Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Lidiuszko tak kuzynka zabrała się z kierowcą bo on miał coś tutaj do załatwienia a ona jest z okolic Bydgoszczy i tylko wpadła chwilkę pogadałyśmy i już musieli wracać . Ale chyba jeszcze w tym roku do niej pojadę ..tylko mam nadzieję że prędzej śnieg nie spadnie bo wtedy mój chłop nie będzie chciał do niej jechać. Bym wtedy musiała czekac do wiosny ...a oni teraz będą świnkę przerabiać na kiełbaski i szyneczki ...Jak powiedziałam synowi to już mi tam kazał jechać i czekać . Jak był mały i przywiozłam od nich jajka to się pytał skąd ja je mam ? powiedziałam że ze sklepu ...od razu wiedział że sobie z niego żartuje . Więc w tym roku będę miała wyjazd do rodzinki w celach handlowo wymiennych ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dana samopoczucie mi dopisuje bo nawet jak coś by mi strzelało ,pikało czy bym coś za sobą ciągnęła to nie dopuszczam innej możliwości ..musi być ok ! Teraz to tylko mam problem jak jest zmiana ciśnienia , jak idzie wyż to wtedy boli mnie głowa. A tak jestem zdrowym okazem tylko zasiedziałym w domku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurdeeeee nie nadążąm za wami ...........echcccch więc cóż pozdrawiam i dobranoc życzę wszystkim 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napiszę co u mnie... biorę mnóstwo homeopatii teraz rano wieczór i przed spaniem zapisała mi pani aptekarka pewnie magister, cudo kobieta, wiele ludzi z ciężkimi przypadkami wyciągła z opałów... wierzę jej i że będe żyć jak kiedyś... jak pisałam w Polsce nie ma tych leków ale są odpowiedniki Jeśłi mi się oryginały skończą to zakupię tu w Polsce podobno to samo a inna firma ja teraz mam UNDA kupione w Stanach, pochodzą z Belgii, biorę od około 2 miesięcy czuję poprawę ale nie wiem czy to po xanaxie czy po homeopatii, więc odstawiam xanax pół 0,5 na noc, i jest w miarę o.k mam siłe do życia, wiarę, motywację i najważniejsze nie mam drgawek, drętwień...itp, cudownie ,,,ale nie zapeszam ;) Marysia chciała coś więcej wiedzieć ale nie zaprzeczam,że może jeśli mi nie przejdzie po tej homeopatii wezmę coś antydepresyjnego..ale teraz o tym nie myśłę walczę póki co i daje sobie rady w skali od 1 do 10 może na 7 :D dla mnie sukces...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia czy Ty sama nie wychodzisz do miasta na zakupy czy do parku na spacer? Ja mam lęk przed wychodzeniem ale staram się z tym walczyć.Kiedy wychodzę ściska mnie w gardle i kręci mi się w głowie, ale się zawzięłam.Muszę sama chodzić również do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoJulki musisz brać tyle leków?Nie dasz sobie rady bez nich?Ja narazie staram się nic nie brać , jedynie w chwilach kiedy mnie naprawdę dopadnie biore na uspokojenie leki ziołowe.A jak Twoja dieta nadal ją stosujesz?Jak dzieciaczki zdrowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Lidiuszko dolaczam sie do zyczen>>>>sle Ci ogromniasty bukiet kwiatow i wielki od ucha do ucha usmiech!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Co to za agentka aneta Cie wysledzila?-jakas kolezanka? Witam nowe dziewczynki i wszystkie ktore juz znam !!!!! aniolek-lepek do gory!dzis dol jutro dolina ,nie lam sie ,plissss,usmiechnij sie do mnie!!!!!!!!!! Ja dzis l;atam jak kot z pecherzem i nawet nie mam czasu aby myslec ,ze mnie cos tam lapie,bylam z synem u lekarza bo tak kaszle ze malo pluc niwe wypluje i szlismy dosc szytbko bo lekko spoznieni bylismy a ja mialam taki ciezar na zoladko-sercu ,ze mysl o zawale -przyznaje-oprtzelecial mi przez moj leb ale co tam ide dalej najwyzej wywine orla....ale doszlam i wszystko ustalo ...jakby to serce przed zawalem to tak latwo zawal nie przechodzi ,co nie? a wiec dalam sie tej NNN wrednej malpie wkrecic ....pozniej syna wyslalam do domu a sama pojechalam tramwajem(dawno nie jezdzilam dalej)do sklepu z firankami poogladac -nie kuopic bo teraz nie mam kasy a wiec bede musiala jeszcze raz ,ale tam cudenka byly! powiedzcie co za leb ,pol godz. wczesniej mysl -a moze to zawal a ja zamiast do domciu pojechalam do sklepu bo mnie na mysl o tych nowych firankach rozsadza etuzjazm ,olal to serce a co tam ,no i to nie bylo nic takiego bo inaczej to bym juz padla,wiem nas 100% trzeba wychodzxic na chama!!!!!!!!!!!!!! uffffffffffff!