Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość Agniesia 213
Ja planuje wyzdrowieć więc jutro: 1 rano po przebudzeniu sex 2 maseczki, makijaże gorące kąpiele itp 3 poczytam może jakąś "ciekawą" literaturę - moze fizykę kwantową 4 sex - to "tak dla spokojności" 5 w ramach relaksu może sprzątne mieszkanko 6 znowu ciekawa literatura tak do wieczora mi zejdzie, a w niedziele to już będę OSTOJA SPOKOJU :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniesia 213
no widzisz musimy sie z nerwicą zaprzyjaźnić, a co sądzisz o mojej metodzie na uzdrowienie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ten sex z tym moze być problem.Nie masz pomysłu może kupie wibrator ,albo zadzwonie do agencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nav
Czesc, Widze, ze dobre antidotum na nasze problemy sie pojawilo "SEX" Wszystko fajnie ale metoda malo skuteczna dla ludzi z moim fachem;), a tak poztym wydaje sie byc tzw srodkiem doraznym po ustapieniu dzialania specyfiku objawy wroca niczym bumerang.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama wiesz jak trudno jest przywyknąć do tych wszystkich objawów.Ja czasami to olewam ,ale nieraz złapie mnie tak ,że przegrywam i poddaje się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniesia 213
No oczywiście Aduś - wiem wiem najbardziej pociągająca jest fizyka kwantowa, szkoda tylko że z sexem nie wypali (myslę że z tego powodu kuracja może nie przynieść oczekiwanych efektów ale spróbuj tego wibratorka kto wie ...............?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Nav.Nie tylko sex jeszcze aparycja,własne m, dzieci ,wykształcenie i prosze mi tu nie biadolić .Ale ty biedak jesteś ,bo na morzu to sex nie wchodzi w rachube jak u mnie chyba ,że przez monitor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniesia 213
Wiem Aduś wiem doskonale, ja też się staram je olewać ale czasem dusi tak mocno.....że nie wiem czy płakać czy uciekać czy krzyczeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam nad morzem ,ale na statek nikt mnie nie zaciągnie .Kiedyś wziełam dzieci na rejs statkiem wycieczkowym cały rejs myslałam ,że wnęczności wypluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nav
No wiesz Ada z ta metoda przez komputer to chyba troche jak by lizac lizaka przez szybe. No ale jesli by to mialo przyniesc minymalny skutek to warto zaryzykowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś my tak pierdu pierdu ,a jak nam wyleczona seksem odpisze to nam w pięty pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zdążyłam jeszcze dziś do was wpaść ..bo goście mi się zwalili....ale nie na dywan :D hihihi a przeciez nie powiedziałam wszystkim miłej i spokojnej nocki .... Lidiuszko jutro podam Ci przepis na murzynka ..sprawdzony zawsze mi wychodzi.. Adusia wiedz dziś miałam nadzieję wzywać fachowca do ..faxsu :) ale nagle sam się naprawił ..ciekawa jestem co następne mi wysiądzie .... Dobrze że już Ci trochę lepiej że nie denerwujesz się z powodów wyników. Miłej nocki i kolorowych snów ....i wszystkiego naj..i zaraz napiszę szczęśliwego nowego roku! Nic nie piłam a jakiś humor mam ...paaaa dziewczyny i chłopaki 🖐️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniesia 213
nie no Ada nie strasz mnie wyleczoną, bo się zdenerwuje i pójde po VALIDOL, ale czy my coś złego tu piszemy ?? my sobie po prostu umilamy czas i co z tego że jest juz za dziesięć dwunasta no nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia strone wcześniej jest recepta na wyleczenie zajrzyj prosze ,naprawde warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus też spadam ,bo moje stwrki dziwnie w wolne dni wstają bardzo wcześnie i są strasznie glodni.Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniesia 213
a swoją drogą to chyba już na dzisiaj skończę, bo będę nie dość że chora na nerwicę,to jeszcze uzależniona od kompa hihihi dobrej nocki wszystkim życzę, Aduś mam nadzięję że jeszcze sobie poklikamy - może jutro ?? życzę wszystkim kolorowych snów :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko 2 dni nie pisalam ijuz tyle stron przybylo!!!!Jutro poczytam i napisze cosik....ale tu sex odchodzi a ja mam wlasnie @...wiec nici ..... Dobranoc wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adusia już przeczytałam wszystko wiem o czym piszecie..ale dziś też o tym pisałam bo na tą stronę wszyscy mogą wejść i też tacy którzy robią sobie z tego ..jaja ! Dlatego nie warto się takimi wpisami przejmować .Wiadomo jeśli ktoś cierpi to wie co to jest i jak trudno z tym żyć ..a takie dobre rady to daje tylko ten kto albo jest w gorszym stanie niż my! albo nie ma pojęcia o czym pisze ! Ja mam osobisty filtr na takie wpisy a że jestem opanowaną osobą to szanuje wszystkich i dobrze życzę każdemu. Może ktoś czuje się bardzo samotny i jest wściekły że obce sobie osoby potrafią tak życzliwie i z sercem się do siebie odnosić. Ja osobiście jestem szczęśliwa że mogę sobie pogadać i wyżalić sie i że mogę komuś pomóc słuchając o jego problemach ...bo tak robią przyjaciele! nioo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I teraz też już pomacham wszystkim wspaniałym i wrażliwym ludziom! Jeśli z siebie dajemy dobro ...to ono czasami do nas wraca! buziole i do jutra ! hurrraaa zdążyłam napisać dzisiaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniesia 213
do jutra kochane kobietki - a właściwie do dzisiaj hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też wszystkich pożegnam bo widze ze nikogusieńko nie ma.do jutra.słodkich snów 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
CZESC TYLKO CZEMU" MAMMAMIJA" COS GLUPIEGO DO MNIE M?WI TO MOZE POWODOWAĆ ZE PRZEZ NIĄ ZLE SIE NA TYM FORUM CZUJE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
WITAM W NOCY KTOŚ NORMALNY JEST?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
EFKA 43 JESTES WSPANIALA DZIEKI ZA WSTAWIENN ICTWO POCZUŁEM SIE PO TYM LEPIEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×