Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Wyobrazam sobie mine mojego męża gdy wraca ,a tu młody palacz-chyba by mnie zabił.Dopiero bym miała gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwuska bardzo mi się podoba twój nowy wygląd w szczególności to chwilowa jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide moje bąble szatańskie położyć spać i póżniej wróce, myśle ,że ktoś jeszcze będzie .A może wszystkie pójdziecie już lulu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki,ja mam ogrzewanie olejowe,wlaczam piec na poczatku okresu grzewczego,wylaczam w maju,czy czerwcu,przez caly sezon komputerki rozne tym steruja,wiec wlasciwie nie musielibysmy nic robic,ale to olejowe ogrzewanie to strasznie droga impreza sie zrobila,wiec,zeby zminimalizowac koszty,palimy w kominku,bo drewno mamy z wlasnego lasu,zakrecamy wtedy wiekszosc kaloryferow,tylko zostawiamy w lazienkach i tam ,gdzie nie dochodzi cieple powietrze z kominka.Taka oszczednosciowa wersja.A jak nas nie ma lub nie mamy czasu to grzeje piec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada,super pomysl z tym palaczem.A moze mąż wcale by Cie nie zabil,ale odrylby Cie na nowo,bo stalabys sie atrakcyjna.....Pewnie i tak jestes atrakcyjna,ale dla mezow po prostu powszedniejemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla męża dawno już stałam się mało atrakcyjna ,ąle niech tylko jakiś facet ze mną troche pogada to już awantura gotowa i to nie przy kimś tylko w domu pocichu.Mój stał się w pewnym momencie zazdrosny nawet o znajomych to czasami jest strasznie krępujące i ja wstydze się tej jego głupiej zazdrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zobaczycie wariatke jadaca na rowerze o 20tej po ciemniaku to jestemja! Tak...pod wieczor sie rozkrecam na maksa ,wsiadlam na rower i bylam jescze na poczcie i w sklepie i bym poszla do marketu i nie wiem gdzie jeszcze ....mam taka werwa a wdzien powlocze nogami ,co za cholera ,chyba musz wziasc jakis \"dopalacz\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim !!! ja juz na nogach od 6tej musiałam małzonka zawieść do pracy bo mu samochodzik sie popsuł a mojego do łapy nie dam bo jeszcze popsuje .Ale teraz żałuje bo godzine stałam w korkach brrrr.Zaraz jade do syna do szpitala na rozmowe z ordynatorem, wczoraj wieczorem lekarka powiedziała nam że dzisiaj będą szczegółowe badania i wszystko będzie wiadomo .Syn dopiero wieczorem nam powiedział że zna tego bandyte ,chodzi do jego szkoły ,więc juz dzwoniłam do dyrektorki i sprawa w toku uffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Mam 21 lat i od 3 lat \"nie żyje\" tylko wegetuju i męcze sie z dusznościami :( Badania nic nie wykazuja, niby wszystko jest ok, ale ja czuje się źle! Mam wrazenie, że lekarze uwazaja mnie za hipohondryczke! Ostatnio zmieniłam lekarza i powiedział mi, że dusi mnie dlatego, że mam lekka skolioze i jak mi sie miesnie napna to uciskaja na nerwy przykregoslupowe. Moze cos w tym jest, bo po ćw fizycznych bardziej mnie dusi. Brałam serxat przez krótki czas, ale nie pomagał wiec odstawiłam. Jezdziałam przez 1,5 roku na masaże i one mi pomagaly. Teraz juz nie mam mozliwosci na nie chodzić wiec znow czuje sie tragicznie! Mam wrazenie ze dusznosci to nic w porownaniu z lękami!! Mam je od stycznia tego roku.Nie wychodziłam z domu, zawaliłam rok na uczelni. Myślałam, że to wszystko minęło bo przez ponad miesiąc czułam sie dobrze,normalnie wychodziłam z domu, bez obaw. Ale to wrocilo, pracuje dodatkowo popoludniami i powroty do domu o 22 jest dla mnie koszmarem!! Nie wiem co robić!! Koleżanka dała mi namiar na to forum, wiec jestem.Wstałam rano i znow mnie dusi :( nie chce mi sie nic,najchetniej caly dzien spedziłąbym w łóżku ale nie moge .. musze do pracy... Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc aniołku i witaj w naszych progach inie przejmuj sie my tu wszystkie z nerwica za pan brat więc głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! dzisiaj nareszcie ladna u mnie pogoda,choc chlodno,samopoczucie moze byc-boli mnie lekko glowa. Dziewczynki,mam takie pytanie-nie zwiazane z tematem. Zalozylam sobie komunikator Tlen w kompo i czy jeszcze drugiej osobie w domu zalozyc moge?Jezeli ktoras wie cos na ten temat-prosze napiszcie.pozdrawiam i zycze udanego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie zapodziala sie Mama Julki?chyba za bardzo jej podobalo sie za granica i...zostala.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Aniolka,proponuje pojsc do lekarza-psychologa.on ci pomoze.my tu na forum to taka pomoc dorazna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodze od niedawna do psychologa, ale raz w tygodniu luz rzadziej poniewaz kobieta ma duzo pacjemntow. Moja znajoma do niej chodzila bo tez to miala i dodatkowo wychodzily jej rozne torbiele na ciele z nerwow a teraz jest dobrze,mam nadzieje ze i mi pomoze , ale jak tak czytam te wpisy, to zaczynam watpic w to ze mi ot kiedykolwiek minie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniolek,trzeba troche czasu ,aby zobaczyc poprawe.jestes mlodziutka i masz duze szanse na wyleczenie.nie wolno watpic.trzeba wierzyc we wlasne sily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipku to przecież jak gg ten tlen ,więc mozna tylko każdy ma inne hasło ... tak myślę :D Ja mam np trzy skype i cztery gg ,meesenger ... jeden :D ale tlena nie mam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak to to samo co GG,ale nie wiem jak ustawic dla drugiej osoby-w gg to prosto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brałam seroxta przez 3 mies. Wiem ze na to potrzeba czasu ale mam lek przed tabltkami!! Kazdymi! paranoja! najbardziej boje sie ze skoncze w psychiartyku!! ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku jak masz początki nerwiczki i masz wiedzę o tej chorobie ,wiesz dlaczego tak jest to uwierz szybko mozna się tego pozbyć . Nie mysl że z tego się nie wyjdzie ,chyba że pozwolisz żeby twoje złe myśli doprowadziły do takich stanów jakie więkrzość z nas ma .. Gdybyś zaczeła psychoterapie ,ewentualnie do tego w miarę potrzeby brała leki , to z własną siłą i wolą walki wyjdziesz z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i poczatki ale czuje sie jakbym to miala od zawsze! 3 ostatnie lata mojego zycia to jeden wielki koszmar!!!! Boje sie wszystkiego, wyjazdow, wychodzenia zdomu, czasem ubieram sie,maluje, i nie wychodze z domu... najbardziej denerwuje mnie to, ze jak mnie dusi to chce mi sie krzyczec i wtedy najczesciej obrywa moj Boga winny moj chlopak :( czuje ze przez to gowno nasz relacje sie psuja, on mnie rozumie i jest cierpliwy ale czasem tez nie wytrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×