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello dziewczynki Dawno mnie nie bylo i chyba nie jestem temacie,ale dziekuje slicznie za wszystkie fotki i piosenki.mam nadzieje,ze u Was w porzadku, nerwica poszla sobie wkurzac kogos innego i nie narzekacie.jak bede miala chwile czasu,to przesle Wam pare fajnych kawalkow. tylko o mnie nie zapominajcie:)) Buziaczki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rrenka witaj zabiegana jesteś :D dzięki za maile :) dana 39 miło,że mi odpisałaś :) kiedyś nic mi nie dolegało poważniejszego zawsze jednak byłam nerwowa, :O bardzo.. po ciąży przy pierwszym dziecku wszystko się zaczęło, teraz to nie wiem czy synek ma pomnie nerwicę, czy ja przez niego :D tak pół żartem pół serio dał mi popalić jest bardzo nadpobudliwy, ale pewnie to po mnie,,:O jakos z tego wyrasta, widac ogromna poprawę i jestemz tego powodu szczęśliwa... a na punkcie córci mam fioła,, wstyd sie przyznać ale jest moim super skarbem, ciągle się do niej przytulam i myśłę, co będzie jak dorośnie? :D nawet kiedy nie mogę spać wiercę sie i wiercę tulę się do niej zamiast mojego chłopa czy Ktos słyszał o czymś takim... ale nie faworyzuję jej zbytnio kocham ich oczywiście równo, chciałabym żeby syn był mężny i wspaniały a córcia taka delikatna panienka choć jest ona małą diablicą raczej upartą :D:D... ależ się rozgadałam pożeram tyle lekarstw w nadziei..że się ta franca odemnie odczepi mam nadzieje że homeopatia mi nie zaszkodzi a wiele to mądrzejsze od benzo,, tak myślę... i egzystuje , jestem tu chwilkę jeszce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anita !!🖐️ ach a co z dietka nie stosuję jakiejś specjalnej ostatnio piłam dużo soków i nie jadłam wcale chleba, ziemniaków ogólnie do 1000 kalorii czuje sie dobrze choc mam wielką ochotę na bułkę malaną z kakao, na hałwę która zapycha na maxa..:D :D ale chciałabym się boczków pozbyć na Sylwka i troche sadełka zbędnego może byc ze 6kg i się uparłam juz kropka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czsec mamo julki! fajnie ,ze jestes zadowolona i trzymasz dietke ,ja raczej malo sie tyrzymam e tej kwestii wciaz zaczynam od nowa w dzien jest dobrze a wieczorem zaczynam zrec zbyt duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Jak mnie przez cały dzień nie ma, to potem dłuuugo muszę nadrabiać ;) Gosiak i Bianka, witajcie :D Lidiuszka, sprawdzałaś pocztę? Bo coś Ci wysłałam na urodzinki :) Aniołek, cieszę się, że jesteś zadowolona z wizyty! Kolejny krok do przodu! Gosiu, dzięki za adres, postaram się wysłać książkę jak najszybciej, chociaż nie wiem, czy któraś poczta w ogóle działa teraz :/ Ja miałam dzisiaj męczący dzień, od 7:30 do 20:30 poza domem, zajęcia itp., ale jest nieźle. Trochę mnie łapała n. na ostatnim wykładzie, ale ją zignorowałam i się odczepiła :P A dołki, które się pojawiają, staram się zwalać na pogodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rrenka chciałam nawet jakąś głodówke spróbowac sokową ale nie wytrzymam pewnie :O kupiłam książkę na temat głodówki jak przestudiuje to zobaczymy ja sama jestem zdziwiona, że nie jestem aż tak głodna, radzę sobie z głodem, jem często a mało i zdrowo, tylko zastanawiam sie czy dostane znowu jakiegos apetytu:( czy skurczy mi sie żołądek..:) może matabolizm sie poprawia po głodówce bo jeśłi przynosi więćej szkód niż dobrego to szkoda sobie głowę zawracać, teraz to mi na głowie siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Mamo Julki. Witaj Bianka!Pamietasz mnie z przed kilku miesiecy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Julki ,fajnie,ze widzisz poprawe po tych lekach.Ciesze sie ze dobrze sie czujesz. Dana,widze ze zmagasz sie z lekiem przed wychodzeniem z domu i bardzo dobrze.Tak trzeba. Aniolek -usmiechnij sie ;;-po burzy zawsze wychodzi slonce.\'\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmoa
Cześć!! Po lekturze zaledwie polowy postow mam dosc.... Mialam nerwice bardzo duza ale mialam tez duze szczescie ze trafilam do psychologa na psychoterapie a nie faszerowalam sie prochami u psychiatry. Dlugie i bolesne to bylo ale zyje i jestem cala zdrowa i szczesliwa!!! Doradzam - psycholog + terapia, leki jedynie doraznie w ostatecznosci a terapia najwazniejsza!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emola napisz coś więcej ja też nie biore leków tylko terapia i ziółka,ale jest czasami ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje kochany pipku że o mnie pamiętasz pozdrawiam serdecznie . Myślałam że ktoś napisze mi coś na temat tych SOLI ERLENMAJER ale sie nie doczekałam ,z tych osób które cos o mni wiedziały został już tylko PIPEK a inni to mają swój świat i chyba nie chca słyszeć o moich problemach , bardzo mi przykro .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianca 120 przeciez to nie czat zeby od razu ktos odpisal.... mam nadzieje ,ze jutro bedziesz w lepszym nastroju...pozdrawiam!DOBRANOC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×