Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość amelia_1990
Ja mam problem z moja nerwica...NIe moge juz normlanie funkcjonowac, ciagle mi nie dobrze, boje sie wyjsc do ludzi, bo obawiam sie, ze znowu bedzie mi nie dobrze...Nie dlugo szkola, nie wiem jak to przetrwam...Czy jest tu ktos o podobnych objawach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia_1990

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do garbatej
A gdzie jest taki osrodek nerwic??Mozesz napisac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :)) dzisja byłam u neurologa przepisał mi Doxepiu czy jakoś tak nie moge sie doczytać dokładie z recepty.Ale nie wiem brał to ktoś podobno po tym jakieś 10 dni sie źle czuje ale później przechodzi.nie wiem czy to brac czy nie??kurcze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po nerwicy
Witam wszystkich. Podobnie jak Wy przeszedłem nerwicę a może i coś jeszcze gorszego bo miałem już tak tego dość że ....chciałem się zabić. Nie poddałem się i mogę powiedzieć że teraz żyję od nowa. Byłem u lekarzy, ale oni tylko jedno....prochy a właściwie psychotropy. Jeśli mogę komuś pomóc to napiszę jak sobie poradziłem. Odstawiłem prochy won ale bardzo powoli dozując coraz mniejsze dawki. !!!!! ALE NIE NAMAWIAM DO TEGO KAZDY Z WAS MUSI SAM OBSERWOWAC SWOJ ORGANIZM I ZACHOWANIA !!!!!!! - ZERO ALKOCHOLU ALE NAPRAWDE MUSI GO NIE BYC. - żadnej kawy i herbaty - palacze także redukują papierosy Koniecznie zakupić Magnez + witamina B6 i zażywać regularnie wg wskazań na ulotce.Magnez musi być w dużej dawce ok 500mg NIE TAM JAKIES MUSUJACE GóWNO. Koniecznie porozmawiajcie z partnerem i mówcie o tym co was stresuje.Nauczcie sie odmawiać jeśli podejrzewacie że coś was zestresuje bądź to zakupy w dużym sklepie czy jazda samochodem.TO BARDZO WAZNE !!! NAUCZCIE SIE TEGO. Zacznijcie uprawiać sport,cokolwiek DUZO RUCHU. Kochani nie załamujcie się musicie z tym walczyć i tylko wasza silna wola pozwoli wam wygrać z nerwicą i deprechą. Pozdrawiam QW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo to pieknie napisane
-dzieki Ci za to.Bardzo budujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bylam u psychiatry i przepisal mi 2 razy dziennie po pol tabletki propranololu i na wieczor 1/4 tabletkin sedamu 6. czy ktos stosowal te leki? i czy pomagaly? bardzo prosze o odpowiedz Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garbata ale tabletki maja zniesc przykre objawy a nie rozwiazac zyciowe problemy-rozumiesz?????garbata po jakim czasie od stosowania chemii doszlas do takich wnioskow? -widzisz ,leki pomagaja opanowac objawy i dzieki temu mozna ruszyc do boju z nerwica,dokonac zmian w zyciu isc na psychoterapie..... basiu proplanolol zwalnia puls a drugiego nie znam nie probowalam ,poczytaj w necie o nim albo ktos napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renka ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponerwicy ma racje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sie z tym zgadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do garbatej
Ponawiam pytanie GDZIE znajduje się taki ośrodek leczenia nerwicy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, coś ostatnio to bardzo tutaj pomarańczowo, a gdzie się podziały stare forumowiczki! U mnie bz, nie mam natchnienea na pisanie ale czytam Was i mysle! :-) Dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochaniutkie 🌻 Nie mam kompletnie czasu :( W pracy na nowym miejscu jeszcze nie mam internetu. Wieczorami padam na pysk. Dziewczynki mam prośbę, potrzebuję dobry przepis na knedle!!!!!!!!! Miłego dzionka:) pa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny u mnie też kiepsko, wstaję zmęczona, te pogody mnie dobijają, te duchoty ostatnio mam wenę na spanie ale trzeba do przodu kobietki (te które chodza na psychoterapię Jagódka, Afobamka ...) czy jak idziecie na spotkanie to zawsze wiecie o czym chcecie rozmawiać? ja wczoraj byłam jakaś zablokowana ona sie na mnie patrzy, a ja nie wiedzialam o czym mam mówić potem się potoczyło ale jakoś tak dziwnie było na początku jakoś łatwiej mi by było żeby odpowiadać na pytania... i co ja będę sobie tak opowiadać o czym tylko chcę? jakoś tak o tym rozmyślam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ..