Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Liduszko twoja rodzina rozumie że twoje zachowanie,to nie Twoje humory i ci pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak robię bilans to wychodzi, że jestem nadopiekuńcza do syna i męża i zamiast dostać podziękowanie za moją troskę marudzą mi i robią fochy że jestem upiardliwa. Albo właśnie samochód - moja pięta achillesa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha nie zawsze są takie dni że sama wojna ale oni się do tego przyzwyczaili mąż chodzi z corką na zakupy ja tylko na osiedlu u siebie robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i stale mnie coś boli ..... Ps. :) jak to przeczytałam to chce mi sie smiać, bo wypada dodać, że jeszcze ciągle narzekam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liduszko mamy wspólne gg ale jak mój małżonek widzi, że nawijam na gg to mam przytyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jest zazdrosny - zapewne. Nawet o rozmowę, no i nie lubi jak mu tylek obrabiam jak tego nie słyszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło się z tobą rozmawiało. Dzięki 🌻 Teraz zmykam bo moja drug połowa chce pograć w Kurniku w karty.Papatki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja natomiast panicznie sie boję jeździc tramwajami i winda, ostatnio jak zaczał mi się tramwaj psuc dostalam histerii i pokłóciłam sie z motorniczą nie mam dzis czasu gadac bo jutro kolokwium:-( jutro bede sie udzielać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha Marijke ja doskonale WIEM ze musze iśc do psychiatry tylko widzisz ja sie oszukuje jak jest troche lepiej to sobie wmawiam ze juz nigdy nie wróci,,,,ale dałas mi na otrzeźwienie, na mnie trzeba chyba bata żebym rzeczywiście się zmobilizowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!:):):): Witaj Liduszko ❤️jak zwykle mam pecha nie mogę Cię zastać kiedy ja tutaj zaglądam Ciebie już nie ma.🌼 dziś byłam na basenie i żyję nic mnie tam nie dopadło, nawet specjalnie się nie stresowałam pomyślałam sobie trudno jak coś się stanie to będą musieli mnie ratować i oczywiście wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Dana, na basenie ratownicy zawsze są przystojni, to nawet niezłe miejsce na jakiś mały ataczek n. ;) To już chyba koniec, skąd ja znam ten mechanizm: jest mi lepiej, jak fajnie, jednak nie potrzebuję lekarza. Tylko on jest, jak już pisały dziewczyny, zwodniczy. Tyśka, super fotka, bardzo ładna i sympatyczna z Ciebie osoba :) Mam nadzieję, że przekonujesz się do wizyty u specjalisty... ;) U mnie w miarę ok, pani psychiatra powiedziała mi po dzisiejszej terapii, że ze mną ... to w sumie krótka będzie praca :) Parę rzeczy trzeba wyprostować, może seroxat będę brała jeszcze tylko 3 miesiące :) Zaczęłam się tym bardziej zastanawiać, skąd u mnie nerwiczka, skoro mało jest rzeczy do przewartościowania. Chyba że nagle coś się pojawi, hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dana wpadłam na sekundę robilam sciągę na historię córci te okropne daty pozdrawiam pa pa buziaczki dobrej nocki 🖐️🖐️ pa Marijke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki uciekaja spac a mi sie polepszylo na wieczor tzn.spiaczka mi przeszla-kawusia swoje zrobila i pojechalam rowerem do dalszego sklepu ,zasapalam sie az dech zapieralo tak dawalam w gaz !Samochodu nie prowadze wiec sie na rowerze wyzywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie pusto tu dzisiaj. MamoJulki, to super, że tak dobrze funkcjonujesz! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie ile czasu zajmuje wam opanowanie 14 stron A4?? Dodam, ze jest tam troche skomplikowanych nazw które trzeba wbić do głowy Ja sie uczyłam tego wczoraj kilka godzin i dzis prawie cały dzien, czy to ja taka tępa sie zrobiłam czy to choroba juz nawet w tej dziedzinie mnie ogranicza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×