Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

czesc dziewczynki! Ja tez chce do fryzjera!!!!!Po moim balejazu prawie sladu nie ma jedynie scinalam, ale musze sie odwazyc ,chce byc piekna! Pospalismy z dzieciakami do 11tej nawet pies spal ,wiec jestem jeszcze w rosole ,slonko swieci ,jest cieplo ale ja nie czuje sie dobrze ,glowa mnie boli i mam lenia w tylku...... Marijke Basienko w poniedzialek kwiatuszki bedziemy slac do ciebie! mamajulki w kwestii xanaxu ,jakby cos Cie zlapalo to tak cwiarteczke sobie zafunduj co pare dni az zejdziesz do zera taka okruszynka tez Ci pomoze w razie co,gratuluje ,ze Ci sie udalo !Chcesz pogadac to idz do psychologa on nie zapisuje pigulek i to najlepsze wyjscie bo swietnie sobie radzisz bez lekow ,przeciez l;atasz poza domerm i nawet po swiecie wiec po kiego licha Ci tablety ,trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoJulki jak nie bierzesz już te kilka dni a brałaś połówkę to teraz wez ćwiartke dziś i następną za trzy dni...i wtedy idz do lekarza i powiedz ile czasu to brałas i że schodzisz z tego leku . Wiesz kalms po takim silnym leku to dużo nie pomoże , on działa krótko bo to sa zioła . Taki sam skutek masz po herbacie melisie . Doraznie w stanie \"hercklekotu \" czyli jak coś telepie to chyba lepszy jest validol . Ja osobiście po kalmsie byłam zamulona i tak jakby pijana . ale mamoJulki jesli nawet czujesz się lepiej koniecznie trzeba iść do lekarza nie wolno samemu przerywać z powodu lepszego czasowego samopoczucia. Poproś kogoś żeby z tobą poszedł , najlepiej ktoś bliski żebyś czuła się bezpiecznie , chociaż na pierwszą wizytę .. Musisz pozbyć się powodu nerwicy i wtedy znikną objawy , same leki nie załatwią tego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość validol
Witam!:)Czy valdiol uzależnia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dużo daje jak cos sobie zafundujemy ..humorki się poprawiają .. nowe siły napływają i chęci ..zapomina się że coś jest nie tak jak powinno. Nawet zmiana fryzury czy nowy ciuch to jest tak niewiele a daje tyle radości... Teraz tu same piękności będa z nowymi fryzurkami i ..pazurkami ..:) I jak wyjdą wszystkie takie pięknosci na miasto ..to drżyjcie wy kobitki bez problemów! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia jak Ci samej bez mezulka ,radzisz sobie? a co z zakupami,jakbym blisko byla to bym Ci swiezy chlebus podrzucila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenko ja mam zapas chleba w zamrażalniku :) a we wtorek już rano synek będzie ..wiesz w piwnicy mam zapasy :) ja bym dała radę tak pół roku sama przeżyć ..a zawsze można jedzenie przez telefon zamówić lub przez neta ...ale dziękuję nawet za chęci .. to się liczy :) Smutno mi jest wtedy gdy siedzę i nic nie robię dlatego stale coś się kręce i latam ... jest ok !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda44
Hej, haj dobrze że jesteście, to cud że Was znalazłam, moze któraś poradzi? Mam nerwice lękową leczę teraz tylko przez psychoterapie ataków paniki dawno nie miałam ale ciągle mam uczucie brzęczenia w głowie i zawroty głowy. Czy to może chory błędnik czy ta cholerna N????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość validol
Ziołowy czyli nie uzalezni mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia to fajnie ze sobie radzisz ,myslalam o tym wlasnie wczoraj wieczorem,czy dajesz rade.....buziaki dla Ciebie! \\Teraz uciekam do kuchni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skład: 1 tabl. do ssania zawiera 60 mg estru mentylowego kwasu izowalerianowego. Działanie: Lek o działaniu uspokajającym i spazmolitycznym, wykazuje skojarzone działanie mentolu i kwasu walerianowego. Hamuje czynność kory mózgowej, działa słabo rozkurczowo na mięśnie gładkie przewodu pokarmowego. Wskazania: Pomocniczo w nerwicach czynnościowych, szczególnie układu krążenia, zaburzeniach neurowegetatywnych, migrenie, stanach spastycznych układu pokarmowego, chorobie lokomocyjnej. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na składniki preparatu. Działanie niepożądane: U dzieci i młodzieży występuje często uczulenie na mentol objawiające się: pokrzywką, zaczerwienieniem skóry, bólem głowy, wymiotami i przyspieszeniem oddechu. W przypadku długotrwałego stosowania niekiedy mogą wystąpić lekkie nudności, łzawienie, zawroty głowy. Dawkowanie: Doustnie: 3 razy dziennie 1 tabl. do ssania. Maksymalna dopuszczalna dawka dobowa wynosi 200 mg. Ja go biorę tylko czasami i nie mam po nim żadnych ubocznych skutków. Nie słyszałam żeby ktoś się od tego uzależnił bo tam jest waleriana i mentol ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Jagoda ... 🌼 a robiłaś badania ? krew i prześwietlenie głowy , bo takie zawroty mogą ale nie musza być objawem nerwiczki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość validol
Efka43 - bardzo ci dziękuję!:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Jagódko 🌻 Ja od N. mam czasem uporczywe, \"punktowe\" bóle głowy, zawroty i brzęczenie też się zdarzały, ale nie trwało to długo. Zrób może na wszelki wypadek badania albo idź do neurologa, będziesz spokojniejsza. Aha, przypomniało mi się, że moja Mama kiedyś przez kilka tygodni miała uporczywe zawroty głowy i zaburzenia równowagi. I było to właśnie na tle nerwowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Efcia Jagoda i inne kobitki w końcu się wyrobiłam, ciacho w piekarniku mam chwilkę na pogaduchy, ja się dzisiaj dobrze czuję, ale nie zapeszam bo same woiecie jak to jest z tą panią N przychodzi z nienacka .Ja tez biorę Valdol ale sporadycznie zawsze coś pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Liduszka👄.Tak dziś mam wolne, ale jutro mam cały dzień tj.do19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dana, Lidiuszka, Kasia 🌼 Lidiuszka, jakie ciasto dzisiaj? Ciekawe, co u Neci i gdzie Aniołek tak fruwa, że go nie ma zupełnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już go nie molestuje bo leży jak zwłoki i szkoda mi go ,że głupi i nachlał się jak swinia ,a dużo nie moze wypić.Ale co głupiemu po rozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada, wiem, że Tobie nie do śmiechu, ale bardzo mnie ubawił Twój post :D Lidiuszka, fajnie to ciasto wygląda, może w poniedziałek upiekę dla przyjaciół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marijke zobacz wyżej napisałam Kasi . Kasiu jak domownicy się czują ty pewnie zalatana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×