Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Pipku, ja chciałam z Tobą gadac, ale ciebie chyba już nie było i okazało się, żegadam sama ze sobą - kicha na całym froncie. Dobrych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hexa, byłam na czacie-wcale Cię tam nie ma. Maleństwo, nie rozumiem o co chodzi? z tym przepisaniem i obrazkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz.Byłam i była pustka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co nikogo nie ma na czacie.Heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mijamy się na tym czacie :) Wejdę po powrocie ok. 22.giej i zobaczymy, czy ktoś jeszcze będzei. ja już uciekam, bo zaraz czeka mnie przygotowanie do wizyty i badań - brr, brr, brr 😭 Hexa, kupiłaś kaktusa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela jakby co to pozostaw ten\"dowcipny\" aparacik w gabinecie jakbys dyla dawala hihihi!:D:D:D a tak na powaznie to trzymam kciuki ,bedzie dobrze!🌻nic nie boli i badanie jest krotkie wiec spoko ,wytrzymasz ucielam sobie drzemke na Klanie i Jaka to melodia ,az mi lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już po zebranku ,jakoś przeżyłam.Dzięki za kciuki możecie puścić już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipek w sumie nic sie nie dzieje, ale nie będe miała teraz dostępu do kafeterii :) w miare możliwości zerknę, a i może cos sie poprawi u mnie i bedę miała sie czym pochwalić? chciałabym.. i tez wyjazd sie szykuje za wode jak wtedy kiedy tu do was zawitałam, zawsze to sieje zamieszanie,, przeprowadzka tez się szykuje...wiele zmian w tym roku... byleby moje ja zbytnio sie nie denerwowało ;) ściskam pa mamaJulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaJulki............zycze powodzenia...........Dziewczyny kochane zycze Wam z okazji Walentynek..........ZDROWKA..........miłości ,słonka i dużo dużo pozytywnego myślenia.........Buziaczkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak,Mamo Julki,masz troche zamieszania.ale jak sie wszystko pouklada,to wracaj i pisz. Bedziemy czekac.A kiedy wyjazd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny wyjazd na początku marca ale króciutko, znowu samolot, cieszę sie bo odpocznę, zmienie klimat ale dzieci zostana w Polsce a ja panicznie boje się, żeby nic sie nie stało mi i im... okrutnie sie tego boję:( juz sie denerwuje ale biletu jeszcze nie wykupiłam ... jednak wyjazd mnie nie ominie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu tak dzisiaj pusto.Nikt mnie nie pochwali za zebranie.Mam pytanko dużo zaczełam czytać o prozaku i nie wiem czemu nikt nam tego nie przepisze.A może ktoś z was próbował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada,a nie czytalas ze od leczenia prozakiem sie juz odchodzi.Jest jednym z najbardziej szkodliwych psychotropow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem padnieta wiec niestety nei mam sil czytac i pisac - tak tylko krociotko :) Pipek wyslalam Ci fotke :) mam nadzieje ze dojdzie :) a teraz WSZYSTKIM zycze dobrej i spokojnej nocki :) a jutro DUZO milosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Magdziapek-zaraz sprawdze czy jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×