🖐️ Dżizabel ..jeśli nie pytają to znaczy że ..słuchają i szukają twojego problemu , ale w tym chodzi o to żebyś sama wpadła na tojak go rozwiązać i co jest powodem tego że się męczysz ...to się nazywa psychoanaliza . Trzeba cofac się w swoją przeszłość i wyciągać wszystko co się tam znajdzie ..mówić o emocjach z tym związanymi .. To nie jest takie bez sensu gadanie ... więc powodzenia! Jagoda ja znam na knedle tylko jeden przepis .... kupuje je w sklepie jak rodzinka ma ochotę ;) raz zrobiłam i wtedy nawet psina nie chciała tego jeść :) Aliess duzo dziewczyn teraz jest na wakacjach i może dlatego tak mało pisza :) Jak się czujesz ? i jak dzieciaczki ? Miłego dzionka wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzizabel- ja ide dopiero drugi raz (bo 2 pierwsze spotkania byly takie formalne)a \"prawdziwa\"psychoterapia to dopiero drugie spotkanie bedzie(gostek był ponad m-c na urlopie) wiec wszystko sie odwlekło i tak-na pierwsze spotkanie mialam temat,na jutro tez mam- mowilam mu ,ze moge miec problem o czym mowic i ,ze mi jest łatwiej jak mi ktos narzuci temat,pociagnie za jezyk etc-on mowi ze tak moze byc ale sporadycznie,poniewaz to est MOJA terapia i wtedy jesli on br=edzie narzucał temat to nie bedzie zamierzonego efektu tez duzo o tym rozmyslam ze nie bedemiala o czym mowic......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dżizabel-tak to własnie ma wygladac-mi tez bedzi trudno-on na poczatku mowił ze mozna o wszystkim-przeszłosc,przyszłosc,terazniejszosc,sny,przezycia z danego nia,sex:o, heh-jak sobie pomysle ze refundowanych jest 75 spotkan a ja jauz powiedzmy na 5-czy 6tymnie bede miala o czy mowic to co to oznacza?koniec terapi? teraz mialam 1,5m-ca przerwy wiec sobie obmyslilam temat na jutro -ale teraz spotkania maja byc juz cotygodniowe-chociaz poprzednim razem mialam mowic o czyms innym a ak weszłam do gabinetu ta zaczelam inny temat-wiec moze jakos damy rade? nagorsze jest to patrzenie sie jego jak ja sie zatne np i nie wiem co powiedziec dalej i ta cisza i ten wzrok..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie jeszcze zastanawia jak i czy on bedzie pamietal po 1,5m-ca przerwy jak byl moj problem ,z czym przyszłam etc bo na tych 2ch pierwszych spotkaniach mial notatki,kartki a ostatnio nic tylko słuchał i słuchałi sie patrzyl,heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioślarka
witam od roku chodzę na terapię i jestem zadowolona z efektów na początku było rzeczywiście trudno, bo ogólnie jest chyba trudno mówić obcej osobie o swoich problemach, ale później jakoś się oswoiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam teraz bodajże na 4 spotkaniu jak weszłam to była taka konsternacja... w końcu ona sie zapytala \"no i co tam pani izo słychać? o czym pani chce porozmawiać dzisiaj?\" martwie sie tez tym ze nie będę miala o czym mówic dla mnie tez ta jej obserwacja mnie stresuje, nie wiem co ona sobie wtedy myśli o mnie itd. ktoś mi mowil ze trzeba mowić o bieżących sprawach i obowiązuje metoda skojarzeń, ze sama wyciągasz zdarzenia z przeszłości wydaje mi sie Afobamko ze to są takie bestie ze pamiętają ta moja wczoraj mi przypomniala ze mówilam miesiąc temu o jodze i spytala czy chodzę coś tam nieraz sobie namazgroli ale przeważnie to ma moją teczkę zamkniętą od 3 spotkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie wyobrażałam ze będziemy według jakiegoś schematu dotykać po kolei każdej sfery i każdą będę analizować a teraz to odbieram za chaotyczne mam nadzieję ze sie to poukłada u nas w głowie i zacznę widzieć w w tym jakąś logiczną układankę wioślarka dzięki za słowa optymizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioślarka
mnie to też napełniło optymizmem bo na początku przechodziłam dokładnie to samo co Ty i teraz wiem że często nie jesteśmy w naszym przeżywaniu sami chociaż nawet nie wiemy że ktoś tak ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezamy
ostatnio pewna kobieta mi poradzila zeby te wszystkie leki,niepokoje powierzyc Duchowi Świetemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×