Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Ada nie bylo tu mnie dosc dlugo i kto tu wlazi i robi balagan Ja jestem zaskoczona tymi slowami przeciez tak nie mozna ze soba rozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iiyama ja też chce kaałek czekoladki ,ale mi nie wolno ,a kocham słodkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena czemu nie ,wiesz na chamstwo najlepszym lekarstwem jest chamstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorzej ze z góry mozna przewidzieć wasze odpowiedzi NUDA 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena ja tu przyszłam wczoraj szukając wsparcia... wsparcie jak najbardziej otrzymałam, za co dziewczynom bardzo dziękuję i proszę o jeszcze jak będę miała dołek :). a chwilę potem pojawił się jakiś troll, który zrobił sobie takiego nicka jak ja, tylko z kropką na końcu i zaczął mieszać. nie wiem o co mu chodzi, widocznie go to bardzo bawi, a my jak to kobiety :) czasem nie wytrzymujemy i też coś głupiego mu powiemy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I do tego jesteś jasnowidzem ,no prosze mamy geniusza wśród nas .A przez ściany też widzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmien forum bo to nie dla Ciebie Pomyliles sie a szkoda bo moglobyc sympatycznie bo wszyscy tego potrzebujemy Tajiego chamstwa mamy dosc na codzien jak Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenko przy anginie często jest taka temp , ale za dzień lub dwa córcia poczuje się lepiej . Jest zdrowa i organizm szybko poradzi sobie z chorobą . Mam nadzieję że trochę jestes spokojniejsza , wiem jak to człowiek ;) a zwłaszcza matka martwi się .... ale będzie dobrze . Pod koniec ferii zapomni że była chora , ale Ty kochana juz tak mocno nie martw się . Jak Twoi chłopcy zdecydowali się na wyjazd? w telekspresie pokazywali że nawet sa dobre warunki w górach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Punca bez kropki ,ale nieraz jak tak sobie człowiek popyskuje to też dobrze robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Aduś zgadza się, tylko ja to mam za słabe nerwy. wczoraj po tej akcji z tym trolem pół nocy spać nie mogłam i natręctwa się nasiliły........:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj miałam pracowity dzień ,pilnowałam córcie kolezance.Rozbawiała mnie pół dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Punca takich czubów jest tu więcej .Pamiętam ,że pierwszy raz jak jakiś śmierdziel przypiął się do mnie też byłam strasznie wkurzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wtedy tak nie przeklinałaś, moze za duzo tych siódemek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wita wszystkich! Jestem na tej stronce pierwszy raz i ciesze się że znalazłam ludzi,którzy rozumieją słowo nerwica! wiem, ze nie jestem sama i że nie jestem wariatką(chociaż długo tak o sobie myślalam).Zyje już z nerwicą i fobią trzy dlugie lata.Jest ciężko,ale wy o tym vbardzo dobrze wiecie.Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
punca ta wlasciwa ty chyba nie traktujesz pomaranczowego serio,to takie \"male\" bydlatko siedzi przed kompem drapie sie z radosci po jajach bo ktos reaguje na jego zaczepki , niech spada na drzewo i sie wali. ignoruj trole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Tamara Oczywiscie wszystkie wiemy jak sie czujesz i co to nerwica ale my musimy z nia walczyc i zachecamy Ciebie Skad jestes i ile masz lat bo my prawie z calej Polski Ja jestem z Lodzi ale sa kolezanki z gor i znad morza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak masz ochotę to wpisz się na listę: NICK................Wiek................dolegliwość..... .......miejscowość Pelasia 78..........29...................agorafobia.............Warsz awa hexa.................29..................nerwica lękowa........Gorzów punca24............24.................nerwica natręctw......Sosnowiec basiaijuz............46............ nerwica lękowa- była........Łódź liduszka.............37............ner. lękowa.agorafobia.....Jaworzno pipek................44.................nerwica lękowa.........Warszawa netka30.............32...........nerwica lękowa.depresja... Włocławek mamaJulki...........30..........nerwica lękowa,depresja ....małopolska dana39...............40..............nerwica lękowa.............Kujawy Efka43...............43...............n.lękowa , agorafobia......Gdańsk Iiyama(Tunia)....50...deprecha z napadami lęku panicznego.....Łódź rrenka037.........39.....nerwica lękowa z deprechą........Warszawa Marijke.........23........nerwica lękowo-depresyjna.........Warszawa Aniołek21.......21...................narwica lekowa............ Poznan Ammarylis .......46....... nerwica lekowa z agorafobią ....Ostrów Wlkp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renka, corci bedzie juz lepiej, w gorach zdrowieje sie dwa razy szybciej, sama pamietam jak w mlodosci pojechalam na zimowy plener i oczywiscie zaraz zachorowalam caly czas lezalam w lozku wszyscy mnie odwiedzali a ja uprawialam malarstwo na wlasnym pysku, takich makijazy nigdy w zyciu juz nie mialam . hexa aby w pracy sie rozluznic to wyobraz sobie ze wszyscy chodza nago, mnie to odrazu rozluznia a czasami i diabelskie usmieszki wywoluje. czy doszlo do was moje imprezowe zdjatko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego mam tak malo zdjec Czy nie chcecie do mnie przeslac Bardzo prosze!!!!!! Nareszcie mamy spokoj Tamara jestes pisz do nas my chetnie z Toba porozmawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :) Witaj Tamarko Fajnie, że nadal wchodzą tu osoby szukające wsparcia, a nie tylko cienkie batony :D Miałam dzisiaj zal. na studiach, prowadząca dała pytania z 3 zajęć, z których miało nie być pytań (więc nikt się nie uczył) i do tego opisowe, a miały być testowe, no ale trudno, pomyślałam, że NIE WOLNO MI SPANIKOWAĆ i coś tam nawymyślałam, na szczeście to kolokwium to tylko część oceny. Rrenka, jadę na narty w piątek w przyszłym tygodniu, na razie mam wolne i siedzę w domku :) Jak chłopaki wpłacili już zaliczkę, to niech jadą, najwyżej wrócą wcześniej. A i Ty będziesz miała trochę spokoju w domku ;) Dużo zdrówka dla córci 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwka 8511@buziaczek pl Prosze o fotki i z gory dziekuje Te ktore dostalam sa bardzo ladne i zadna z Was nie ma nerwicy zaawansowanej Takie tylko tam stany emocjonalne Widzialam osobe z nerwica !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×