Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

czesc moje kochane.jak po świętach?ja przejedzona i ciężka :-( Aduś sto lat w zdrówku, dużo szczęścia, uśmiechu i miłości 👄 dziewczyny dzis miałam taki atak że nie chciciałybyście tego przeżyć :-( jestem totalnie zmęczona i przygnębiona.myślałam że to już koniec.ale nie bałam się tego.nie nawidze tej choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenko-Marysiu, ja uważam tak, jak Iiyama - idź jeszcze raz do psychiatry, przemyślcie metodę leczenia nerwicy i różnych jej objawów, to nieprawda, że psychiatrzy nie znają się na ciele, jak mi to kiedyś jeden lekarz tłumaczył, on Ci dobierze odpowiednie leki, ważne tylko, żebyś się stosowała do jego zaleceń... Neciu, witaj 🌼 Bardzo mi przykro, że u Ciebie pogorszenie. Ale może to przemęczenie Świętami i tym, że wtedy trzeba być na wysokich obrotach, nie chcemy sobie pozwolić na jakąkolwiek słabość i atak nerwiczki... Mam nadzieję, że kolejne dni będą lepsze! A jak tam mieszkanko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lidiuszka Ja niestety muszę się ewakuować, pół dnia skanowałam ilustracje do pracy mgr, a kiedyś muszę ją też pisać :O Śpijcie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski dzięki za życzenia ,wszystkie jesteście kochane.Kaśka nigdy w życiu nie dostałam tak długich życzeń.Dzięki jeszcze raz jesteście kochane.A teraz dobrej nocki wam życze-śpijcie dobrze moje kochane nerwuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorące, chociaż spóźnione życzenia urodzinowe dla Ciebie Ado 👄 🌻 Pozdrawiam po Świętach! Jestem trochę cieższa i bardziej znerwicowana. Kurde, wczoraj pokłóciłam się z mężem a dziś tylko weszłam do pracy z kolegami z pracy. Jestem chyba przewrażliwiona i przy najmniejszej iskierce wybucham! Oj dziewczynki życzę Wam lepszego samopoczucia dzisiejszego dzionka! Pa! Wracam do pracy ..... 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaglądnełam do Was a tu....... wszystkie nerwusiątka jeszcze smacznie śpią!! :( Takim to dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie śpią, nie śpią, ciężko pracują od rana, aż braknie czasu na kafe ;) Miłego dnia wszystkim nerwuskom 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie kolezanki Kolejny dzien czekania co nam przyniesie czy atak czy spokoj Juz od rana mialam awanture ale to chyba normalne juz nie moge walczyc musze przegrywac i tak do smierci Pytalam czy ktoras brala Kalms i jak dziala bo z reklam to dobry lek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane Nerwuski! 🌼 Neciu Ty kochana masz powody do ..zmęczenia , bo teraz dużo się w Twoim życiu dzieje i pozwól sobie na chwilę słabości . Miałaś atak na pewno nie pierwszy ...przyszedł i poszedł ! nic się nie stało organizm może tak odreagował to że teraz masz trochę stresów . Wiesz przecież że teraz masz o czym myśleć , masz swoje plany życiowe i one są najważniejsze . Nerwiczka z atakami jest obok Ciebie ,ale ona się nie liczy i nie bój się jej .. Wiesz że ona lubi tylko nas straszyć . Zobacz co już udało Ci się zrobić , jaka jesteś szczęśliwa że masz swoje miejsce na ziemi i teraz to Ciebie pochłania twoje mieszkanko ...to jest twoje wyzwanie i świetnie dajesz sobie radę . Nawet jak by to był nie wiadomo jaki atak niech nie dominuje nad Twoim szczęściem bo tylko to teraz się liczy . Neciu złap za jakąś miotłe i wypedz te złe myśli , bo teraz nie masz na nie czasu ;) ale pozwól też Sobie na słabości bo masz prawo czuć się zmęczona i słaba ...tylko zaraz spójrz na efekty Swojej pracy i niech one dają ci energię na dalszą walkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marijke ...Tobie również miłego dnia ... i nie przeszkadzaj Sobie w pracy ...już Ci zrobię ta ..kafkę ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak67 a Ty kochana nie czekasz na ....@ ..że tak jestes \"podminowana\" ? ;) Spokojnego dzionka życzę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena60 ja brałam Kalms ale sporadycznie po nim czułam się lekko oszołomiona , mi osobiście bardziej pasował Validol .