Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość do Bianki
to jest benzo tak samo jak xanax .....uzaleznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianka ja bralam Rudotel, nawet sie od niego uzaleznilam. Odstwilam sobie / idiotka ze mnie/ sama , ale nie od razu, Lupalam te tabletki i dlugo zjadalam coraz mniejsze dawki az odstawilam. Ja czulam otepienie, ale troche zmniejszyly sie dolegliwosci zwiazane z atakami. Ataki byly , krotsze i rzadkie nie dretwiala mi lewa reka. Jednak bralam go zbyt dlugo dlatego sie uzaleznialam , doszlo do tego , ze w Aptece farmaceutka miala zawsze jedna recepte dodatkowa, bo bez Rudoteku nie wyszlam z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za ten rudotel już go teraz napewno nie wykupie jjjak mi sie przypomni ta ostatnia historia z AUREXEM to mi az ciarki po skórze chodza a jeśli chopdzi o fryzjerki któras z was pisała to ja też z zawodu jestem fryzjerką .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będe musiała was opuścić bo mój syn pisze jutro mature z geografi i musi sie wyspac a komputer jest u niego w pokoju po za tym mój mąż jest dzisiaj taki zmierzły że chyba zaraz wybuchne nie można sie odezwac bo wszystko mu przeszkadza ....... dzieki dziewczyny że jesteście bo nie mam na kogo liczyc tylko na was i na siebie chociaz sobie to juz nawet nie dowierzam ..........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianka pamietaj ,że faceci też czasami miewają miesiączke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipku jeśli chodzi o poruszanie sie w terenie to jestes super hi ,hi , hi Może znajdziesz cos na zmierzlote mojego małrzonka ....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc!!!!ja tez juz ide spac.pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianka życz synkowi powodzenia i połamania pióra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Bianka.spokojnej nocy!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adusiu ja nawet przy najgorszej miesiaczce nie byłam taka zmierzła jak on gdybym wzięła zapałke i podpaliła to on by chyba wybuchnał hi hi hi .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki wszystkim dobrej nocki zycze a jutro trzymam kciuki za mojego syna pa pa pa moje terapeutki .............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peta
ja tez lece spac bo jutro do pracy a wczoraj zasnelam dopiero o pierwszej odpiszcie mi czy kloranxen to benzodiazepina bo tez niewiem czy z tego niemoge spac bo powoli to odstawiam zycze wam kolorowych snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peta
alojka dzieki za to ze mnie uspokoilas otej schizie morze dzisiaj bede lepiej spac ja se chyba te choroby urajam a potem panikujeale juz z tym koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peta
iiyma jestesmy tu chyba tylko my ale ja juz naserio ide aty niespij wdzien bo nocnym markiem zostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zazwyczaj nie spie tylko ostatnie dni byly takie odwrocone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spij spokojnie ja jeszcze podzialam bo odzyczailam sie od chodzenia spac tak wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciut mi sie dzien poprzestawial , dobradzien ide spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim :) ::*:*:*: ?:P Wiecie co dzis rano sie obudzilem i nie wiem czemu, ale cos mnie ruszylo... Tzn znow te takie objawy Lekuu ( ehh ) obudzilem sie i mialem prrawa reke zdretwiałą w ogole jej nie czulem ... Od kilku dni Mam jakies Schiza ... ze nie zyjee i takie tam ze zwariuje.... a mam to juz 10 miesiecy... i mam tego juz dosyc Hmmm nie chce sie uczyc z Tym zyc, chcialbym zeby to zniklo razz na zawsze !! Ehhhhhhhh Ostatnio czuje ze znowu Wraca, jezeli sie czyms zajme i jestem w srod ludzi z dziewczyna, To jest inaczej. Ale jak zostaje sam to jakbym wchodzil w inny swiat. Boje sie ze od Tego Zwariuje... i cos sobie zrobie... i mam juz Dosc takich faz :(:(:(:(:( ( nie mam zadnych atakow )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! wieczorkiem padłam hehe ale wyspałam się przynajmniej. praca oddana, pani profesor się ucieszyła, ale oczywiście nie obyło się bez: czemu taka krótka? jak to krótka????? ze 110 stron będzie, a ta mówi, że krótka???? no nic, ale takiej nie dogodzisz do środy