Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

ale psychiatra jest zadowolony jak przychodzi pacjent przebadany na lewo i prawo ....moze sie spokojnie zajac jego \"klepkami\" w glowie hihihi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krążek
zgredek-e to mija mama ci nie pomoże.myślałąm ze coś rozliczach.tak to chyba się nie kuma.musisz mieć kogos kto ci bedzie prowadził,albo się naucz sam.nie mam o tym zielonego poj ęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krążek
ada777=ja mam do morza 90.pojezierze drawskie-poligon drawski.tam mieszkaja rodzice.same jeziora dookoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krążek
zgredek + pipek-jak załozycie firme to moge wam polewać?bo ja po gastronomi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krążek: spoko gastronomię tez chce otworzyć :) W urzędzie się przekręcą jak zobaczą moje załączniki PKD. Razie jest 6 kratek dwustronnych hehe. Prawdę mówiąc nie wiem który biznes będzie najbardziej dochodowy I że każda zmiana w papierach kosztuje 50 zł to przeanalizowałem całe PKD. A lda bajeru wpisałem też wzbogacanie paliw uranowych :) heheh zobaczymy co powiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reniu moja mama choruje już ładnych parę lat.łapie ją przynajmniej raz na dwa tygodnie.ale ona bardzo spokojnie do tego podchodzi. umiarawia się w domu sama za pomocą leków.kiedyś tylko do szpitala pod kroplówki.teraz radzi sobie sama i czasem mi głupio że ja nie potrafie czasem sobie poradzić a ona przy migotaniu ma tyle siły i energii w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijke własnie tego się boje ze jak zaczne brać na serce to później bedzie problem z odstawieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netka ja nie zamierzam odstawiac ,moge brac do smierci ,nie wypobrazam sobie tych rewolucji z sercem.....po za tym mialam za szybkie tetno wiec wskazania byly wyrazne jak do gastronomii to i ja sie dolaczam, moge polewac itp.poki co ide robic kolacje moim chlopakom bo z treningu zaraz beda ,DOBRANOC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też musze się pożegnać. słodkich snów kochane nerwuski. do jutra 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marijke jak leżałam w szpitalu to pielęgniarka mnie strasznie wkurzyła słowami :no młodzież u nas leży ,chyba udaje pewno papierek potrzebny.Myślałam ,że kopnę ją w d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marijke ja też patrze na tych naszych regionalnych pijaczków i nie wiem skąd oni mają siły żeby tak walić codziennie ,a i kobietech jest pare takich czerwonych na pysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada, masz rację, takie jest podejście lekarzy i, co gorsza, wielu innych pacjentów do osób młodych! Jak chcę iść do lekarza rodzinnego, to chodzę z Tatą, który go dobrze zna i staramy się umawiać przed oficjalnym czasem wizyt... Bo jak idę normalnie, mam numerek, przychodzę punktualnie, to wszyscy emeryci patrzą na mnie jakby mnie chcieli rozszarpać. I nie wezmą pod uwagę tego, ze ja specjalnie jestem na czas, bo potem jadę na wykład albo do pracy (jak pracowałam czy miałam praktyki ze studiów) i nie mogę przepuszczać pani, która przyszła po raz setny pytać się o jakąś bzdurę, a ma dużo czasu. Mam nadzieję, że nikogo nie uraziłam, ale także przez takie podejście wydaję dużo pieniędzy na leczenie prywatne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tego biznesu w Berlinie, to ja mogę dużo rzeczy robić, znam dobrze język, miasto lubię :) Teraz powoli zbieram się spać. Jestem zmęczona, jutro znów referat, w sobotę egzamin z języka, nie mam nawet siły zajrzeć do książki... Od trzech tygodni żyję intensywnie, dużo pracowałam i chyba to się powoli odzywa. Byłam jakoś niesamowicie nakręcona, a teraz znowu kocyk, herbatka i telepatrzydło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może im o to chodzi ,aby robić wszystko