Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Witam tej nocy nowe istare towarzyszki niedoli,ostatnio jak przy garach zaczął nachodzić mnie \"ataczek\".to jak nie pierdolnę garami o podłogę,jak nie zacznę bluzgać najgorszymi wyzwiskami na nią-oczywiście na nerwicę.Mogę sobie na to pozwolić,bo jestem sama z chłopem w osobnym domku - wyobrażcie sobie,że podziałało i franca ustąpiła.A tak wogole ta pogoda jest strasznie podła,szczególnie dla nas.Ciągle spię,żadnej motywacji do jakiegokolwiek działania.Co będzie dalej?Ale mam doła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starababo pogoda na wszystkich tak działa.Ja mam noc z głowy ,bo straszą u nas huraganem i mam pietra.Znajomy dzwonił z Niemiec ,że tam straszna wichura i to wszystko do nas idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o,to super i juz jakos razniej🌼 a ty tez jestes nocnym markiem,jak ja? bo widze ze tak tu sobie sama prawie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniag234
jestem nocnym markiem bo czekam na karmienie mojego smerfa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniag234
i znow mam schize...dzis znow nic nie jadlam wciaz z soba walcze,wypilam tylko 3 kawy a wczoraj zjadlam 2 kromki chleba -wykoncze sie ,ale jak wygrac z ta cholerna fobia?juz nie mam sily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam to,aniug,kiedy dzieci byly male,tez niejedna noc zarywalam,wtedy nie bylam szczesliwa z tego powodu,a dzis wspominam ten czas z tesknota,fajny byl ten okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniag234
teraz juz nie jest zle ..najgorsze za mna...hehehe teraz lapie troche ale troche powietrza przez ta cholerna nerwice,bo gdyby nie ta cholera to bylabym bardzo szczesliwa....zmykam spac dobranoc nerwuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniag234
nie moge jesc bo mam fobie na tym punkcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniag234
juz pisalam ze jestem uczulona na leki przeciwbolowe i dostalam uczulenia strasznego dusilam sie i gdyby nie szybka interwencja lekarzy to juz mnie nie ma i teraz mam taka fobie ze boje sie jesc-wstyd mi pisac o szczegolach co sobie mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anjag123, ale jak tu tak byle jak jesz tsmerf zacznie glodowac za chwile, z rozsadku cos jedz, zrob sobie ladne kolorowe jedzonko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kota uspilam , a zaraz i ja padne czas najwyzszy, jutro bedzie nowy dzien -fajny dzien, klade sie spac z ta mysla i wstaje z ta sama mysla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze ja dziś witam wszystkich pierwsza.u mnie tez wieje jak cholera.szaro i buro.Ale ja po wczorajszej psychoterapii podbudowana i pełna nadziei.Zobaczymy na jak długo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nerwuski Jak dobrze wijsc do Was na kafke Wy to macie dobrze Poradzicie mi co mam robic Mam 80 letniego ojca nic nie wartego tylko do brudzenia i jedzenia sie nadaje Jest calkowicie na chodzie Jest cholernym mrukiem i nicponiem Zatrul mi zycie i robi to nadal Ma swoje mieszkanie i nie pojdzie tylko powiedzial ze mnie pilnuje Mam 47 lat i ten dziad nie da mi na staros spokoju pomieszkac choc troche samej Czy to nie koszmar Co mam robic Ratujcie Kazdy mi wspolczuje i co ma wiecej zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna ja chodze na psychoterapie za darmo.tam gdzie chodze przyjmują psychiatrzy i psycholodzy.popatrzyłam na niektórych ludzi i stwierdziłam że nie jest jeszcze ze mną tak źle.Ja żartowałam z jednym panem i było jakoś tak weselej.ale niektórzy siedzieli ze spuszczonymi głowami.tacy smutni i szarzy.Żal mi sie zrobiło tych ludzi.To smutne miejsce.Niktórzy chyba mają poważne problemy.Są zaniedbani, niktóre kobiety wyglądały tak przygnębiająco.Mnie jeszcze stać na dobry humor.Ale czeka mnie duża praca nad sobą.Dziewczyny ja musze pomału wchodzić w sytuacje które wywołują u mnie lęk.Oswajać się z tymi miejscami.Inaczej nigdy się nie przełamie a mój świat będzie coraz mniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Wczoraj mnie nie bylo,a tu tyle wpisow. Taki mialam zaganiany dzien,ze wieczorem padlam. Marzena,Twoj Ojciec jest juz seniorem i chociazby z racji tego wymaga SZACUNKU od Ciebie.A Ty nawet odrobine Go nie szanujesz-wrecz pomiatasz Ojcem.Ty Corka-jak mozesz powiedziec,ze Twoj chory Ojciec jest nic nie wart????????Zastanow sie ,co piszesz ,bo to tylko zle swiadczy o Tobie.Jestem zbulwersowana Twoja wypowiedzia.Jezeli Ty kogos nie szanujesz to nie wymagaj od innej osoby tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam wczoraj na Jaselkach w Kosciele,ktore wystawiala szkola mojej corci.A corcia spiewala w chorze.Bylo slicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pipku w pełni cie popieram.Marzena ty kiedyś też bedziesz miała 80 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o KALms-to ja biore.Uwazam,ze pomaga.Biore po 2 szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipku jak ja ci zazdroszcze ze.też bym chciała mieć córcie.Miłabym dla kogo żyć.Napewno jesteś dumna ze swojej księżniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzi bardzo czesto docenia sie ,gdy ich juz zabraknie i czlowiek rozmysla,nie raz poplakuje dlaczego byl taki niedobry dla nich,ale to juz jest za pozno.Znam takie osoby-teraz mowia,ze mialam racje gdy im mowilam dokladnie te same slowa co Marzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem jak to jest bo mam go na codzien Czy ktoras z Was mieszka z osoba taka jak moj ojciec chyba nie Ja tez tak mowilam jak ze mna nie mieszkal tylko przychodzil od rana do popoludnia Macie rodzicow i odwiedzacie ich towarzysko to nie to samo.Ja z mama moglabym mieszkac do konca swojego zycia !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Necia,mam jeszcze syna 22lata prawie-tez jest wspanialy.Dzieciaki udane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena,nie widze nic na Twoje usprawiedliwienie-kiedys Ojciec Tobie pupe wycieral,a teraz Ty jemu,gdy zajdzie taka koniecznosc.Taka jest kolej rzeczy,ze musimy zaopiekowac sie najblizszymi,gdy tego potrzebuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie gniewaj sie na mnie,ale tak czuje w tej chwili.A my nerwiczki nie mozemy tlumic emocji w sobie!:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cHCIALABYM ZOBACZYC cIEBIE JAK tY BYS Z RODZICAMI MIESZKALA CZY BYS BYLA SLOCIUTKA PRZED KOMUTEREM TYLKO CZY BYLA OTWARTA I TEZ NIERAZ ZDENERWOWANA wIEM ZE DZIEWCZYNY NIE MIESZKAJA Z RODZICAMI ITEZ MAJA DOSC PRZY CZESTYCH WIZYTAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×