będzie sprawdzała, więc nie mam co robić, w środę idę na konsultacje i pewnie dostanę listę poprawek, wtedy też będę mogła powiedzieć czy wyrobię się z obroną przed końcem maja :) póki co cieszę się wolnością :D :D i do środy zamierzam się poobijać hyhy witaj Ammarylis, cieszę się, że jesteś zadowolona:) PETA - w jakim szpitalu w Sosnowcu byłaś na badaniach? A jeśli chodzi o alergologa to ja jeżdżę do Katowic na ul. Lompy do kliniki alergologicznej, bardzo fajni lekarze - polecam MIŁEGO DNIA WSZYSTKIM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Czuję że jestem napompowana jak balon zobzcymy jak przezyje ten dzień Wszystkim wszystkiego naj na ten czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ...słonecznie 🖐️ Jaco ... Moze powiem Ci że nerwuski jak się budzą to mają czasami takie zdrętwienia , mrowienia .. i jeszcze inne odczucia , czasami też przyspieszone tętno . Ale jak zaczniesz zwracać uwagę na to to koncentrujesz sie na tych objawach . Wtedy wiadomo jak coś jest nie tak jak powinno to wpadamy w panikę ! Jaco ja żyje z tym prawie tyle lat co ty masz i jak do tej pory nie sfixsowałam ...chyba ;) więc Tobie to też nie grozi . Czujesz sie lepiej wśród ludzi bo wtedy jestes zmuszony do rozmowy i nie koncentrujesz sie na tym co się z Tobą dzieje . Jak zostajesz Sam to masz czas żeby zwracać uwagę na objawy ... Chłopie nawet ludzie którzy sobie super radzą w zyciu i nigdy nie mieli napadu adrenaliny też miewają takie dolegliwości . Jesteś zdrowy fizycznie facet , tylko wrażliwość i coś z Twojego życia stale przypomina Ci że masz uważać ... Jaco rozumiem Ciebie doskonale , że czujesz się nieswojo , ale ja byłam prawie w Twoim wieku kiedy mnie to coś dorwało i uwierz gdybym wiedziała , gdyby mnie ktoś zapewnił i przekonał że nigdy w życiu nic mi sie nie stanie bo to co niby ma sie stać to są moje tylko czarne myśli ... Nigdy bym na nie aż tak nie zwracała uwagi ..po prostu bym żyła i tylko bym zmieniła swoje podejście do życia . Nie zwracała bym tak uwagi na to żeby innym było dobrze , żeby zawsze wszyscy byli zadowoleni a moje potrzeby były stale gdzieś głęboko skrywane . Jaco ja cierpię przez dziecinstwo już Ci pisałam chyba zastanów sie dlaczego tak sie z tobą dzieje co jest powodem twojego lęku ... i albo go rozwiąż albo wybacz ... ale żeby było lepiej trzeba sie pogodzić z tym co było i żyć dalej ..tyle tylko że bardziej myśleć o Sobie i odważyc sie mówić to co innym może nie odpowiadać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Punciu ....no wiesz może było za mało stron bo pani profesor zobaczyła bardzo ciekawą ....lekturę i chciała by długo ją czytać :) a Ty pozbawiłas ją tej przyjemności ;) Ale wyobrazam Sobie jaka dumna z Siebie jesteś że udało ci sie to napisać ...Zrób sobie relaxsik i coś jakąś nagrodę za trud i męczarnie po nocach ...zasłużyłas na to ! Gratuluje! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka Rozumiem ze Tutaj zyjecie z tym tyle co ja hehe Moze to dziwne ale czasami to jest o wiele silniejsze ode mnie i to bardzo Staram sie To odrzucic gdzies na bok :) tylko ze to i tak wraca i mnie to denerwuje... Zastanawialem sie Nad tym czemu tak sie dzieje ale przewaznie czyje sie tak rano i jak klade sie spac. Tak masz racje koncentruje sie na sobie :( to jest tak ze jak wchodze w siebie ( koncetracja ) to jakbym odplywal ze swiata... i zamyka sie moj swiat i powstaje ten 2 swiat ktorego sie boje. Tak to wlasnie wyglada, Walcze z Tym i sie nie Poddam :) Skoro wy mozecie to ja tez moge :) Dziekuje za czas Poswiecony :) Efka :) Caluje Musze spadac na uczellnie :** caluje i dziekuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazanku ..Masz wpływ na to jak przeżyjesz dzisiejszy dzień ...powtarzaj Sobie że czujesz sie bardzo dobrze i jesteś szczęśliwa ..Jesli możesz to nawet napisz to na kartce i co chwilkę patrz na to .... Jak tak potrenujesz swoje myśli to żadne inne nie zakłucą Twojego spokoju ...Przykład że jak myślimy o czymś to jest to możliwe jest ...już często pisałam ..Wyobraż Sobie przekrojoną cytrynę z której kapie sok ... wyobraz sobie jak to kapie ci na ozorek :) i cioooo??? Kwaśno się robi ? tak samo jak będziesz stale sobie powtarzała że czujesz sie dobrze to też będziesz miała efekt ! powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×