Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Kasia, ja biorę i nic się nie stanie:) i nie bierz podwójnej dawki później jak zapomnisz, ale wtedy też nic się nie stanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia321
Uf, bo juz spanikowalam troche, juz sie balam, ze jutro wstane i wszystko powroci. A zdarzylo ci sie nie wziac kiedys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ale jakieś objawy pojawiają się dopiero po kilku-kilkunastu dniach. jakies rozdrażnienie, oszołomienie. nie przejmuj się jedną nie wzięta tabletką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, a ja jeszcze jestem. Pozdrawiam Was wszystkich pieknie i bardzo serdecznie. Też mi dużo dajecie! Maleństwo, myslę, że sobie pięknie poradzisz z odstawianiem leków. Już wiesz, że wychodzisz i nic Ci się nie dzieje, nie sądze więc byś nagle miała powrócić do stanu sprzed leczenia. Leki miały Ci tylko pomóc zrozumieć, że nic złego Ci sie stać nie może. Efcia, ja też mam tak, że musze sobie myślec, że chcę coś zrobić - tak jak było z wczorajszą samotną kąpielą, a jeśli ktoś mnie zmusza, to końmi mu sie to nie uda - jakiś OSIOŁ sie we mnie budzi i mówi: \"O, NIGDY\" Dobej nocy życzę wszytskim i sobie, bez zatrzymania akcji serca :) Tym razem nie wezmę na noc tego Cirrusu, choć tak pięknie mi blokuje katar. Dziwnie, że po przeziębieniu śluzówka tak nadwrażliwie reaguje - myślałąm, ze mi to wyleczyli, ale okazuje się, że nie... szkoda, bo od tego Cirrusu tez się można uzależnić, no i po co mi to szybkie bicie serca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ludzióf :D hehehe No trochę odżywam, won z prochami, Wczoraj na wypadzie trafiłem na stare cmentarzysko. Popstrykałem trochę fotek. Dzisiaj słoneczko jakowy wyłazi zza chmur. Trzeba się gdzieś bryknąć. Dziewczyny z Poznania mam ochotę Was nawiedzić hehehe. Co Wy na to ? Podpisuję listę. Zgredek na skrzydełkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera znowu ukradli słońce :| Wstawać leniuchy ! Gdzie jesteście hę ? Nudzę się Albo dzisiaj może pokrążę pociągami w kierunku PZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim!!!! U mnie pogoda ekstra,slonecznie. Jeszcze do Lidzi odnosnie poziomu cukru-na czczo wynosi ponizej 80.Taki powinien byc prawidlowy wynik.A jaki wynik ma Twoja corka?Jezeli wartosc jest ponizej 50,wtedy jest niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredek........witaj zycze Tobie milego dnia i fotografowania............i pa do pozniej Zycze wszystkim pieknej spokojnej niedzieli Blaneczko slonko Twoje wpisy mi tez duzo daja do myslenia i bardzo mi pomagaja nie sposob wszystkich wymienic nie chce aby ktokolwiek umknal mojej uwadze wiec wszystkie posty od Was i waze rady mi pomagaja a najbardziej to ze tu JESTESCIEEEEEEEEE........dziekuje i buziaczki sle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Olabasia!Co tak z rana wstalas?Jak samopoczucie?Moje juz ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam narazie do zajec drobnych,poniewaz wczoraj nic nie zrobilam.Moze kolorek sobie poloze na wlosy,bo jakos tak juz mi wyblakly!!!ale to narazie plany!!!:D Zycze udanej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pipek slonko ja ostatnio czuje sie zmeczona moze to przesilenie wiosenne a tak to nie zle oby gorzej nie bylo........ja tez bede pozniej pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc WAM Jak CHcecie Poslucham Mnie na Radiu To Zapraszam !! www.RAdioparty.pl >>> Kanał głowny :) Pozdrawiam :) gram od 11 - 12 :) !!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaco jaki Ty masz fajny głosik ;) No wreszcie trafiłam że moge Cię posłuchać,muzyczna nie w moich klimatach ale na pewno stawiająca na nóżki :) Trzymajcie się wszyscy dzielnie dzisiaj.Pogoda u mnie coś nie najlepsza:( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich 🖐️ Dziś u Mnie pogoda jest nie ciekawa , jest wiatr i trochę mokro :O nie lubie takiej pogody ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja podpisuje liste :D U mnie WIOSNA - sloneczko przepieknie swieci jejciu po prostu cudownei - dziewczyny przesylam Wam tez te sloneczko zeby i u Was bylo tak pieknie :D Malenstwo czyli teraz zostaly C juz tylko 2 dni? :) Witam serdecznie tez nowe osoby bo widze, ze pare doszlo :) Zgredek - Tobie tez wyslalam sloneczka troszke :) a jak nie dojdzie to przyjezdzaj na Slask :D tutaj jest dzisiaj pieknie :) Efcia - jak Ciebie czytam to mam wrazenie ze jestes psychologiem :) bardzo lubie czytac TWoje posty - sa bardzo madre :) Asix ja tez tak mam - czuje sie dobrze i nagle pojawia sie lek ze cos nie tak - wczoraj tak mialam - milo spedzalam dzian az nagle zdalam sobie sprawe ze w ogole nie odczuwam lekow no i oczywiscie od razu pani N mnie dopadla ale na szczescie nei dalam sie jej i jakos przezylam :) A dzisiaj wszystkim zycze spokojnej i udanej niedzieli oczywiscie bez N :D Pelasia mam nadzeieje, ze dzisiaj sie juz lepiej czujesz :) zycze Ci duuuuuz zdrowka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdziapku niestety zostały mi trzy dni,poniedziałek,środa i ostatni piątek :) Ale to już tak mało....Nie stresuj sie dzisiaj i spędź miło niedziele;) Ja uciekam zaraz na spacer albo gdzieś dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdziapek: chyba przyjade bo u mnie pochmurno od paru dni tylko od rana na chwile słońce wyjży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GUNIA 24
Cześć Wam, a u mnie wstrętne chmurzyska....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdziapku nie daj się jej,jeśli masz dobry dzień to nie myśl że to dziwne tylko że normalne i ciesz się tymi chwilami:) Prześlij nam do Warszawy słońce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maleństwo29: czy ja wiem czy zdrów. Wczoraj jak wracałem to mnie skręcało, dusiło, arytmia. Ale stwierdziłem że najwyżej mnie szlag trafi i tyle. To wywalą trupa do rowu z autobusu :) Jakoś dojechałem do domu. Jedyny sposób walki to złapać byka za rogi i pierdyknąć go o ziemię. Zgred

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelasiu,jak samopoczucie dzisiaj? U mnie slonce zaszlo!A szkoda,bo rano fajnie swiecilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pipek: staram się o niej zapomnieć, czymś się zając, zacząć myśleć o czymś innym, popuszczam pasek u spodni żeby nie ściskało Jakoś to mija nawet nie wiem kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianka,dzieki za cieple slowa napisane rowno o polnocy!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×