Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Jagoda, mam 4 zwierzeta i każde ma po 3 cechy. I co dalej? Napisać tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. pisze: lis-przebiegły, rudy,szybki zając-szybki,zwinny,strachliwy wilk-duży.odważny, zły kot-mięciutki,miły,leniwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę jeszcze kolejne: pies-duzy, zły,warczący lew-władczy,groźny,głosny koń-spokojny,dostojny,brązowy słoń-wielki,powolny, majestatyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba ten test nie przewidział takiego skomplikowanego człowieka jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawaj opis. Wybieram pierwszą opcję bo to była pierwsza myśl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj tu bo jak podam nr gg to potem różne pomarańczowe popaprańce będą pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ronka napisz mi która wersja była pierwsza bo tą podpowiedziała ci podświadomość i ta jest najprawdziwsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda proszę pisz bo idę do domu a nie wiem co ze mnie za typ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ronka witaj mozna joge \"ksiązkowo\"załatwic?w mojej miejscowosci napewno nie ma takich zajec:(lookałam na allegro-jest kilkanascie pozycji-moze cos podpowiesz? ja chorowałam 5 lat-pozniej miałam ponad 1,5 roku przerwy(ciaza i karmienie piersia)wredy czulam sie ok-az pewnego dnia wszystko wrocilo ze zdwojona sila-nie pisze wiecej bo i tak sie juz powtarzam,eh-ale nie jest mi łatwo teraz odp jesli mialabys jakas propozycje podrecznikowa odnosnie jogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie polecam podręcznika, możesz sobie bardziej zaszkodzić niż pomóc.Lepiej gdybyś chociaż trochę mogła pochodzic do jakiegoś wykwalifikowanego nauczyciela który nauczyłby Cię chociaż podstaw. Ale nie radzę samemu ćwiczyć.Ja ze swoją dzisiejszą wiedzą to raczej bym się bała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ksiązka to ewentualnie chyba tylko :\"Joga doskonała dla kobiet\" Gitty Iyengar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ronka z ksiazki \"oswoic lęk\"-jak radzic sobie z niepokojem i napadami paniki rewelacyjna pozycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lis-przebiegły, rudy,szybki zając-szybki,zwinny,strachliwy wilk-duży.odważny, zły kot-mięciutki,miły,leniwy pierwsze zwierzęto \"ja realne\" to znaczy taka aka jesteś jak lisek przebiegła , bo umiałaś ukryć swoją chorobę,szybka bo to czuc z tego co piszesz, ruda???? nie wiem Drugie zwierzątko zając to \"Ja idealne\" Taka chciałabyś być , o tym marzy twoja świadomość = twoja strachliwość zawiszona jest pomiędzy tymi dwoma poziomami trzecie zwierzątko to \"Ja społeczne\" Wilk taką cię widzą inni ludzie, jako odważną, przebojową, chociaż w tobie wiele kruchego i wrażliwego, bo to taka maska jaką przybrałaś aby ukryć swoje słabości czwarte zwierzatko to \"Ja seksualne\" Kotek:) nic lepszego nie mogł ci się napisać Miałłłłłłłłłłłłł;) super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagoda:)fajny ten test-odczekam ze 3 dni coby mi sie zapomniało co znacza kolejne interpretacje zeby podswiadomie nie szukac odpowiednika i wtedy zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz na ile ci się to sprawdziło bo komu nie zrobię tego testu to wszystkim się sprawdza, na początku kazdy zastanawia się i mówi nie to nie ja , ale zajrzy w głąb siebie to widzi czarno na białym pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich. Aniołku Efcia dzięki ze pamietacie 👄 Narazie jeszcze leku nie biore. odkładsam to cały czas.zawsze gdy juz się nastawie to czuje się dobrze i zaraz pojawia się myśl że może uda się bez. może w weekend zaczne. zobaczymy. Pipek, Renia, Lidiuszka 👄 Zagladam mniej na forum bo ostatnio za dużo było o objawach i troche się nakręcam. ale oczywiście każdy ma tutaj prawo pisać o tym co mu dokucza i boli. dlatego może rzadziej zaglądam ale napewno będe was odwiedzać co jakiś czas bo bardzo was wszystkie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Afobamko nie chciałam tego pisać ale nie mam innej możliowści interpretacji testu fajna zabawa można jeszcze więcej wyciągnąć wniosków ale indywidualnie tylko jak tu się porozumieć?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam wpisy z nocy. Jegódko masz rację było gorąco. ale z niektórymi wpisami pomarańczowych moge się zgodzić. Forum ma nas wspierać a nie straszyć. musze przyznać że po wpisie bianki że można umrzeć ze strachu naprawdę aż zbladłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neciu wiesz gdzie nasz szukać na tym drugim .. A Pipuś , Rrenka i Liduszka ...wczasują się :) trzymaj się kochana ... jak coś to pisz .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efciu też się trzymaj. A tamtym dziewczynkom to dobrze. mam nadzieję że wypiją za nasze zdrowie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj działo sie to ostatnio działo, poczytałam to sobie troche i bardzo chciałabym to skomentować, ale teraz nie mam czasu, później się odezwę! całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisek by się zgadzał choc ruda nie jestem Zając to nie wiem wilk-odwazna i przebojowa,tak faktycznie widza mnie ludzie w kotka pewnie tez wiele we mnie potrafi być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak ogólnie to chyba jestem całym ZOO, strasznie skomplikowany ze mnie człowiek. Idę na imprezkę ze znajomymi ze spływu, pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona marmoladka
cześć Kochani, jak sądzicie ile powinno upłynąć czasu od odstawienia afobamu (brałam prze niecałe 2 tyg) do walnięcie kilku drinków? może głupie pytanie ale mam już dość-chcę iść do znajomych i poczuć się jak normalny :) człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×