Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

jejku jaka paskudna pogoda :-( nic,ylko spac i wcale nie wstawać :-( ada rób kawusię mocną,czarną,może nieco oprzytomnieję.Cisnienie mam niskie 110/60 to pewnie tez swoje robi.A ja jeszcze biorę tabletki Tertensiw na spadek ciśnienia :-( macie dziewczyny rację,ze Ci lekarze stuknięci są :-( jak sie ich właściwie samodzielnie nie naprowadzi i nie zasugeruje choroby,to Oni sami nie wpadną,skądże :-( a co nie wiedzą ,to mówią że nerwy.Zgredek wyspałeś się? Teraz ja idę do wyrka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ammarylis chyba wszystkich zmogła ta pogoda ,gdyby nie to ,że musze jechac po wyniki do ginekologa to bym nie wyszła z łóżka ,a kawusia już czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
110 na 60 to nie jest żle,ja nie zapomne jak pojechałam do szpitala i dosłownie słaniałam się z nóg ,a ciśnienie 170 na 75 puls 70 książkowo.Żebyś widziała miny tych lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki ada i rrenka, ja brałam ostatnio coaxil, ale mam też reflux żołądkowy i jednocześnie brałam losec, który też może wysuszać, chociaż kiedyś brałam fluoksetynę i wytrzymałam tylko 5 dni. może macie sprawdzony sposób na refluks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czzeć wszystkim 🖐️ pozdrawiam u mnie też pogoda okropna mało głowy nie ukręci wiatrzycho jak samopoczucie wasze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Myslałam że będę zdrowa i za szybko się cieszyłam ...jestem \"pociągająca \" ;) W nocy nie mogłam spać bo pociąganie mi nie dało ....jak ja nie lubie :O kataru! Adusia jak coś Ci wskakuje to pewnie nie masz blokady włączonej .Powiedz synkowi żeby poszukał w ustawieniach , dzieciaki są zdolne i dużo potrafią ... U mnie dziś też pogoda do niczego , boje sie trochę tych wiatrów bo mój chłop na wysokościach teraz robi ... a jest chuchro ;) i dziś w nocy miałam o czym myśleć , ale po 5 rano już byłam spokojna jak usłyszałam autko pod domem :) Idę spowrotem do wyrka ...nie chcem ...ale muszem ;) bo nie lubie leżeć czuje sie wtedy jakaś ...ubezwłasnowolniona ;) miłego popołudnia ....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Liduszka! Czesc Tyska !jak zyjesz? jak humorek? Peo ten refluks tez Ci zaostrza objawy gardla ,ja bym na to zwalala.... Efcia Tobie katar nie dal spac w nocy a mojego slubnego o 2 w nocy sraczka)(sorki!) pogonila a jak buszowal po chalupie szukajac wegla to i ja sie obudilam ,wiec mialam noc do d... Na slasku maja byc silne wiatry U mniue rano bylo sloneczko wiatr tez spory smaze nalesniki,wiec bede klatac co chwila do kiuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liduszkas moze i fajna by byla stronka gdyby to forum bylo ruchliwe a tam wpisow jak na lekarstwo!ale u nas jest prawie zawsze ktos...no tyylko dzis jakos wszystkich wywialo z tym wiatrem a kasia100 i aniolek na tej psychoterapii to maja zakaz zagladania na forum czy co? bo sie dziołchy nie pokazuja;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :D Miałam dziś czwarty i ostatni referat, jestem wykończona, nic tylko pod kocyk, herbatka i patrzeć w tv. Nawet na aerobik mi się nie chce dziś iść... Jutro idę na łyżwy, mam nadzieję, że nie skończę jak ta dziewczyna opisana przez Lidiuszkę :O Ech, jeszcze egzamin w sobotę i wreszcie trochę oddechu będzie. Może mi się poprawi samopoczucie, chociaż już się chyba nauczyłam funkcjonować z lekką depresją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenka, może im na tej terapii mówią, że rozmowa z innymi nerwusami zaostrza objawy i założyli im zabezpieczenie w komputerze, żeby tu nie wchodziły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczznyi chlopaki, czytam czytam a nie pisze bo mi tak glupi ciut pisac, ze dobrze sie czuje. jem podly retexin, bardziej jestem spiaca ale nawet wzglupiam sie jak cos boli to olewam to , przez moment mailam strachy z tymi potami bo strasznie sie poce a tu jakies nowotwory, ale odrzucilam te mysli, w sumie to i tak kiedys trzeba umrzec a poki co trzeba zyc i to w miare nieglupio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijke dzielna dziewczyna jestes z tymi studiami ,referatami... wielkie gratulacje!mialas trduny okres wiec twoje cialo domaga sie odpoczynku....pozwol sobie na odrobine lenistwa!pogoda barowa ,nic dziwnego ze nic sie nie chce ,zobaczysz ,ze na wiosne rozkwitniesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenusia własnie ja ze śląska wieje ze szok Marijke sama bym się na łyzwy wybrala ale nie mam odwagi ta dziewczyna miała mieć dzisiaj zabieg bo pisała eska do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiyama fajnie ,ze sie dobrze czujesz ,wiesz ,ze my tu lubimy o wszystkim gadac a nie tylko biadolic ,wiec wlej w nas troche optymizmu! ja zreszta tez sie dobrze czuje ,marike pokonuje wszelkie bariery na uczelni ,udziela sie towarzysko -nie rezygnuje z rozrywek ......aby wiecej takich pozytywnych osob na forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem liduszka ze u Ciebie wiaje najgorzej ,trzymaj sie drzewa aby Cie nie porwalo bo do ady nad morze dolecisz....choc to by i fajne bylo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenusia własnie ja ze śląska wieje ze szok Marijke sama bym się na łyzwy wybrala ale nie mam odwagi ta dziewczyna miała mieć dzisiaj zabieg bo pisała eska do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki renka a juz balam sie , ze nikt nie chce tego sluchac. zaczyna mi sie podobac, dzis napisalam naprawde dobra oferte pracy, moze w koncu cos sie zmieni jutro tez zadzwoniew choc tam to raczej nie mam zludzen ot tak by nie wyrzucac sobie ze nie zareagowalam jak byla odpowiednia oferta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas w srodku polski tez caly dzien byla bardzo spiaca pogoda. jak ja sie ciesze z ta oferta , pisalam ja dwa dni bo po retex ciezko sie mysli a ona miala byc super, ale jak nie dostane tej pracy to i tak nic sie nie zmieni nic sie nie zmieni od 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za pochwały :) Ale ja taka dzielna jestem głównie dzięki Wam, bo przecież nikt inny nie zrozumie, jak to jest, bać się, że przed wszystkimi pocczas prezentacji dostanie się ataku. A Wy mi dodajecie otuchy, no i w chwili słabości myślę sobie, że przecież nie mogę się poddać, bo co Wam napiszę... Iiyama, bardzo się cieszę, że dobrze się czujesz, wszystkie przecież w tym celu się leczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiyama no wlasnie mialam spytac ile czasu siedzisz w domu ,tzn.od kiedy nie pracujesz marijke moze i masz jakies obawy ale idziesz do przodu z niczego nie rezygnujesz-silownia ,lyzwy ..... a to juz twoj sukces.....mozesz byc z siebie dumna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ HEJ TO JA Z BESZCZELNIE DOBRYM SAMOPOCZUCIEM jakby kto mial watpliwosci brac czy nie brac jestem przykladem wzorcowym- brac, leki oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×