Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Starababo, a jest jakieś zdrobnienie od Leokadii? Renka, co z córcią? Nosi soczewki? Eustomaa, wyślesz nam swoje zdjęcie? Wymieniałyśmy sie swoimi, zawsze to miło wiedzieć, jak wygląda ktoś na drugim końcu kabelka :) Nie brałam coaxilu, ale dużo osób go chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje nerwuski jestem dziś załamana, bo odebrałam wyniki badań kwi i wszystko byłoby ok, gdyby nie pieprzone trójglicerydy.... Cholera mój wynik to 400,0 mg/dl a maksymalnie można mieć 160. Cholesterol też mam za duży bo 257,2 a maksymalnie wg normy mam napisane 220. No i jeszcze w internecie przeczytałam ze udar lub zawał tuż, tuż.... Wiecie coś na temat tych pieprzonych trójglicerydów? Czy będę musiała już do końca życia łykać jakieś tablety? Jestem przerażona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli masz HDL w normie to się nie martw a i tak nie masz bardzo wysokiego cholesterolu głowa do góry i codziennie grejfruta dobrze obniża cholesterolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu na moim badaniu nic więcej nie jest napisane.... mam jakies MPV 9,2 PCT ,22 PDW 59,1 NO I glukoza w normie bo 79,3 (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam ale tak szybko czytałam że strzeliłam gafe rzeczywiście masz podwyższony cholesterol ale nie wiadomo jaki jest ten dobry u Ciebie czyli HDL a to tez ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz ty masz mocz o.k a ja do dupy chyba nerki mi znowu wysiadły !!! w poniedziałek lecę do mojej koleżanki żeby zobaczyła co i jak :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz - ja coś czułam, że ze mną jest coś nie tak. Prawie 2 lata temu rzuciliśmy z męzem papierochy i w ostatnim roku przytyłam dosyć dużo bo 10 kb i nie mogę sobie z sobą poradzic.... Tak jakby ten proces cały czas trwał ..proces tycia ;( Próbowałam dietki sretki ale to nic nie pomaga a i nie mam silnej woli, więc..... teraz mam za swoje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam zapalenie miedniczek nerkowych ,ale mnie wyleczyli, a teraz zaczęła mi sie zatrzymywac woda i puchną mi stawy i nie wiadomo od czego ,stanu zapalnego wyniki nie wykazały ale mocz do d.... ,a tymi trójglicerydami sie nie łam tylko mykaj w poniedziałek do lekarza !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to takie buty przytyłaś!!! ,to może też być przyczyną !!!tego wysokiego stężenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuźwa nie mogę doczekać się poniedziałku! A u Ciebie może to po prostu zapalenie pęcherza teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz ze ja ostatnio tez narzekam na stawy.... Np. Nadgarstki mam takie ze jak w pracy przewracam kartki to mnie rwą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och nie było mnie długo i nie zdązyłam wszystkiego przeczytać, macie badania i zdrowie na tapecie,, ja też mam ciągle ,,chore,, nerki, taki tępy ból w dolnej części plecków..i ta moja prawa strona:łopatka, szyja, masakra nawet teraz czuje bo ciepło było i latałam w samym sweterku... moja wina :O jakoś staram sie dietkować zjechałam 2 cm w biodrach to moja ZMORA szeroka dupa :( :D:D a góra w miarę szczupła i małe piersi :O ale jak schudnę 8 kg to wiem z doświadczenia że będę miała w biodrach 99cm hmm 100cm to moja granica... której postanowiłam sie trzymać... idzie dobrze 3 kg w ok 2 tygodnie ale mam ochotę na czekoladę, kakoa, wafelki ...mmmmmmm zastępuje wszystko wasą,, jabłkiem, mandarynką, ale mam na co innego ochotę.. pozdrawiam kobietki ide się wykąpać bo chłopaki chca sobie pograć.. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ogóle jestem wrak :( Aż wstyd pisać co mnie boli. Mój mąż zawsze mówi ze szybciej będzie jak wymienie co mnie nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie na pewno nie !!!! a do tego dzisiaj tak mnie boli pod żebrami z przodu w lewej strony że szok ten mój cholerny kręgosłup też się odzywa.Ale dość biadolenia będziemy się śmiać z tego wszystkiego zobaczysz !:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia mój to samo mówi a na dodatek dziwi się jak codziennie może kogoś coś boleć !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No do proroka to mi daleko hihi ale co się będziemy łamać co nas nie zabije to nas wzmocni !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu ja na razie mykam kłaśc szkraba spać bo mi tu na głowe włazi a ja chcę potem filmik zobaczyć !!!! Głowa do góry będziemy w poniedziałek w kontakcie duchowym !! ty wspieraj mnie ! a ja będę wspierac Ciebie !!! i trzymamy kciuki za siebie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×