Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Lojka mnie tak długo coś boli ,że gdy nie boli to siedze i szukam w sobie bólu odrazu myśle ,że coś jest nie tak bo nic nie czuje,a powinnam się cieszyć.Taka porąbana jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenka ja bylam pierwsza.Efcia jak tam śmieci, bo u mnie stoi pełny kubeł ,a ja jestem w piżamie jeszcze aż wstyd się przyznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia a ja mam kartony do pociecia i wyrzucenia bedzie kilka kursow do smietnika! mam nadzieje ze sie nie gniewasz ....tak sie probujemy troche rozweselic i Ciebie tez.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenko ..gdybym nie miała poczucia humoru :D to by mnie na pewno tutaj nikt nie widział :D tylko bym już była przy moim,jedynym ,ukochanym ..... śmietniku :D Pewnie dawajcie mi jak najwięcej śmieci sama już byłam że swoimi ..wyszłam jak zwykle wolno ,majestatycznie z podniesioną głową ... i się wkurzyłam ! bo ktoś nabałaganił w moim śmietniku :D ale już ja tego nie posprzątałam bo pan dozorca jest taki przemiły i uczynny i chętnie tam tez sprząta. :D A teraz lece do kuchni bo coś muszę dziś upitrasić chłopu ,bo wczoraj wieczorem uprosiłam Go żeby pojechał ze mną do znajomej ,a on był zmęczony ..ale dla mnie zrobi wszystko ! wiec dziś ja musze się inwencja wykazać ...gorzej z pomysłem :D Najwyżej będzie improwizacja :D Do wieczorka Dziewczyny ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenka037 kartony dawaj do mnie spale po co będziesz zapełniać Efci śmietnik ja je zutylizuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Ja tez dzis jakos byle jak .wczoraj wieczorem poszlam za potrzeba do kibelka i zlapalo mnie kolatanie serca-wpodlam w panike,bo ani sie nie zdenerwowalam ani nic,nie wiem czemu tak sie stalo.chcialam isc na pogotowie ale maz mowi ze co im powiem,mowi usiadz,zaraz przejdzie,ale ja sie ubralam i gotowa do wyjscia o godz 21.00 tak siedzialam bo on nie chcial mnie zawiezc siedzialam.wzielam pol afobamu 0.25 czyli b.malo i propranolol i przeszlo juz bardzo dawno nie spanikowalam z powodu kolatania.a dzis caly prawie czas mysle o tym,kiedy dzis mnie zlapie. Ale bylam po sklepach polazic-kupilam sobie kurtke jesienna,bluzeczke elegancka.szaliczek do tej kurtki,ale caly czas towarzyszyly mi te mysli,ze zaraz mnie zlapie to kolatanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lojka,mnie od piatku bola plecy,moze to przeziebienie,choc nie czuje sie przeziebiona.Wczoraj bylismy na imieninach u cioci-i dowiedzialam sie fajnej rzeczy od pewnej pielegniarki.Jest wino zalecane przez kardiologa,ktore pomaga w obnizeniu cholesterolu,poprawia morfologie ,uregulowuje prace serca.Ale czy w to wierzyc?-sama nie wiem.pije sie po ok.100ml.przed snem.Ponoc na butelce jest pips z kad pochodzi.To wino nazywa sie KOGOR-moldawskie-moze byc wytrawne badz deserowe.To wino trudno dostac.Tak sobie mysle,ze wypic mozna,jak nie pomoze to i nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis spanikowałam na zebraniu z dyrektorem:-O zaczeło mnie trząść, nie mogłam znowu złapac oddechu a serce miałam w gardle. Z reguły takie zebrania nie muszą byc dla mnie powodem do takich nerwów ale dzis to myslałam ze bede musiała wyjsc tak mną rzucało:-O nie wiem dlaczego. w pewnym momencie poczułam az ze zaraz odlece. A przez cały week było tak dobrze, nawet zapomniałam o tym ze cos podobnego miało kiedykolwiek miejsce. A dzisiejsza noc juz była koszmarem. Budziłam sie spocona srednio co 30 minut. A jak zadzwonił budzik to mialam takiego zgona ze myslałam ze nie dojade do pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za to dzisiaj stchórzyłam i nie poszłam na zebranie ,ale jestem na siebie wkurzona to byłkrok w tył ,ale jestem dupa nie ma co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem dziewczyny ja to mam dzisiaj dzień chyba mnie zaraz szlak trafi .Własnie zawiozłam mojego 15 letniego syna do szpitala jakiś bandyta uderzyl go na ulicy w ucho ,tak mocno ze pękła mu błona bębenkowa a wiecie czym to grozi jestem załamana !