Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość kaska33
iiyama-jasne,ze to choroba jak kazda inna,ale wredna jest wyjatkowo,bo zauwaz-ludzie zwykle bagatelizuja'to tylko nerwica'.,to przeciez nic takiego,nikt nie rozumie,ze my naprawde cierpimy-ta choroba niby jest,a jakby jej nie bylo...nie ma na nia jednego lekarstwa-jak ktos choruje np na nerki-dostaje odpowiednie ku temu leki,tak samo jest z innymi schorzeniami-i po jakims czsie chory odczuwa poprawe,zdrowieje.a my? mamy tak wiele objawow,ze nie wiadomo co tu leczyc,od czego zaczac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska33
ze mna tez,teraz niby czuje sie niezle,ale swiadomosc,ze jestem sama,wywolala u mnie 'obrecz':-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek124566688887
A czy ktoś z was stosował Fine;epsin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrednosc jej jest jeszcze taka, ze dosc dlugo ja bagatelizujemy, przynajmniej , ja pikalo strzykalo kolatalo a ja nic, ja trzymalam sie na nogach a w domu byli naprawde chorzy, a potem dupnelo ze zdwojona sila, i jest jeszcze jedno, kto nie doswiadczyl nerwicy albo depresji to nie ma zielonego pojecia co to jest te objawy naprawde sa niewiarygadne,naprawde zdrowemu czlowiekowi trudno uwierzyc, ze mozna sie bac nie wiadomo czego, ze ma sie sparalizowana wole a nie to ,z e jest sie leniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska33
ku-nie znam tego leku,niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśka, pisałaś o Hołdysie. A ja jakieś dwa-trzy tygodnie temu oglądałam angielski program \"Jak się nie ubierać\", prowadzące pomagały wybrać stroje wieczorowe bardzo znanej prezenterce telewizji brytyjskiej, uhonorowanej wieloma nagrodami, prowadzacej m.in. coś w stylu naszych \"rozmów w toku\". I ona w pewnym momencie przyznała się, że miała w życiu okres bardzo silnych lęków i napadów lękowych, ciągle się bała, że coś jej się stanie przy ludziach, np. na przyjęciu. Jej zwierzenia były dla mnie niesamowicie budujące, bo kolejny raz okazało się, że z tą paskudą można sobie poradzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska33
tam wyzej mialo byc -kwiatku-nie wiem,czemu mi tylko-ku wyszlo...sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska33
iiyama- wlasnie swiadomosc,ze nie jest sie samemu z ta chroba pozwala przetrwac czesto niejedna zla chwile,ja np kiedy pierwszy raz trafilam na to forum,kiedy zaczelam czytac pierwsze wypowiedzi-plakalam jak dziecko,z ulgi-ze sa osoby ktore tez TO maja,ze nie jestem wariatka,hipohondryczka i czym tam jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu ja też tak myslałam że sama jestem a tu tyle ludzi i co dzień ktoś nowy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam bo za chwile meżuś z pracy wraca a i ja rano wstaję pozdrawiam i zyczę miłego wieczoru i kolorowych snów 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska33
niestety,juz ie,mam 40 lat,i w zwiazku z tym jakis kryzys wieku sredniego,hi,hi,.a ty ? jesli mozna wiedziec,bo tyle tu woisow ze nie pamietam...jestem ze slaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waza
Ja tez zw slaska,ale dolnego. troche mi komputer szwankuje jakb sie troche spóźniał. nie wazne. dobrze ze jestescie babki,troche mnie to buduje ze nie jestem sama,ale w moim otoczeniu nie znam nikogo z tą chorobą,więc jakby czuje sie samotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waza
też przeczytałam kilka wpisów z pierwszej strony,ale szybko ją zamknełam,bo zaczeło sie ze mną cos dziwnego dziac. I terz ciągle o tym mysle. że moze to wrocic,choc biore leki.ale mimo wszystko cały czas mam obawy.wiem ze na to nie umre,ale.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamężna 26
helloo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska33
wazo-ja z gornego... w moim otoczeniu takze nie znam osob z podobnym problemem,a przez te chorobe nie mam juz zadnych kolezanek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska33
zamezna-🖐️ napisz cos o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska, jak czytalam pierwszy raz co tu napisane tez mi szczena opadla i tak razniej mi sie zrobilo. ktos tu pisal o kryzysie wieku sredniego, otoz slonka wy moje jeszce macie na to czas wiek sredni tro ja .mam50 i sama sie sobie dziwie , ze jestem taka stara awyglupiac mi sie chce jak nastolatce albo i gorzej, przed chwila gonilam kota po mieszkaniu wydajac z siebie cuuuuuuuuuuuuuuudne dzwieki hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu ja tak jak ty kiedy znalazłam to forum to kamień soadł mi z serca,że nie jestem sama z tym świństwem ,że ktoś ma to samo.Wstyd się przyznać ,ale poczułam ulge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska33
Marijke-tak,przez chorobe rozpadly sie moje znajomosci,bo byl czas,kiedy wcale nie wychodzilam z domu,.zamknelam sie w sobie,czulam sie nierozumiana,odrzucona.nawet z rodzenstwem widuje sie tylko wtedy kiedy to oni mnie odwiedza,ja boje sie jeszcze wizyt,chyba ze z kims,ale i wtedy roznie bywa..nie jestem juz taka radosna jak kiedys,zrobilam sie napieta i stale podswiadomie boje sie 'ataku',wiec wole siedziec w domu,i tak oto stalam sie samotnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniag234
Kasiu 33 ja tez jestem z gornego slaska.....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×