Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Efka🌼 Liduszka🌼 ja tez przy garach,ale dzis latwizna-makaron z parowkami w sosie pom.proste,tanie i smaczne. samopoczucie do niczego,jakies duchoty mnie od rana trzymaja.jeszcze cos promieniuje spod lewej lopatki ,no i juz mam wkreta ze to od serducha... wpadne potem,ide poszukac czegos do roboty,moze przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie. Dziekuje slicznie za zdjęcia i muzyczkę:)) Wczoraj wybrałam się na balety i przetanczylam pol nocy:)) Ale sie wybawilam! Nie ma co siedziec na dupie i plakac, w koncu troche zabawy nam sie nalezy,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Julki, dzięki wielkie za zdjęcia. Też coś Ci wysłałam. Dzieci śliczne, a Ty, no to już jak Efka napisała :) Bardzo podobał mi się Twój o prowadzeniu \"normalnego\" życia mimo wszystkich przeciwności i o tym, co udało Ci się osiągnąć. To dodaje otuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawel26
Heja wszystkim... ja własnie byłem też trochę poszlaleć i potuptać:):):)... wybawiłem się zajefajnie:).......i dopiero o 13.00 z łóżeczka wstałęm....Maślaneczkę wypiłem, obiadek zrobiłem i teraz siadam do pisania mgr.... UUUU - nie ma co sie zamartwiać i myśleć : coś robić. Pozdrowionka - udanwgo weekendu nerwuski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey wszystkim !! wpadlam na chwilke zeby sie przywitac :D moje samopoczucie znakomite dzis :P mam nadzieje ze u was tez...bede wieczorkiem :P pozdrawiam cieplo :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
którąś ma moje zdjecie którąś chce gdyby chciał ktos to przesyłajcie sobie i moje sory ze ja o zdjęciach bo widze ze wymieniaćie sie fotami wiatam was kwiatuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
CZESC LIDKA KISS KISS WITAM MILE PANIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj,mlody Sycylijczyku...czytam twoje wpisy i mysle,ze bardzo potrzebujesz kogos bliskiego,milosci i czulosci.,jak kazdy zreszta,ale ty jczujesz sie samotny,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
CZESC WITAM WAS NIE WIDZIAŁEM ŻADNEJ Z WAS JESZCZE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurcze cos mi net strajkuje,witajcie,ja dzis ok sprzatalam ,ogladalam telewizje ,leniuchuje terazx bo sama jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
DZIEWCZYNKI TO PRAWDA CO MÓWICIE POTRZEBUJE KOGOŚ WCZORAJ BYL KOLEGA A DZIS NAPISAŁ ZE PRZYJDZIE ZA KILKA MINUT ODWOŁAŁ SPOTKANIE A P?ZNIEJ NAPISAŁ ZE NIE BEDZIE NA MNIE TRACIŁ SMS ANI DO MNIE DZWONIŁ BO JA GO W CIULA ROBIE ZNAM GO 9LAT DZISIAJ MU SIE W GLOWIE POKRECLO WCZORAJ JADL U MNIE OBIAD .DZIEWCZYNY WYSIADAN KAŻDY BEDZIE MNIE OPUSZCZAŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noie tylko net ,rowniez odkurzacz strajkuje pol chalupy odkurzylam i sie przegrzal a teraz odpoczywa a ja nie moge dopknczyc sprzatania-ok.1 godz. sie schladza a w tym czasie nie dziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,Rrenka🖐️ u mnie tez net chodzi bardzo wolno,a szkoda,bo mam kompa teraz dla siebie. Sycylijczyku,nie bede ci przesylala swojej foto,bo moglabym byc twoja mama,wiec nic ciekawego dla ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znajdz sobie innych przyjacół tych prawdziwych oni cię nie opuszczą głowa do góry:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
DZIEWCZYNY POWIEDZCIE ON SIE MNA BAWI TEN KOLEGA TO KAMELEMON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też do mlodzieży się nie zaliczam dziewczyny stwierdziły ze my to pokolenie MISIA USZATKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
pewnie myślicie ze ze jestem taki sam glupi jak ludzie co mala 19lat jestem inny kultura z klasa to caly ja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to nawet ptysia i balbine pamietam...byla taka bajka,o Boze...mam czasem kryzys wieku sredniego....a ty Sycylijczyku,nie przejmuj sie tym kolega,przekonales sie ze to on nie jest wart twojej przyjazni,a nie odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespokojna...
A Żwirka i muchomorka pamiętacie? :) Ja też to pokolenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
WY NIE JESTEŚCIE STARE SZANUJE WAS A JA W KOŃCU NIE TAKI MŁODY WOJSKO ,WOJSKO,WOJSKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niespokojna słyszałaś że Zwirek kręci z Muchomorkiem ha ha oczywiście że pamiętam super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
A KT?RA WIDZIALA MOJE FOTO ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×