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ewus ciesze sie ze jestes Jade do lekarza dzis lub jutro chce bardzo pomogl mojej kolezance i jest zdrowa z nerwicy wyszla prawie calkowicie po 1 miesiacu kuracji Chce tam byc i powiem jakie leki Ona wydaka 200 zl za leki na nerwice to leki ziolowe i Afobam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenko60 to życzę powodzenia i żeby Ci się w koncu udało w walce z nerwicą . Może nareszcie trafisz w lek który Tobie pomoże i poczujesz ulgę , że Twoje sedrucho przestanie tak bardzo sprawiać Ci problemy . Trzymam kciuki! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslisz ze arytmia komorowa to z nerw i cisnienie to tez nerwy Tak jade jutro do lekarza boje sie bo to daleko i nie wiem czy dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedziesz tam sama? może poproś jakąś koleżanke zeby pojechała z Tobą zawsze to razniej jak jest obok ktoś znajomy . Wiesz powodów nerwicy może być dużo i mogą być rózne objawy . Może u Ciebie ta arytmia i ciśnienie są powodem nerwicy a może na odwrót . Najważniejsze żeby można było życ bez uciążliwych objawów . Jeśli bedziesz chciała to przeczytaj tu piszą o arytmi i jakie mogą być objawy ... ale one sa tez bardzo podobne do nerwicy i bez odpowiednich badań to trudno jest trafić co właściwie dolega i przedewszystkim czym czyli jakimi lekami to leczyć . http://www.arytmia.medserwis.pl/nm.asp?p=5,138,8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki! Pospalismy z dzieciakami do 11tej!szok,az mnie gnaty bola.... Marysia zycze powodzenia u lekarza! Neci fajnie ,ze wpadlas do nas ,olej ten ataczek ,wiesz ,ze sie moga zdarzac a ja mam juz stresa o Sylwester bo za diabla nie chce isc na balety ale chyba bede musiala...jak to brzmi-musiala...a przeciez na taka imprezke powinno sie leciec jak na skrzydlach a nie jak na sciecie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane ja już teraz jestem po świętach .Jeszcze tylko sylwester i można myśleć o sezonie.Dziewczyny napiszcie mi czy którąś boli lewe ramie i ręka i jak sobie z tym radzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ada .Mnie ta lewa ręka boli już ze dwa miesiące a najbardziej w nocy ,maści nie pomagają ,nawet po rozgrzaniu jest gorzej ,sama nie wiem co to jest !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ada i kasia! Nas nerwuskow zawsze niepokoi jak cos boli po lewej stronie bo to moze byc od serca.....ja natomiaqst mam z lewej strony bole bo lewa reka wszystko robie bo jestem leworeczna -ale pisze prawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ,ze takie bole biora sie od kregoslupa ,jakies uciski ,mnie jeszcze wybitnie to dopada na zmiane pogody ,czuje to w kosciach jak staruszka ,moze mam reumatyzm -nigdy nie badalam aniolku jaki RObal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam serdecznie wszystkich 🖐️ pogoda super troche wieje ale słoneczko swieci Efcia🌻 Marijke🌻 Aniołek🌻 Netka🌻 Marzenka🌻 Ada🌻 Gosiak🌻 Kasia🌻 Rrenka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki robal wyjadacz pospolity, to jego najgorsza najstraszniejsza odmiana, juz po Twojej rece, beda musili Wam amputowac.... przykro mi alektos Wam musial to powiedziec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, powinnam pisać pracę, niby piszę, ale trochę mi się nie chce i tu do Was zaglądam, poza tym zgrywam muzykę na sylwestra :) Renka, czemu Ci się nie chce iść na impreze? Fajnie będzie na pewno! Ado i Kasiu, to może być cieśń kanału nadgarstka. Moja Mama i jej koleżanka na to cierpią, objawia się właśnie bólem całej ręki, mrowieniem, to jest dziwne schorzenie, bo uciskane są nerwy nadgarstka, a boli jak od kręgosłupa. Moja Mama chodziła na masaże, smarowała rękę różnymi maściami, piła magnez i nic. Czasami też puchnie dłoń i troszkę zanika czucie w palcach, ale to w bardziej zaawansowanym stanie. Podpytajcie przy okazji o to lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×