prywatnie.Ja wydałam tyle kasy ,że wstyd się przyznać ,a i tak jak mnie złapie to myślę ,że to nie nerwica ,ale coraz żadziej.Mój mąż dzisiaj mnie dobił wybiera się po wielkanocy do Norwegii ,a ja tu sama interes ,pokoje i dzieciaki i N.Już bede o tym myśleć-ciekawe jak ja sobie poradze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredek rozwalił fotel i chyba już śpi ,moze ja też cos rozwale i pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada, a co zamierza robić w Norwegii? A poza tym, od pomysłu do przemysłu to daleka droga, nie martw się na zapas! No i bez względu na to, czy masz N czy nie, to chyba nie powinien Cię zostawiać z całym interesem i trójką dzieci na głowie!!! Ech, chyba jest jak w tym dowcipie, który Kasia33 dziś wkleiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do PATLYSI - masz rację,to forum jest od tego aby sie wyzalić i otrzymać\"kopa do przodu\".Mam córkę z poważna wadą serca,jest po dwoch operacjach,kończy eraz studia.ńo ale to nie miało być o nas.Tyle tylko,że przebywając z nią w wielu szpitalach,spotkałam całą masę ludzi młodych,którym nagle wysiadło serce.Rozmawiałam na tentemat z lekarzami.Okazało sie,ze może zdarzyć się,że młody człowiek nie zdaje sobie sprawy,że ma wadę serca dotychczas nie zdiagnozowaną.Spotkałam npmłodego chłopaka - zawodowego wojskowego - u którego nikt nie zauważył wady serca,aż pewnego dnia padł na ćwiczeniach.Zawały w młodym wieku sa rzadkością,ale najtrudniej jest je opanować.Nie przejmujcie się moje drogie nerwuski,wszystkie macie przebadane serca,a z nerwicą można żyć nawet 40 lat - jak to jest u mnie.Pewna lekarka powiedziała mi,że wiek 25-30 lat - to wiek kiedy ujawniają się wady serca tzw.ukryte.Takie jest życie.Musisz otrząsnąć się z tego przeżycia,nerwicówki są bardzo wrazliwe.W Twoim wieku też strasznie przeżywałam takie sprwy - czas robi swoje.Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzisiaj ja pierwsza.Pogoda nad morzem do d piżdzi jak nie wiem co ,a niebo pochmurne tylko położyć się spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada a u mnie swieci slonko a ja i tak spiaca jestem ,tak jest codziennie ,nie mam juz sily......ziewam i sie przelewam z kata w kat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj rrenka037 u mie tez słoneczko swieci a ja spiąca tylko bym lezała w łozeczku to jest straszne bo jeszcze dzis praca mnie czeka....dawno mnie u was nie było ...ale ta praca na zmiany :( mnie ciągle kręci sie w głowie to znaczy jakies takie zawachania mam...głowe mam cięzką i wogole koszmar bez humoru :( bardzo łatwo mnie wszusyko ostatnio denerwuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)) pozdrawiam was wszystkich chodz nie moge z wami czesto rozmawiac to czytam wszystkjie wasze wypowiedzi...ale jak ja jestem to was nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy też tak macie, że po tabletkach antydepresantach jest suchość w jamie ustnej ,u mnie po 10 - 12 tabletce jest tak sucho,że prawie nie mogę przełykać, czy to minie bo ja przerywam zażywanie i prubuję czegoś innego i znów błędne koło. ponownie prubuję tzn. po jakimś czasie np. po miesiącu.Stosując doraźnie benzodiazepiny nie mam takich dolegliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peo antydepresanty wususzają w buzi też tak miałam ,u mnie był jeszcze strasznie suchy kaszel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do PEO te suchosc mozna pokonas zujac gume ,albo jakies lalndrynki czy tik-taki sa aerozole nawilzajace do gardla....skoro wzielas juz 12 tabl.to nie rezygnuj bo jak sama piszesz bledne kolo z probowaniem nastepnych lekow a innych objawowa nie masz? i co bierzesz? czy czujesz poprawe? pamietam Cie z watku o klimakterium.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No laski dobijam się do was cały dzień ,czy znowu pojawiło się grupowe ozdrowienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×