Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

dziewczyny nie nakrecajcie sie wszystkimi złymi wiadomościami to przeciez co stanie sie jednemu nie grozi nam wszystkim, jeśli zaczniesz sie bać i bać i denerwować że ci cos grozi, zawał od razu !to sama się w to wpędzisz- nie lepiej odsuwać od tego myśli? zająć sie zupełnie czymś innym? przeraża mnie tylko jedno w nas, was, nerwicowcach, że wszystko nas zaraz dotyczy, przeraża, przerasta.... na większość rzeczy nie powinniśmy zwrać uwagi a mniej ważne filtrować nie chodzi mi o to, żeby być zupełnie niewrażliwym i ale wszystko z umiarem bez paniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne stwierdzenie lekarza że za dwie godziny by był zawał..a czemu nie za trzy? może oni już mają nas dosyć nerwusków bo z każdym piknięciem serducha do nich latamy.. albo zostali tylko tacy lekarze bo z powołaniem to pracują w innych miejscach. Duska a co robili ci koronografię ? po jakich badaniach lekarz stwierdził że za dwie godziny byś miała zawał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze mialaby stan przedzawalowy a to nie dokladnie to samo.....rownie dobrze od wysokiego cisnienia moze byc wylew ,od zawrotow glowy na ulicy moge wpasc pod samochod i te de i te pe.....jak bedzie sie w ten sposob myslec to ....kaput!zreszta podobnie mysla hipochondrycy...tyo tez sie leczy.....acha zawal moze nas dopasc rowniez kiedy zrelaksowani ,ogladamy przyjemny filmik ,czy we snie.... mojej kolezanki babcia wyjechala na wycieczke z podobnymi babciami byla odprezona ,wesola ,wysiadla z autokaru zdazyla powiedziec:\"Jak tu pieknie...! \" i upadla i byl koniec...sorki ,nie pisze aby nikogo straszyc ale nie znamy godziny.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niee nie nastraszyłas skad
:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak.. napisałam do Sycyliczyka maila i odesłano mi go , kurde z napisem że konto nie istnieje, mamo czy ja nie ptrafie wiadomości posłać, czy co!! zapiszę się na kurs komputerowy.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duska za to Ciebie ten lekarzyna nastraszyl takim stwierdzeniem...Ewka ma racje- co on Bogiem jest ze wiedzial ze mialas dostac tego zawalu akurat za 2 godz.? (jak widac nie byl Ci wtedy pisany...na szczescie)dziwny lekarz.... ,lepiej nie rozmyslaj o ty6m za bardzo boi sie nakrecisz...musisz poszukac dla siebie jakiej formy wyciszenia-psychoterapia ,leki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha zapomniałam napisać że dietke udaje mi sie trzymac jakoś :D i przez to mam lepszy humor i nie ruszaja mnie pierogii z borówkami ... oczywiście mi anoreksja nie grozi Ide teraz robic dzieciom, ale bym sobie je zjadła ...uh.. ze śmietanką i cukrem pirożki oni je uwielbiają .. PYcha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale powącham sobie :D ja tak o kulinariach dla rozluźnienia i bezstresowo dziewczny i chłopaki halo 🖐️ :D musze lecieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wpadam tu rzadko bo kompa mam tylko w pracy czytam was kiedy się da od czasu do czasu sie melduję zebyście wiedziały o moim istnieniu. Z tym zawałem to się nie nakręcajcie bo z naszymi fobiami to za chwile każda z nas będzie miała przynajmniej stan przedzawałowy, lepiej za długo sie nad tym nie zastanawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys ze strachu przed tym domniemanym zawalem ,chosdzilam i naokraglo mierzylam cisnienie ,tetno itp. az do zwariowannia ! az sie wkurzylam i wywalilam cisnieniomierz gdzies do pawlacza i powiedzialam -stop ,co bededzie to bedzie! ....a skonczylo sie na lekach na to wtysokie tetno (atenolol 25 mg ) i pozbylam sie tej obsesji .....cisnienia nie mierzylam chyba 3 lata v,czasem puls mam szybki ale nie szaerpiacy..... a teraz lece do garow ,pa,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak ogólnie to mam parszywy dzień dzisiaj pogoda do bani chce mi się spać i troche rzeczy zawalam, a później będę miała stresa że