Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

aniolek no to bedziesz lezec bykiem w pociagu podczas podrozowania? no i nie moge sie oderwac od tego kompa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, na 11 pod śmietnik powinnam zdążyć ;) Aniołek, to fajnie, jutro pierwsza podróż, do tego śmietnika, hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku ja byłam w przedszkolu na andrzejkach i wywróżyli mi ze wygram telewizor i że dostanę wiadomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bykiem w pociagu i grac na gtrze na plazy hihi ]]marijka .... nie draznij lwa hihi a tak naprawde bede musiala jutro isc do sklepu po chlebek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj sobie nie wróżyłam, ale w lipcu na ślubie welon złapałam, a na halloween w jakiejś kawiarni wyszły mi też obrączki, tylko coś nie widać tego do drugiej obrączki ;) Chociaż jak na terapii zacznę pracować nad poczuciem własnej atrakcyjności, to kto wie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny to pod ktory smietnik mam leciec, bo z moja masa jak juz raz obiore kierunek to nie tak latwo zawrocic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ta zbiórka w koncu gdzie? Czy najpierw po Efkę do Gdańska a potem do stolycy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka to na pewno Lesiu - ja jej książki znam prawie na pamięć - czytanie to moje drugie \" wariactwo\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra to to ja jakiegoś ..drajwera ..dorwę i po drodze skoczę po Adusie ...i już do tej Wa-wy jakoś dojedziemy..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniolku a najlepszy chlebek jest u mnie za parkiem cwierc miasta sie zjezdza bo dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Aniołku i Efciu! Śpijcie dobrze! Ja też powoli znikam, prysznic, siusiu, paciorek i spać, ale jutro to chyba z wanną zaryzykuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 lat temu jak bylam piekna i mloda, w andzrejki pod poduszke nalezalo polozyc karteczki z meskimi imionami, jakie imie sie wyciagnelo to tak na imie mial miec przyszly malzonek, tak wiec zrobilam ale ze postanowilam szcesciu dopomoc na wielu karteczkach napisalam tylko jedno imie. jaki wniosek -szczesciu nalezy dopomagac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tym optymistycznym akcentem tez koncze dzien, jutro mposzukam jak bym mogla swojemu szcesciu dopomoc. dobranoc 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buba32
Moze mi cos poradzicie,bo sie pogubilam.Pierwszy atak leku dostalam 2 lata temu.Zaprsilam gosci,rodzinę mojego meża.Gdy byłam w kuchni,weszla do mnie jego siostra i rypneła: czy wiesz że Wojtek (moj maz) ma kochankę?Dotad byłam b.szczęśliwa-byliśmy wtedy 7 lat po ślubie - mamy 2 dzieci.Gdy wyszła poczułam że umieram.Nie wiedziałam co mi jest.Położyłam się na podłodze,po jskims czasie mi przeszlo - to byl moj pierwszy atak.Od tego zcasu juz nic nie jest tak jak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza :P Buba, odpiszę Ci wieczorem, ok? Teraz muszę się szykować do wyjścia, ale potem napiszę, a dziewczyny też na pewno coś już w międzyczasie poradzą :) Miłego dnia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko wpadlam sie przywitac ,szykuje sie do wyjscia ...niczym na sciecie bym szla ale musze dac rade,papa!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane Nerwuski ....Zgredku a Ty gdzie?????? Buba32 taka wiadomość to każdego mogła zszokować .Mozliwe że masz skłonność do nerwicy i pod wpływem silnego stresu ...uaktywniłaś swoje predyspozycje . Czy byłaś z problemami u fachowca? czy bierzesz jakieś leki ? dlaczego uważasz że już nic nie jest tak jak dawniej ? masz jakieś objawy czy tylko straciłaś poczucie bezpieczeństwa w rodzinie i stałaś się podejżliwa względem męża ? napisz coś więcej .. Znerwicowana najlepszym rozwiązaniem jest kontakt z lekarzem ,jak są objawy które nie pozwalają żyć i ograniczają nasze funkcjonowanie to niestety ale samemu wiele się już nie zrobi . lekarz zdecyduje czy wystarczy psychoterapia czy potrzeba też farmakologi ... im prędzej zaczniesz tym krócej cierpisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenko ja juz tez jestem gotowa ...idę z Tobą kochana ! ... dodam Ci otuchy i zagadam Ciebie tak że bedziesz miała mnie dość! i o niczym innym nie pomyślisz...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×