Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Efciu zgadzam się z tobą w stu procentach.Na mnie też nie działały leki ale ja łapie się na tym ,że jeszcze czasami mysle ,że to nie nerwy tylko jakas choroba .Najważniejsze ,zeby uwierzyć w siebie z pomoca leków lub bez.Ja nigdy nie chorowalam łapałam jakieś przeziebienie itp. i w glowie mi sie nie mieści ,ze poleglam na nerwach ,ze zawiodly moje emocje .Zawsze wydawalo mi sie ,ze jestem twarda i niezalezna a jednak tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grechuta ,skoro mial wylew to cisnienie mu walnelo za duze.depresje mial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia ale nie można tak tu pisać my sie mamy wspierać a nie dolować.Jestem tu bo chcę troche zrozumienia i zeby ktoś mnie wspierał ,a nie dolowal .Nie można tak pisac ludziom z takimi problemami.Sama wiesz ,że większość z nas weżmie to do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ze Efka to napisala kazda musi byc swiadoma tego,A jezeli ktoras tego nie wiedziala to blad.Taka jest prawda i to nie jest dolowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia60
Ada wrocilam dobrze bylo nie mierzylam cisnienia ale sory aparat wzielam wiesz to nie takie proste dzis nie jest ok ale kupilam kwiaty na grob babci i znicze zawiozlam i jestem w domu I znow ten przykry widok meza i jego nerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adusia bo czasami jest tak że ktoś nie pomyśli i np.pokazuje komuś obrazek ... ludziom którzy cierpią na arachnofobie ... wiadomo jaki jest efekt ! tak samo z takim stwierdzeniem miał depreche i wzioł i umarł na to ! My wiemy że na depresje nikt nie umiera ewentualnie na choroby fizyczne .. A że my wszystkie jesteśmy okazy zdowia fizycznego to się nie damy! Bedziemy jeszcze chodzić po ulicach i będziemy szczęśliwe ,radosne ...zreszta my jesteśmy wspaniałe istoty bo mamy wrazliwosc ..no i dusze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipku pisałam do Efci o wypowiedzi Patlyni ,że nie może nas tak dolować nie chodzilo mi o wypowiedz Efci z nią sie zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu no jestem z ciebie dumna .Wiem ,że od aparatu trudno jest się odzwyczaić ,ale próbuj pomalutku .A na męża nie zwracaj uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia jak ja bym prysła na jakieś balety albo gdzieś na jakiś spacer Ty to masz chociaz śmietnik daleko szczęściaro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla wszystkich-:D :D :D 🌻 🌻 🌻 lece po szampon koloryzujacy czekoladowy braz,i po corcie do szkoly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia jak ty to robisz ,że zawsze masz taką przemyślaną odpowiedż.My zdaza się pierw cos palnąć a potem sie zastanawiam nad tym ,że ja właściwie to tak nie myśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada,jak chcesz isc to zapraszam bedzie razniej!poczekam kolo swojego smietnika-ok.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipek tylko uwazaj ,żeby nie wyszedł ci jakiś pomarańcz bo nie dość ,że znerwicowana to jeszcze włosy we wściekłym kolorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia60
Ada ja tez tak sobie wmawia, ze maz jest i go nie ma ale najgorsze jak go widzisz Daj spokoj z Grechuta na kazdego przychodzi pora nikt nie wie od czego dostal cisnienia !!! Cieszmy sie zyciem bo nerwica to nie choroba by czlowiek umarl wszyscy to mowia NA NERWICE SIE NIE UMIERA TYLKO SIE ZLE CZUJE mamy ten temat za soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada bo ja to pisze co czuje w danej chwili :D wiem jak to jest cięzko jak człowiek bardzo pragnie i nie jest w stanie złożyć jednego zdania. Ja miałam takie okresy w życiu że nawet nie mogłam zdania przeczytać bo nie rozumiałam co pisze. Jak coś chciałam komuś powiedzieć to w głowie układałam całe rozprawki na temat... wyszło na to że wszyscy mnie zagadywali a ja stałam jak ten ...ciul :) Bałam się mówić to co myśle żeby ludzi nie obrażać nie zauwazyłam tylko że w ten sposób straciłam własne ja ! Teraz cierpie na gadulstwo mogę zagadac :D hihihi ale na interesujace mnie tematy :D bo omnibusem nie jestem i na wszystkim się nie znam :D Adusia wszystko sprawiło lata praktyki w temacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż też przyjeżdża w niedziele na cztery dni i koniec mojej sielanki ,znowu będą marudzenia ,wyzwiska itp.Najgorsze ,ze nie ma go dwa tygodnie a ja wogóle za nim nie tęsknie.Moja koleżanka stwierdziła wczoraj ,że niobecnoścć mojego męża bardzo mi sluży.Zatkało mnie że aż tak to widać.Nie jestem dobra w kamuflażu.Smuci mnie to bo po 16 latach dojść do takiego wniosku to jest bardzo przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia ja też tak miałam na początku wiedziałam co chcę powiedzieć ale zapominałam słów albo je myliłam strasznie się wtedy czułam myślałam że mam jakiegoś guza w głowie.Teraz czasami brak mi słów ale z regóły byłam gadułą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to mówi do mnie moja teściowa ,że dobra gospodyni to powinna obiad do południa mieć zrobiony.Zawsze mi to powtarza kiedy u mnie jest dobrze ,że rzadko.Ja zawsze wszystko na ostatnią chwile robie ,ale wyrabiam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja biore od piatku Stimuloton,pol tabletki rano od jutra mam brac cala!Dodatkowo Betaloc na wyrownanie pracy serca no i ziolowy persen forte i melisa :) wczoraj zazylam w nocy 3 aerseny,pilam melise i nic,wiec co mam zrobic? teraz jest dzien,jestem slaba i nie mam sily isc na zakupy:( kurde mam 27 lat a czuje sie na 70!!! tak mi zle!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×