Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Co do łazienek to myśle ,że naoglądałyśmy się za dożo filmów gdzie morderstwa były pod natryskiem .Zauważcie ,że łazienka często kojarzy się z najgorszym np.poszedł się kąpać i dostał zawału ,przewreócił się w łazience i zmarł ,a to jak wczodzi morderca do domu a jego ofiara bierze prysznic i nic nie słyszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie wy wszystkie jestescie na spacerku czy na zbiórce pod śmietnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adusia bigos ...przepiepszony :D jest ostry ,ale zjadliwy i już jest w słoikach do świąt dojżeje :) Teraz gotuje ..ręczniki i zastanawiam się czy wyprać tez ..dywan :) na szczęście mam tylko jeden . mam dziś energię to musze to z pożytkiem zurzyć ..a może zgubie gdzieś po drodze jedną oponkę ..:) Rrenko trzymaj się jak zwykle ....❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie w ten piękny dzionek jest super słoneczko swieci i jest fajnie .Ja jestem już po godzinnym spacerku .Wpadłam się przywitać 🖐️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buba32
Najczęściej mogę wchodzić tu wieczorami,jak rodzina śpi.dzisiaj korzystam przez chwilę z kompa w pracy - za plecami szefa.Ten topik uwazam trochę jak grupę wsparcia AA - Ja Nerwica Buba 32 witam Was.-ważna jest anonimowość.Tak byłam u lekarzy,wiadomo jak to zawsze się zaczyna -najcz.wzywaniem kareki.teraz juz nie wzywam chociaz zyje w ciągłym stresie,ta trzecia jest z nami do dziś i z dzieckiem,podobno mojego wojtusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość max151
witam jestem tu nowa moja nerwica zaczeła sie 15 lat temu raz było gorzej a raz lepiej teraz jest już całkiem zle.Neurolog dał mi skierowanie do psychiatry bo jego leki juz mi nic nie pomagaja zaczełam miec stany lekowe i mysli samobójcze ciagle mysle że mam raka i moja psychika płata mi figle bo co pomysle to zaraz mam ciągle wynajduje nowe choroby i latam od lekarza do lekarza.Ostatnio miałam opuchlizne pod pacha lekarz oczywiscie stwierdził ze to nic złego tylko miesien spuchniety i pytał sie o moje piersi ale z nimi wszystko w porzadku no to jak by było tego mało po tygodniu ubzdurałam sobie ze to musi byc rak piersi i teraz jak pomysle to zaraz mnie bola piersi.>mam pytanie czy przy nerwicy jest morzliwe że moge wywoływac sobie takie bóle na ciele .Prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Max , Aniolku i Buba nie wiem co powiedzieć ale ci współczuję tej calej sytuacji chyba ci jest ciężko z tym wszystkim i tak jesteś bardzo silną osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli możesz coś zrobić lub marzysz, że mógłbyś to zrobić, zabierz się za to. Odwaga ma w sobie moc. Johann Wolfgang Goethe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życie można przeżyć tylko na dwa sposoby: albo tak, jakby nic nie było cudem, albo tak, jakby cudem było wszystko. A. Einstein

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie❤️ max 151 oczywiście, że można samemu wywołać bóle różnych narzadów.Wyobraznia ludzka nie zna granic.Można wmówić sobie wiele rzeczy.Jeśli byłaś u lekarza,który stwierdził,że wszystko jest ok to nie masz powodu się zadręczać.Piersi mogą boleć w końcowej fazie lub w połowie cyklu,to jest prawidłowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam i bylo w porzadku ,nie moglo byc inaczej bo tyle kciukow za mnie trzymalo!!!!Buzki Wam wszystkim za to!Ciezko bylo,malo sympatycznie ale rozmowa wciagnela mnie bez granic zapomnialam o swoich obawach,pewnie jeszcze bede musiala tam wrocic,uf!!!!Przekonalam sie po raz kolejny ,ze inni to maja problemy a moje to maly pikus przy tym -tylko ta franca N ale byloby za idealnie wiec sie mnhie uczepila.....Nie moge teraz czytac pozniej wpadne musze do garow leciec tylko chcialam zameldowac wykonanie zadania(skad ja to znam?hehe) co byscie sobie odciskow na kciukach nie narobily!Dzieki,dzieki i pa,pa!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj ta wredna małpa N...uczepiła się mnie jak rzep psiego ogona próbuję ją olać,ale nie wiem czy dam radę?:(:(😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×