Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość oj-andzia
Czesc wszystkim. Mam 22 lata, od 6 lat choruję na nerwicę. Od 3 dni słyszę silne piszczenie, cyz może to być na tle nerwowym? Strasznie mnie to męczy... a zaczęło się od silnego stresu, jaki przeżyłam... pozdrawiam wszystkich walczących z nerwica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aloooo aloooo jak tam dziewczyny i chłopaki sobie radzicie;)mnie jakas grypa bierze,buziaki i miłego weekendu all:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezapominajka1234
hej, hej Alo Gabi Alo Wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
nie należy zwracać uwagi na głupie wpisy "OMAMMAMIJA" które sa skierowane do mnie to wszystko DZIĘKUJĘ Z GÓRY NETCE30,EFCE43,NIEZAPOMINAJCE1234 JESTEŚCIE WSPANIAŁE BEZ WAS ŚWIAT BYŁBY STRASZNY :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
nie należy zwracać uwagi na głupie wpisy "OMAMMAMIJA" które sa skierowane do mnie to wszystko DZIĘKUJĘ Z GÓRY NETCE30,EFCE43,NIEZAPOMINAJCE1234 JESTEŚCIE WSPANIAŁE BEZ WAS ŚWIAT BYŁBY STRASZNY :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny i chlopaki witajcie z ranka narazie spoko samopoczucie zobacze jak dlugo z taą panią mi przypadł obiadek a mężuś już na wycieczce rowerowej bo bardo to lubi tak się odstresowuje nie mam takiej kondychy jak on witam nowe członkinie naszego forum :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) życzę wszystkim bardzo miłego weekendu :) Mnie jakoś wszystko zbrzydło... Już nie wiem, czy to nerwica, czy depresja, może jedno i drugie przemieszane. A jeszcze drugi dzień biorę Seroxat, zastanawiam się, kiedy miną nudności i ból głowy. Boję się, że nie będę miała siły walczyć. Ech, jak jest się zdrowym, to robi się nie wiadomo jaką tragedię z małego smutku. Może za dużo o tym wszystkim myślę, ale będę wdzięczna za jakiekolwiek pocieszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piękny .zachmurzony poranek wszystkie nerwuski ! Aniołku to co wczoraj mi przesłałaś ..jest śliczne i bardzo chciałam to mieć ..dzięki Tobie ! ...już mam :) Ranek znów szaro bury ,ale od czego mamy wyobraznie ...i ja go widzę jako piękny i radosny dzien ,bardzo ciepły... Lidiuszko przepis na murzynka.... 1 roztopiona margaryna 1,5 szklanki cukru 3 łyżki kakao 1/2 szklanki mleka 2 szklanki mąki łyżeczka proszku do pieczenia 2 jajka i mogą być bakalie Wszystko razem wymieszać i piec 40 minut...zależy od piekarnika Czasami robie taki tort z murzynka i piegusa .Upiekę dwa ciasta i przekładam je kremem i mam smaczny ..tort przepis na piegusa: 1 szklanka maku ....suchego 1 szklanka cukru 1 szklanka mąki 5 jaj 3/4 margaryny 2 łyżeczki proszku aromat ,albo cukier waniliowy Żółtka utrzeć z cukrem dodać roztopioną zimną margarynę ,mąkę z proszkiem i suchy mak .Na końcu dodać pianę z ubitych białek i lekko wymieszać ... piec 40-50 min jak są zimne to robie z tych dwóch ciast tort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje EFCIA napewno sprobuje u mnie piękny dzień słoneczko świeci aż się miłó na duszy robi nie martw się MARIJKe będzie ok na początku tak jest z tymi objawami ja też go bralam naprawde będzie ok wytrwałości ci życze:):):) buziaczki dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie i światecznie ,marike nie martw sie serokxat działa po około 2 tygodniach ,a objawy niepoządane mijają bardzo szybko ,głowa do góry bedzie lepiej ,bądż cierpliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