zawaliłam i pójdę się wieszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni7 ja sie tym nie nakręcam ..Rrenka też nie bo my to rozumiemy :) Ale jak lekarze mogą nas straszyć ... dziewczyna miała ostry atak nerwicy a on jej mówi że za dwie godziny by miała zawał...tym bardziej że jak mozesz przeczytać ma na utrzymaniu chorą mamę i nie ma z nikąd wsparcia. To jest dopiero chore ..jak lekarze podchodzą do pacjęta . Nerwuski przeważnie często mają robione badania i raczej prowadzą zdrowy tryb życia więc mają małe szanse na takie choroby .Rrenka ma rację na takie coś to trzeba sobie ...zapracować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo takich jak my bardzo często nie traktują poważnie jak zwykłych histeryków to bardzo przykre, ja sama spotkałam się z brakiem zrozumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Efka za przesyłki są super ! posłałam Ci moje zdjęcie. to na razie , muszę pędzić do przedszkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny ja tylko na moment za 10 min na zebranie Gocha dzięki za zdjęcie jasteś sympatyczna Efcia i Rrenka dziekuję za maile ale się boję łeb mi peka jak wróce to zagadam :):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka43, kasia 100 i cała reszta...dzięki wielkie za wsparcie!!!!powiem szczerze, jestem tu pierwszy raz...i jesteście super:)miłego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość das_ratsel
dzien dobry czesc i czolem, spytacie skad sie wzielam :P ano wrocilam do domu z uczelni:) mam dzis dobry humorek :D JESZCZE nikt ani nic nie zdazylo go popsuc :D wiec zarazam optymizmem bo zaraz moze mi sie odmienic:D buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rexetinka
Czy któras z Was barała ten lek na tym forum? jesli tak to opiszcie wasze skutki uboczne, np: czy bolała was głowa, czy ten lek powoduje tycie? itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renka Ty chyba nie wiesz
o czym sie mówi na kozetce u psychoanalityka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duśka20
Przepraszam, nie chcialam Was straszyc...kiedy wczoraj doszlo do tego...nie wiem jak to nazwac...ataku...bo dretwialy mi konczyny i glowa, standardowe bole, dusznosci i wlasnie tu sie pojawiaja schody, przepustka do zawalu moglo byc, nie moje N, tylko system oddychania...tak jak pisalam wczesniej o krotkich, malych i lapczywych oddechach-to moglo doprowadzic do zawalu. Jesli chodzi natomiast o te 2,3, czy 5h...zwlekalam z wezwaniem pogotowia 5godzin-bylam w pracy, mialam nadzieje, ze przejdzie, sama nie wiem, nigdy wczesniej nie mialam takich atakow...z reszta kilka metrow od butiku, w ktorym pracuje, powstaje nowy sklep, gdzie sie odbywalo malowanie...smierdzialo w calym centrum handlowym...wszyscy myslelismy ze to uczulenie na farbe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duska ale powiedział
Ci lekarz ze masz nerwice czy cos z sercem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie jestem juz po zebranku cała i zdrowa ale oczywiście bez neurolu by nie było witam nowe dziewczyny :):):) dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani...poczytałam co pisaliscie...jeżeli chodzi o Duskę to faktycznie mogło tak byc ...to w końcu zaburzenia czynności oddychania ...to mogło doprowadzić do zawału...a poza tym to jest najlepszy przykład ,że nerwica może zabić....mi ktoś kiedyś powiedział ,że nerwica to może człowieka na wózek posadzić...ale mam nadzieję że są to tylko sporadyczne przypadki i nikogo z nas to nie dopadnie.... Kasia100...napisz przepisik na kluski....nie pamiętam kto dał przepis na ciasto z jabłkami i cynamonem ale jest pychota....chłop mój jadł na gorąco...a teraz pojechał z kumplem na robótkę małą i ciekawa jestem czy wziął papier toaletowy...:D Efcia dzięki za @....co prawda nie mam w kompie głosu i nie mogę teraz odsłuchac ale jutro pojadę i kupię pamięć zewnętrzną do mojego grata i wszystko odsłucham u dzieciaków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×