Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Necia, a co z mieszkankiem? Dziewczynki, mnie możecie słodzić, mam niski cukier, więc się przyda ;) Zjadłam sobie troszkę czekolady, bo ledwo żywa jestem. Zawsze myślałam, że fajnie nie mieć apetytu, bo się chudnie bez wysiłku, ale po ponad dwóch tygodniach zmieniam zdanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenusia tobie też dziękuję za maila buziaczki u mnie dzień piękny byłam już na spacerku teraz robię szybkie a smaczne goląbki milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vagnieszkav napisałam coś do ciebie kilka stron temu ,przeczytaj to i daj nam spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od rana latam po szpitalu ,moją ciotke zabrało rano pogotowie i dopiero wróciłam do domu.Ciotka nie ma dzieci mąż zmarł jej dwa lata temu i jest sama ,ma tylko nas i swojego psa.Okropne nerwy z rana i nie wiem jak dam rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iiyana pisałaś o szczękościsku wiem co to znaczy ,ja nie mogłam ust otworzyć,ból jak cholera ,ale z czasem przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marijke miała migotanie przedsionków ,ale to się uspokoiło i jeszcze nie wiedzą czy zostawią ją w szoitalu czy nie .Cały czas czekam na wiadomość ze szpitala .Ponoć skoczyło jej tętno ,ale oana zaczeła pić dużo po śmierci wujka i wiecie jak to jest nie zje a wypije.Oj jaki ja mam dzisiaj dzień paskudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorzej ,żemamteraz dwa wielkie psy w chałupie jak w psiarni,ale dzieciaki się ucieszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołkea jak zwykle dusi :/ dzwonilam do masazystki , 35 zl wiec musze biec po skierowanie! rany nawet na prwatne trzeba skierowanie mieć , kosmos! wzielam tabsika na uspokojenie, jem obiadek i lece do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidiuszka młody przystojny ,rozgarnięty i po nerwicy.jak nic by mnie wyleczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czym byłoby życie bez marzeń .Ja zaraz wróce bo musze z psami na plaże nie wiem jak ja to zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku mnie wczoraj bardzo franca dusila ale jej sie nie udało opanowałam ją masaz napewno dobrze ci zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale masz fajnie , plaza...szum wal.. ptakow śpiew... i psy biegajace... eh a ja zapchany bus wiozocy mnie do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No psy pobiegały ja nie.Lidiuszka choć pomóż bo czorty jak są dwa to dostają białej gorączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na plaży dzisiaj jest bosko ,woda jak lustro ,nie ma ludzi ,cicho i spokojnie tak jak lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak...więc nie pozostaje nic innego tylko zjazd zrobić u Ady...aż sie rozmarzyłam z tym morzem....yyhhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłoszka nie mam nic przeciwko.Wyobrażam sobie minę mojej wrednej sąsiadki -tyle trzęsących się kobiet ,miałaby o czym myśleć przez misiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×