MARIJKE ! WITAM SERDECZNIE WSZYSTKO BEDZIE TOBIE DOBRZE MUSISZ BYC SILNĄ NA PRAWDĘ NIC CI NIE BEDZIE PRZECZYTALEM TWOJA WYPOWIEDŹ I CI TO M?WIE Z MĘSKIM POZDROWIENIEM BEDZIE OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkich kochani i nowe osoby rowniez...szkoda ze ich przybywa to smutne ale skoro juz maja N to fajnie ze sa z nami..... witam tez pipka serdecznie ,wiedzialam ze wrocisz...przykro mi z powodu Twoich klopotow......smierc bliskich zawsze powoduje bol... Kasia1000 jak tam corka? dobrze sie juz czuje? moj syn rok temu dostal pilka na w-f ie ,upadajac skrecil kostke w nodze a pozniej bolala go glowa i bylo mu slabo -strachu sie najadlam ze cos od tej pilki z glowa , kostka to byl maly pikus,skonczylo sie na obserwacji w domu i bylo ok ale strach mialam...ach te dzieci ,potrafia nam dostarczac wrazen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj-andzua
ja nadal ponawiam pytanie o ten cholerny objaw piszczenia w uszach, czuje ze dostane zaraz swira :(((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello wczoraj czułam sie okropnie i cos mnie brało jakby mały atak...juz prawie zapomniałam jak to jest:( robiło mi sie słabo zdretwiała mi noga, jak zwykle i prawa ręka..niemiłe uczucie :( olałam brzydko mówiąc nerwy, nie poszło dalej położyłam się bo nie miałam sił... mżuś przyszedł do mnie, przytulił pocałował i tak miło mi się zrobiło,, ktos tam pisał (pastuszka) że użalamy się nad sobą może i trochę, ale widocznie to też jest ptrzebne ale nie znaczy że nic dla siebie nie robimy. Każda żyje na poziomie my właśnie przeprowadzamy się do nowego domu w górach i to wysoko jedyne co mnie przeraża to to,jak ja tam dojadę?...okrutnie sie boję...dom stawiamy od ślubu to już będzie 8 lat na czerwiec :D jestem dumna z siebie mojego męża nigdy mnie nie zawiódł, mam głowe na karku,jest wymarzonym i o dziwo pierwszym poważnym gościemw moim życiu (pierwsza miłość ) i niejedna panienka do niego wzycha ;) mam wspaniałe dzieci,skńczyłam Akademię Ekonomiczna w Krakowie, mam za sobą cały bagaż doświadczeń z pracą, podróżowaniem, wygląda na to,że mam ze szczęścia tę narwicę,,,, może to tkwi w tym,że od ok 10 lat żyje mi sie wyśmienicie i ciagle się boję że czar pryśnie, :) oj i nie myślcie sobie że opływam w dostetek wcale nie..:) ale moge pozwolić sobie prawie na wszystko w dzisiejszych czasach a najbardziej ciesze się,że moge dobrze zadbać o swoje dzieci, pozwolic sobie na wspaniałości dla nich dobre zdrowe jedzonko, ładne ubrania, ciekawe zabawki, mądre książeczki dla niektórych to może wydawać się śmieszne ale ja i moje rodzeństwo mogliśmy pomarzyć o takich ,,luksusach,, a myśł o domach dziecka i nędzy polskich rodzin doprowadza mnie do rozpaczy...bo nic na to nie mogę poradzić... rozpisałam się .... pozdrawiam was serdecznie acha no i oczywiście rano @ dojechała.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia ,litosci ,jak mam dbac o linie jak czytam Twoje przepisy i mi jezor wisi do ziemii z pragnienia!...bede musiala podloge byc.....hihihi! zartuje....milo sie czyta i m,ozna skorzystac z przepisow a moja dieta narazie jest w lesie...mam @....wiec pozniej bede sie odchudzac mamajulki trzymaj dietke a ja trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
MARIJKE BEDZIE OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamajulki witaj! ja tez mam@!!!! Wiesz ,usmaialm sie z tego co napisalas a mianowicie ,ze masz nerwice z nadmiaru szczescia -to podobnie jak ja!tez moge zyc na przyzwoitym poziomie...dzieki temu ,ze mam pracowitego meza z ktorym znam sie ponad 20 lat i wciaz jestesmy kochajaca sie para ,zaznalam wiele szczescia i milosci i to pewnie za kare ta N wg oczywiscie tej osoby -pastuszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
