Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Ja rownież poleniuchowałam dzisiaj dopiero sniadanko zjadłam w nocy nie mogłam spaś i oglądałam pudło (telewizor) ale fajnie czasem samemu w domciu na obiadek pizza Nigdzie sie nie wybieram na sylwka biała sala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GUCIO22
Czy może mi ktoś pomuc w pewnej sprawie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GUCIO22
Czy może mi ktoś pomuc w pewnej sprawie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GUCIO22
Mam problem czy ktos mi pomoże ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc moje kochane.dziękuje wszystkim za słowa pocieszenia. Efcia ty potrafisz tak podtrzymać na duchu.dziękuje ci za to. U mnie dziś lepiej.wyobraźcie sobie ze od wczoraj rzuciłam palenie.postanowiłam dbać wiecej o swoje zdrowie.mam nadzieje ze wytrwam.choć jest ciężko.pije sobie kawusie małymi łyczkami i troche pomaga.podobno pierwsze trzy dni są najgorsze.zobaczymy. A mieszkanie piekne tylko roboty dużo.chyba wprowadze się dopiero około 20 stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc moje kochane.dziękuje wszystkim za słowa pocieszenia. Efcia ty potrafisz tak podtrzymać na duchu.dziękuje ci za to. U mnie dziś lepiej.wyobraźcie sobie ze od wczoraj rzuciłam palenie.postanowiłam dbać wiecej o swoje zdrowie.mam nadzieje ze wytrwam.choć jest ciężko.pije sobie kawusie małymi łyczkami i troche pomaga.podobno pierwsze trzy dni są najgorsze.zobaczymy. A mieszkanie piekne tylko roboty dużo.chyba wprowadze się dopiero około 20 stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc moje kochane.dziękuje wszystkim za słowa pocieszenia. Efcia ty potrafisz tak podtrzymać na duchu.dziękuje ci za to. U mnie dziś lepiej.wyobraźcie sobie ze od wczoraj rzuciłam palenie.postanowiłam dbać wiecej o swoje zdrowie.mam nadzieje ze wytrwam.choć jest ciężko.pije sobie kawusie małymi łyczkami i troche pomaga.podobno pierwsze trzy dni są najgorsze.zobaczymy. A mieszkanie piekne tylko roboty dużo.chyba wprowadze się dopiero około 20 stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc moje kochane.dziękuje wszystkim za słowa pocieszenia. Efcia ty potrafisz tak podtrzymać na duchu.dziękuje ci za to. U mnie dziś lepiej.wyobraźcie sobie ze od wczoraj rzuciłam palenie.postanowiłam dbać wiecej o swoje zdrowie.mam nadzieje ze wytrwam.choć jest ciężko.pije sobie kawusie małymi łyczkami i troche pomaga.podobno pierwsze trzy dni są najgorsze.zobaczymy. A mieszkanie piekne tylko roboty dużo.chyba wprowadze się dopiero około 20 stycznia. dziewczyny dzieki za wszystkie meile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc moje kochane.dziękuje wszystkim za słowa pocieszenia. Efcia ty potrafisz tak podtrzymać na duchu.dziękuje ci za to. U mnie dziś lepiej.wyobraźcie sobie ze od wczoraj rzuciłam palenie.postanowiłam dbać wiecej o swoje zdrowie.mam nadzieje ze wytrwam.choć jest ciężko.pije sobie kawusie małymi łyczkami i troche pomaga.podobno pierwsze trzy dni są najgorsze.zobaczymy. A mieszkanie piekne tylko roboty dużo.chyba wprowadze się dopiero około 20 stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam za Ciebie kciuki Neciu abys wytrwała z niepaleniem! Mnie w czerwcu minie 2 lata jak nie palę i 10 kg więcej - niestety.... Guciu, w czym można Ci pomóc? Jak zostane dopuszczona wieczorkiem do kompa to Was odwiedzę nerwusiątka ;) ........ Tymczasem papatki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj jade na terapie i mam telepki .To tylko 60 km a czuje sioę jakbym miała skakać ze spadochronem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada ja sie tak czuje na mysl o Sylwestrze..... neci trzymam kciuki za wytrwalosc w niepaleniu ,mi sie udalo bezbolesnie rzucic(choc ja tylko popalalam w ukryciu z kolezankami niczym malolatka)) pewnie dlatego ze sie zle czulam i myslalam ze to miedzy innymi od fajek,wmowilam sobie ,ze bedzie lepiej i bylo.....tez przytylam duzo i od tego wlasnie momentu walcze z nadwaga,ech!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj siedzialam w domu bo zakupow nie potrzebowalam dzis tez nioe bylam nigdzie i czuje sie walnieta w łeb ,teraz mam mokre wlosy(nadal nie kupilam suszarki) ale jak wyschne to ide w dupu na dwór sie orzezwic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gucio pisz o co chodzi....ktos Ci moze pomoze? czy wy tez nie mogliscie sie ok.14tej dostac tu na strone? zmykam do kuchni!bede pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenko nie wiem czy wiesz ale zostałaś ..... reprezentantką nerwusek i czy chcesz czy nie na bal ...musisz iść ! :) Bedziesz balowała za nas wszystkie siedzące w domkach w tę Sylwestrową noc ... :) Podobno jak się nie chce balować jest wtedy najlepsza impreza . Przecież ta paskuda nie może nam odbierać chwil radości , a w ta noc będziesz miała obok Swojego ...Mena! Zdobyłaś market to co to dla Ciebie zabalować całą nocke ...:) Juz czekam na relacje jakie trendy w świecie i jakiej muzy teraz się słucha :) A wejść na kafe też nie mogłam coś się porobiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kochane:):):):)🌼[ serce]Jak samopoczucie po Swiętach?u mnie dzis padał śnieg, ale taki mizerny,dzis wybieram sie do pracy,całe szczęście, że Sylwester i Nowy Rok mam wolny.Ogarnęlo mnie ostatnio jakieś lenistwo nic mi się nie chce , najchętniej bym siedziała sobie w domku i tyle , więcej do szczęścia mi nie potrzeba.Pozdrowionka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corcia smazy nalesniczki, kocie potrzy mi glegoko w oczy, zlozylam dokumenty o nowy dowod bo stary byl stary ze hoho, kolejki nie byloi jeszcze cos zrobilam tylko juz nie pamietam co bo bylo to rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewus jade z kolezanka i jej mezem ale sie wstydze bo to byl moj chlopak boje sie jak to bedzie bo mam karuzele w oczach i sciska w piersiach co jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rano jako tako a wieczorem makabra cos mi jest i nie wiem co nie lubie wieczorow JA NIC NIE ROBIE BO NIE MAM SILY MNIE CHYBA WYGONIA Z DOMU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renka, to jak, kreacja na balangę wybrana? ;) Mogę Ci wysłać płytkę mp3 z tyloma baunsowymi hiciorami, że do świtu z mężem z parkietu nie zejdziesz!!! To jak, wysyłasz adresik na maila?? Dana, Iiyama, miło Was widzieć 🌼 Lenia to chyba wszystkie mamy, kolejny dzionek minął, a napisałam pół strony :O Was wygonią z domu, a mnie ze studiów, jak tak dalej pójdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie zapre, bo tu mi dobrze tu mi cieplo i nigdzie nie ide juz bylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×