nie uzależnia? Czy brać doraźnie czy przez 2 tyg. rano i wieczorem, jak uwaźasz i jakie masz w tym względzie doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
hYDROKSYZYNA DZIALA USPAKAJAJACO I NASENNIE nie uzaleznia tak czytalam w internecie jest delikatnym lekiem ale nie na wszystkich dziala wez nic sie nie stanie bo moj tata bierze i jest po zawale ja tez wzielam xanax bo sie zle czuje mozna brac hydroks 2razy dziennie podaje sie dziecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nerwuska chwilowa
A gdzie jest taki ośrodek?? Chętnie skorzystam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada ja tam jeszcze nie mam znajomości :D muszę jakoś się wkręcić zeby przysyłali gazownika ,raz na pół roku ale zawsze coś ... Raz gazownik ,raz listonosz, i z elektrowni ktoś wpadnie :D najwięcej znajomości to bym miała ...przy śmietniku bo bardzo jest oblegany . Ale cóż tam jest silna konkurencja siły przebicia nie mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro mam zebranie wszkole ale jakos sie nie boje a miesiac temu juz dzien wczesniej \"umieralam\" pewnie jakies emocje beda ale sie nie martwie ,dam rade bez problemu ! Jak narazie to mam problem aby isc do fryzjera-powinnam isc na balejaz ale jak tam wysiedzec tyle godzin .....no ale jak nie pojde to bede chodzic jak \"zapyziala baba\" narazie jakos wygladam choc juz sie mecze z wlosami ktore trudno ulozyc bo sa przydlugie,chyba pojde teraz obciac a za jakis czas na balejaz,ech! mi to by sie przydal nocny fryzjer bo ja wlasnie o tej porze jestem aktywna ale teraz to za pozno na takie zabiegi,poki co wychodze pobuszowac po ciucholandzie bo ostatnio sie nie skladalo tam zajrzec,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Ada chyba jestes na plotkach bo sie nie odzywasz chyba zdradzisz kolezankom co slychac w swiecie bo my domatorki i nie wychodzimy z domu Ja robie malenki skalniak przed domem i dzis sypalam ziemie ale zle sie poczulam i wrocilam do domu a teraz odpoczywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki dawno mnie nie było z Wami ,ale wpadłam w wir pracy skończyło się zwolnienie i trz było wrócić do pracy.Mam nadzieję że nie zapomniałyście mnie jeszcze Wczoraj z podróżą nie było tak żle , ale dzisiaj myślałam że umrę , ćo przystanek to chciałam uciec z tramwaju... koszmar. I już się boję jutra. Byłam wczoraj u lekarza rodzinnego i przepisał mi LeXapro 10 czy słyszałyście coś o tym leku, poza tym że jest cholernie drogi i beż zniżek? jeszcze go nie wykupiłam bo mam nadzieję że poradzę sobie bez leków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marusiu nie bylam na plotkach tylko plotki były u mnie.jedna koleżanka wyszla a druga przyszla ,pózniej wzielam się za prasowanie i palenie w piecu i jakoś tak zlecialo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia ty to masz wybór do mnie z elektrowni przychodzi znajomy to nie wypada ,z wodociągów obleśny facet to się nie chce ,a gaz mam z butli.Jak pech to pech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenka pamiętam jak córka szła do komunii i musiałam iść do fryzjera.Myślałam ,że nie wytrwam do końca i jeszcze zarzyczyłam sobie pasemka po czasie dotarło do mnie ile to będzie trwalo ,ale bylo już za pózno.Na fotelu myslalam ,że fikne raz mi było goraco a raz zimno raz mi serce walilo znowu za chwile sie denerwowalam ,bo go nie słyszalam ,ale dotrwalam do konca a bylo ciężko.Mąż co prawda co chwile podjeżdżał i sprawdzał ,aż fryzjerka się śmiała że taki niecierpliwy.A Ty idż i zrób się na bustwo odrazu poczujesz sie lepiej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Agatka poczulam sie zmeczona i rozdraznina i zlapala mnie arytmia ale musialam przyjsc bo mi slabo ale nie mierzylam cisnienia Ada ty szczesciaro do mnie nikt nie przychodzi bo jestem ciagle rozdrazniona i zle sie czuje a cisnienie leci w gore wiec wole sie przejsc blisko domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wlosów to powiem wam ,że latami chciałam zapuścić sobie grzywke i nigdy mi nie wychodzilo ,a teraz kiedy nie wychodze z domu urosla mi i wreszcie mam długą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu ja w zeszłym roku też tak mialam.Kiedy ktoś do mnie przychodził ciśnienie mi skakało i zaraz wydawało mi się ,że coś mi się stanie to było okropne uczucie.Z jednej strony rozmawialam a w glowie myślałam tylko o jednym.To był koszmar teraz też tak czasami mi się zdarzy ,ale przecież przychodzą do mnie znajomi i pomogą jakby co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada kobieta która całymi dniami siedzi w domku może wpaść na jakieś pomysły .. rozwalić pralkę , uszkodzić lodówkę ,wybić okno ..bo lustra szkoda :D i zawsze przyjdzie jakiś fachowiec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki ada oby był dobry bo już mi chodzi po glowie żeby zrezygnować z pracy albo znależć coś bliżej domu ale to chyba nie jest wyjście z sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
najgorsze jest jak przychodza rodzice corki narzeczonego wtedy jestem najbardzej rozdrazniona chcialabym pojechac do rodziny 100km do Belchatowa i znow bedzie zle bo wieczory sa koszmary u mnie co mam zrobic jakie leki Ada bierzesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia ty przebiegla kobieto no prosze jakie to pomysly chodzą po glowie.Ja nawet o tym nie pomyślalam ,ale pomysł bardzo dobry godny zapamiętania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz już fachowców nie wzywam bo zaraz właściciel wraca :D a co do włosów to nie pamiętam kiedy byłam u fryzjera . Ostatnoi jak mi zrobiła fryzure to wyglądałam jak własna ..babcia :D Farbuje sobie sama ,mam taką wprawę że nie sprawia mi to problemu ,podcinam również sama . jestem blondynką od 18tego roku życia i aż dziw że jeszcze mam włosy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale macie fajnie że możecie się wspomóc fachowcami u mnie cholera mąz wszystko umie zrobić sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×