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bym dorwała tego gnoja to chyba bym zabiła na miejscu , usiadłam do kompa zeby sie uspokoić ,bo zaraz sie rozlece na kawałki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwuuuuuska
kasia spokojnie! co za skur.....stwo!!!co powiedzial lekarz?jak sie syn czuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia to chyba ta pogoda ,bo mój też ma 15 lat ,a w sobote rozwalił sobie ręke tak się tłukli z rodzeństwem.Słuchaj zgłosiłaś to policji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czytam was i wszystkie dzisiaj narzekamy to chyba ta pogoda ni w pi... ni w oko.Jakiś ciężki ten dzień dzisiaj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu trzymaj się w kupie napewno wszystko będzie dobrze chociaż wiem co czujesz w takich sytuacjach trudno jest zachować zimna krew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To napewno ta cholerna pogoda ,ja sie rozkrecilam sprzatajac ale na jakies wedrowki po sklepach nie mam kondycji tyle co zakupy w pobliskim sklepie zrobilam pipek to normalne ze jak zlapie atak po jakijs przerwie dluzszej to pozniej sie o tym mysli i wslochuje w siebie czy znowu nie pierdyknie...tak mamy ale zobaczysz ,ze jutro bedziesz juz mniej myslec,najwazniejsze ze go sama przetrwalas to duzy plus!!! Ada trudno sie mowi nie poszlas bo kiepski dzien mialas absolutnie sie nie win! innym razem pojdziesz to dopiero poczatek roku...to rzadna porazka.....pamietaj nawet tak nie mysl,pomysl o sukcesch -takie sa najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu przykro mi z powodu Twojego syna .....przerwana blona bebenkowa daje przykre nastepstwa na boczatku ale ustapia ,jedynioe moga pozostac niestety szumy uszne-moja mama tak ma Rozumiem doskonale bo mojej corce pare dni temu 3 dziewczyny zabraly tel.komorkowy a bylo to na pietrze niemal pod drzwiami a ja bylam w domu ,na szczescie nie bylo pobicia czy nawet grozb czy wrzaskow -podeszly ja taktycznie-czyli dala sie nabrac na lzawa historie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maz zglosilo fakt na policji nawet mieli podejrzana ale corka nie rozpoznala bo dwie staly dalej ze sposzczonymi glowami wiec twarzy nie widziala ,na dodatek 3 dni pozniej inna dziewczyne okradli i wyglada na to ze to moga byc te same dziewuchy ,policja sie kreci nieco wiecej wiec jest razniej ale wlos sie jezy co moglo sie stac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Czesc dziewczyny ale mnie zlapalo cisnienie nie wiem co mam robic i nerwy tez wzielam l72 i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dZIĘKI Renka za dobre słowo,ale popatrzcie same co się wyprawia na tym świecie szkoda gadać.Marysiu jakie masz ciśnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za pocieszenie.moze znowu bedzie ok.!? Ustawilam sobie w GG radio-ciesze sie jak dziecko,ze mi sie udalo. I teraz pisze do Was i slucham muzyczki z kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu,jestem z Toba-bedzie dobrze. A policja zajmuje sie babinkami handlujacymi natka i koperkiem...to tak jest w naszym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×