Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Liduszka ale ciasto!!!!Rety ale bym zjadła choć kawałeczek:):):):) Ale Ty jesteś zdolna zazdroszczę Ci takiego talentu.Ja pieke tylko jak muszę,osobiście wolę gotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nerwica
witajcie dziewczyny🌼 ja oczywiscie znow na moment,bo latam jak glupia od rana :O mam pytanie... w razie jakiegos takiego zachwiania rownowagi psychicznej jakie moge wziac lekarstwo,wiadomo,zeby bylo ziolowe,bezpieczne,zeby mi nie spowalnialo pewnych czynnosci...wiecie o co mi chodzi...z gory dziekuej za odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wrocilam dopiero, bylam na zajeciach, potem w miescie z kolegami , apotem z chlopem na obiedzie i lazilismy po miescie i robilismy zdjecia, potem do tesco na zakupy na caly tydzien i jestem, padam na twarz ale bylo fajnie, ani zawrotow,ani dusznosci, super :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołek, jak wspaniale!!! Bardzo się cieszę i gratuluję :D Chyba nerwico, ja kiedyś brałam Validol, nie usypia, nie spowalnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buba32
Witam się ponownie z Wami Nerwuskami.Umnie dzisiaj oigodny dzień w sercu i na dworze.Kożystam ze skaczeMałysz-i komp jast wolny,ale pewnie nie na długo -wiadomo dzieciaki.Teraz może napiszę co dalej umnie.Długo myślałam co zrobić.W kilka miesięcy potem jak okazało się ze zyjemy w trójkącie,pojechałam do moich rodziców - mieszkaja prawie 200 km od nas.Byłam zdecydowana na rozstanie z moim wojtusiem.Moja mama gdy uslyszala co chcę zrobić stwierdziła ,ze jak sobie go wybrałam,to mam z nim być.No i z tej strony na pomoc nie moglam liczyć.ża to mija Teściowa'która kiedyś ciaglesie pytała,kiedy się rozwiedziemy -zaczęła przychodzić z płaczem,żebym jej synalka nie zostawiała,jednocześnieobwiniając mnie za całą sytuację.Teraz po czasie to jak widzę w M jak miLosc jak Hanka odzyskać ma męża przez obcięcie włosów i jakie tośmieszne to jakbym słuchała mojej tesciowej iszwagierki - zrób coś z sobą.Najlepsze jest to,że obie są samotne bo od obu chlopy zwialy.Muszę kończyć na dzisiaj,bo moji mali panowie siedzą mi na plecach.Kapitalne te Wasze przyjażnie.Mam nadzieję,Ze niedlugo znowu na ten topik żółci wyleję.Wybaczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Buba32 po to tu jesteśmy żeby się wzajemnie pocieszac zawsze człowiekowi lzej jak sobie pogada nie dusi tego w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buba, napisz przy okazji, jak tę sytuację komentuje Twój psychiatra i co Ci radzi (jeśli radzi, a nie tylko wypisuje leki...). Pozdrawiam Cię ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Lidiuszka, ale... Baba Jaga prostsza mi się wydaje ;) A ja to jestem taka niedzielna kucharka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjaciele ze studiów dla mnie robią :) Nie mogłam w tym roku zrobić większej imprezy w domu, więc zaproponowałam, żebyśmy poszli w poniedziałek gdzieś w miasto, ale ostatecznie spotkamy się u jednej koleżanki, która ma swoje mieszkanie. I będzie szaleństwo, takie, na jakie można sobie pozwolić w tygodniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chlop poszedl na impreze pracowa a mnie juz zoladek boli :( i takie jakies wypieki dostalam :( sama siedze i sie boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołek, gdzie masz młotek? Taki udany dzień, a teraz chcesz się dać tej paskudzie? Niech spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAK TO PIERWSZE??? WYPIEKI CHYBA OD BYCIA NA ZIMNIE MI WYSZLY,ALE JA ZAWSZE SIE STRESUJE JAK OON WYCHODZI, OBIECAL ZE WROCI TAXOWKA ALE... CZASEM TAK MOWI ZEBYM MNIE USPOKOIC, A WRACA BUSEM... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adula ja nie mam bo nie lubię babek wejdz może na Wiekie żarcie tam so dobre przepisy to coś wybierzesz. Aniolku głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem kochane jestescie :) za tydzien mam egazmiin a prawie nic nie umiem jeszcze ,ale to jest banal w, ale mimo to mam stresa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liduszko spokojnej nocki ... 🖐️ Aniołku cioo się dzieje ... jak kcesz pogadać to wiesz gdzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego dobrego ❤️ zdrowia szczęścia 🌻 🌻 🌻 rrenka wielkie dzięki i Efka kochane jesteście🌻 czuję się wiele lepiej i zaczynam zapominać o dreszczach wieczornych, dzieki za podpowiedzi z tym xanaxem wezmę jutro ćwiartkę bo zawsze jakiś atak to miałam w niedziele nie wiem czemu,, dzieciaki kąpie ;) więc nie mam czasu spadam dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×