Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość ale czad
siedzisz na czacie ada kosa kosa kosa kosa?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada nie chciałam sprawić ci przykrości. Dla mnie siódemka to poważny problem, z którym nie potrafię sobie poradzić. nawet nie wsiądę do samochodu, który ma w tablicy rejestracyjnej 7. Ale dla ciebie to zapewne zwykła cyfra bez znaczenia. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Punca no dobra ,ale nieraz tak czlowiek walnie i nie myśli o innych.ja tez mam nerwice i większość słów biore do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale czad
ada głupia jesteś poczytaj o nerwicy natręctw, a nie tylko o swojej dupie myslisz 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada, przepraszam.... nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. muszę przestać myśleć tylko o sobie, zapominam, że wy też macie problemy. trzymaj się cieplutko. moja szwagierka zato zawsze prosi w urzędzie przy rejestracji samochodu, żeby dali jej siódemkę, bo jej ona szczęście przynosi. Tobie pewnie też pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy nie ma możliwości, żeby jakoś zbanować tego \"ale czada\"??? przecież tu muszą być jacyś moderatorzy na tym forum!!!! niech się wezmą do roboty. Przyjdzie taki, albo taka i tylko smrodu narobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miło Wszystkich!!! 🌼 🌼 Nie było mnie tydzień w domu.Byłam u tesciowej.Widzę,ze mam duzo zdjęć od Was kochane nerwuski i fajne e-maile.Wpisów tez strasznie dużo przybyło ;-) Postaram sie jutro wszystko dokładnie przejrzeć i podeslę moje zdjęcie tym dziewczynom,od których dostałam.Duzo myslałam o Was i o naszym forum.Tam gdzie byłam,nie było niestety internetu.Spadam,do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa witam punca24.Ada nie przejmuj się chochlikami,bo to takie upierdliwe stworzenia.nie zwracajmy na nie uwagi,szkoda nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipek...........napisz czy otrzymalas ode mnie fotki..............Dziewczyny pozdrawiam Was milutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada7777.
pieprzcie się wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marijke... Bardzo llubie chodzic na terpie, chodze codziennie od 9.30 do 13, grupa fajna, ale sa tez male zgrzyty , ale to sie wydaje byc normalne, jestesmy na etapie opowiadania o sobie i o swoim problemie, o rodzinie. Wiecie co, tak jak zawsze mialam mnustwo czasu tak teraz prawie nic wolnego! do 13 terpaia a potem robota sama sie znajduje! czasem tesknie za wolnym dniem,choc dzis nie poszlam bo zaspalam i juz glupie mysli sie zaczely dobierac do mojej glowy ;/ naszczescie do pracy szlam na 16 i wlasnie wrocialam, kolacyjka paciorek siusiu i nynku bo jutro kolejny sliczny dzien! Dobranoc NERUSKI :* pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na sekundkę do listy. I prosze o kciuki jutro, mam kolokwium zaliczeniowe :O NICK................Wiek................dolegliwość..... .......miejscowość Pelasia 78..........29...................agorafobia............Warsz awa hexa.................29..................nerwica lękowa........Gorzów punca24............24.................nerwica natręctw......Sosnowiec basiaijuz............46................. nerwica lękowa- była......Łódź liduszka.............37.................ner. lękowa.agorafobia.Jaworzno pipek................44.................nerwica lękowa.........Warszawa netka30.............32...............nerwica lękowa.depresja Włocławek mamaJulki...........30..............nerwica lękowa,depresja małopolska dana39...............40..............nerwica lękowa.........Kujawy Efka43...............43...............n.lękowa , agorafobia....Gdańsk Iiyama(Tunia)....50...deprecha z napadami lęku panicznego....Łódź rrenka037.........39.....nerwica lękowa z deprechą.....Warszawa Marijke.........23......nerwica lękowo-depresyjna........Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę cię nie podszywaj się pode mnie bo to zabawne wcale nie jest. człowieku my tu mamy problemy i próbujemy się z nimi uporać a ty sobie jaja robisz jakby to było zgromadzenie gospodyń wiejskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................Wiek................dolegliwość..... .......miejscowość Pelasia 78..........29...................agorafobia............Warsz awa hexa.................29..................nerwica lękowa........Gorzów punca24............24.................nerwica natręctw......Sosnowiec basiaijuz............46................. nerwica lękowa- była......Łódź liduszka.............37.................ner. lękowa.agorafobia.Jaworzno pipek................44.................nerwica lękowa.........Warszawa netka30.............32...............nerwica lękowa.depresja Włocławek mamaJulki...........30..............nerwica lękowa,depresja małopolska dana39...............40..............nerwica lękowa.........Kujawy Efka43...............43...............n.lękowa , agorafobia....Gdańsk Iiyama(Tunia)....50...deprecha z napadami lęku panicznego....Łódź rrenka037.........39.....nerwica lękowa z deprechą.....Warszawa Marijke.........23......nerwica lękowo-depresyjna........Warszawa Aniołek21.......21......narwica lekowa....... Poznan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×