JESTEM MOZE JAKAS PANI MI COS NAPISZE CHYBA ZE NIE CHCECIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że od jutra zacznę dietkę teraz jem jakoś haotycznie :( mam przygotowany jadłospis na 9 dni od dietetyczki :D taki uniwersalny wiem,że powinien byc indywidualnie ustalany dla każdego ale brzmi zdrowo ;) biore sie na serio i będę trzymać się godzin wpiszę WAM później jak troszkę sprzątnę mieszkanie i zajmę czymś dzieci, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sycylijczyk witaj ,my tu ciagle piszemy ,poczytaj... lidiuszka moj maz tez lubi rowerek i wszelkie sporty aby sie odstresowac....lubi sie zmeczyc az do bolu wtedy cvzuje sie najlepiej ale w niedziele lubi pospac dluzej i \"pognic\" w łóżeczku.... Marijka takie stany beznadziei ,dolow tez miewam zwykle w pierwszej czesci dnia a w drugiej czuje sie najlepiej Gabi nie znamy sie ale czytywalam Cie kiedys ,powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rrenka{:D SYcylijczyk sorki ale nie ma narazie czasu Dzieci ;) pozdrawiam Cie miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenko wszystkie przepisy na ciasta ...to u mnie wspomnienie bo ich nie robię ;) prodyż głęboko schowałam w pawlaczu ,formy do Ciast również i tylko na święta to wyciągam ...Był czas kiedy codziennie coś piekłam bo mąż i syn uwielbiają słodkości ale tylko te które sama robię w domu. Teraz syna nie ma ,mąż cały dzień w pracy ..więc żeby mnie nie kusiło to pochowałam swoje przybory do wypieków. Chłopaki jak upiekłam to komisyjnie kroili ciasto na ..pół i każdy pilnował swojej połówki żeby jeden drugiemu nie podbierał... a często było że się o kawałek ciasta kłucili ,dlatego piekłam codziennie żeby mieli przesyt .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj andzua >ja od zawsze mam szumy w uszach ,czasem sie nasilaja czasem slabna ,ale kiedys mialam prawdziwe piski -w okresie najgorszej nerwicy.....u mnie to jakies genetyczne sklonnosci ,kobiety w mojej rodziny tak maja a nawet sa czesciowo \"gluche\" na starosc....kiedys przeszlam rozne badania ,nic nie stwierdzono ,mam 100% slyszalnosc choc ja mam wrazenie ,ze kiedys lepiej slyszalam ,mam sklonnosc do zapychamnia uszu woskowina i wtedy jak sa ptrzytkane nawet lekko to szum,i i dudni okrutnie,napewno nerwica moze powodowac silniejsze objawy ,badalas sie na uszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj byłam u mojego lekarza adziwiony ,ze tyle czasu się męcze .Dostałam recepte na lek antydepresyjny ,ale wybór należy do mnie ten lek nazywa się Mocloxil brał ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia a ja jestem antytalencie do ciast i i wogole nie mam do nich smykalki ale robie piernik -ten zawsze wychodzi.....i takie gotowce sklepowe Delecty -tez na zimno sa dobre i niezawodne a moja rodzina wciaga uszami wszystkie slodkosci,najkwiecej podrzuca nam wypiekow babcia(tesciowa)bo blisko mieszka,dzieciaki kiedy by do niej nie wpadly zawsze jest jakies ciasto plus mleko,pycha! ja teraz po zmianie mebli w kuchni narazie nie mam piekarnika wiec ..... ale plyte gazowa na obiadki mam ....wiec tu sie moge wykazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ada ja nie znam wiec Ci nie powiem ze swojego doswiadczenia ale wiesz ,ze trzebas komus zaufac i sprobowac a na reakcje czekac ok.2-3 tyg.no i trzeba przetrwac zle objawy jesli wystapia najlepiej nie czytac ulotki zbyt dokladnie bo we wszystkich wystepuja jako niepozadane efekty te wszystkie kltore mamy przy N wiec uzbroic sie w cierpliwosc....sprobuj ,trzymam kciuki i dzieki temu moze i ja sie zdecyduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMO JULKI, maila jeszcze nie dostałam, mam nadzieję, że dojdzie. Bardzo dziękuję wszystkim za ciepłe słowa :) Rrenko, u mnie jest różnie z tymi dołkami, zwykle wieczorami było najlepiej, ale ostatnio też czasem coś dokucza. A z nerwicą ze szczęścia to macie rację! Ja się kiedyś zadręczałam, że jest mi w życiu za dobrze, że inni to mają poważne problemy, i że na pewno mnie też spotka coś strasznego, że ja albo ktoś bliski zachoruje na raka itd. Uciekam na trochę na rowerek, to też mi pomaga :) Jeszcze raz serdeczne dzięki za dobre myśli :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×