Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

na mnie tez te\"zajecia \" dzialaja!!!:) bo jak czlowiek jest zajety to nie mysli o nerwicy:) sloneczko wyszlo, ja zrobilam obiad wzielam kapiel i ok:) zaraz wypije sobie rumianek i potem ide na spotkanko:)wiec mam nadzieje ze dzis nuda sie nie wkradnie, a propo tej silowni to tez dobry pomysl ale nie dzis, jutro mam lekarza,piatek swieto wiec moze w sobote sie wybiore zmeczyc do upadlego:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kitka01
witam ja mam z tym problem od 5 lat niestety jestem na lekach przeciwdepresyjnych bo inaczej nie da艂abym rady ,mia艂am panike ze serce przestaje mi bic ba艂am si臋 wyjsc z domu bo brakowa艂o mi powietrza kr臋ci艂o w g艂owie uczucie jakby mi domy na g艂owe si臋 wali艂y nie spa艂am po nocach tylko nabija艂am sobie g艂owe ale teraz mam problem ca艂y czas boli mnie g艂owa w jednym miejscu i to jest niby nerwob贸l ale dla pewnosci przejade si臋 do neurologa niestety chyba bez lek贸w nie umiem 偶y膰 boje si臋 gdzie艣 jecha膰 o tym wszystkim wie m贸j m膮z i on mnie potrzymuje na duchu ale nie jest mu 艂atwo tak do ko艅ca to nie wiadomo czy to nerwica czy nie fobia

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam nowych czesc SENIORITA KITKA ja dzis dzien mam nawet nawet idzie wytrzymac bylam na miescie kupilam sobie co nieco potem przyszla kolezanka pogadalysmy ugotowalam i nawet umylam okno w sypialni to sporo jak myslicie hi hi ???????/ a wnusia dalej w szpitalu wczoraj siedzialam uniej od 16 do 21 gdz wynik wontroby okazal sie ok teraz czekamy na wyniki z krwi martwie sie bardzo a tez musze powiedziec ze w poniedzialek jade do szwecji ale nie samolotem tym razem tylko samochodem ze znajomymi do mego meza pobede troche tam potem 10 wrzesnia jade do senatorjum do szczawna tak ze mam ciagle drzwi otwarte do jakiegos wyjscia bo bardzo nie lubie siedziec w domu i to jeszcze czasem sama brrrr wteczas mnie bardzo nosi i mam smutek w sobie i mnie to bardzo meczy taka niechec do wszystkiego i zawroty sie wteczas nasilaja i mysli okropne jakis bessens zyciowy a tak jestem ciagle w biegu tym razem plyne promem mam pietra ale co tam dam rade chybaaaaaaaaaaaa pozdrawiam wszysciutkie nerwuski

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 blobla
Seniorita Taaak, to zawsze z艂o艣膰 . Psychoterapia 4 lata. Uwierz mi na s艂owo ;-) D贸艂 to z艂o艣膰, panika i l臋k - ogroooooomna z艂o艣c w wielkim stopniu nie pozwalaj膮ca wyda膰 sie na zewn膮trz, st艂umiona!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 znerwicowany
Hmm. dusznosci ju偶 nie mam, za to chodze gorzej, jak 艣ni臋ty. cierpliwie czekam na efekty... :) jeszcze tydzien, dwa i moze cos sie ruszy...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Cze艣c!! pewnie za mn膮 nie t臋sknili艣cie, ja za WAmi owszem!! tak mi czego艣 codziennie brakowa艂o ale jak wracam z pracy to ci膮gle jest kilka ma艂ych spraw do za艂atwienia a nie chc臋 po prostu czegos napisa膰 na forum naszym i wi臋cej nie zajrze膰;) dzi艣 nie pracowa艂am akurat bo szefowa ma jakie艣 艣wi臋to w rodzinie:) a poza tym pada艂 deszcz. Czuj臋 si臋 ca艂kiem dobrze. Tylko uk艂ucia na potylicy nie chc膮 ca艂kiem odpusci膰. A wy艂膮czenie 艣wiadomo艣ci mia艂am tylko raz dzisiaj po przebudzeniu. Wi臋c jest ok. M贸wi臋 Wam, praca to by艂o cz臋艣ciowe lekarstwo na umys艂 i cia艂o. Pewnie gdybym d艂u偶ej pracowa艂a to sta艂oby si臋 to tak膮 rutyn膮 ze znowu zacz臋艂oby mi odwala膰 ale to tylko na wakacje potem uczelnia:) Widz臋 nowe os贸bki. Witam serdecznie :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam wszystkich :) z wpis贸w wynika, 偶e wczoraj dla wi臋kszo艣ci by艂 dzie艅 pozytywny, nikt nie zg艂asza艂 wi臋kszych problem贸w, a te kt贸re si臋 pojawia艂y zosta艂y pozytywnie zablokowane:) Byle tak dalej :) ksiuni, xanaxik - z tym chodzeniem w czasie ataku paniki to co艣 jest, to r贸wnie偶 m贸j spos贸b, 偶eby sobie poradzi膰 z atakiem paniki (czasem pomaga), tylko niestety nie zawsze da si臋 zastosowa膰:( np. w czasie stania w kolejce do kasy w sklepie, moja kulminacja jest zawsze gdy przede mn膮 stoi ju偶 tylko jedna osoba i jestem nast臋pna – g艂upio wtedy wychodzi膰 z kolejki :( chc臋 zemdle膰 – no widzisz jak to dziwnie si臋 uk艂ada, ja ch臋tnie zamieni艂abym to straszne uczucie omdlewania i s艂abo艣ci na b贸l brzucha (wydaje mi si臋 jaki艣 konkretniejszy) – to czego nie mamy wydaje nam si臋 chyba 艂atwiejsze do zniesienia kierowniczka13 – ja Ci powiem, 偶e na promie czu艂am si臋 rewelacyjnie, jak tylko postawi艂am nog臋 na pok艂adzie to momentalnie objawy nerwicowe odesz艂y jak r臋k膮 odj膮艂, wtedy si臋 zastanawia艂am przez pewien moment czy to na pewno nerwica czy mo偶e „tylko” jakie艣 zaburzenia b艂臋dnika, poczucie, 偶e mdlej臋, 偶e trz臋s膮 mi si臋 nogi, 偶e odp艂ywam ani razu nie pojawi艂o si臋 jak by艂am na pok艂adzie, a jak z niego zesz艂am to natychmiast znerwicowany – cierpliwo艣ci, chocia偶 pozby艂e艣 si臋 duszno艣ci a to ju偶 du偶o :) blobla – oczywi艣cie, 偶e Ci wierz臋 :) czyli je艣li uda nam si臋 odnale藕膰 w sobie 藕r贸d艂o i przyczyn臋 z艂o艣ci to jeste艣my w domu? Co z t膮 z艂o艣ci膮 nale偶y zrobi膰? Wystarczy sobie j膮 u艣wiadomi膰 czy to za ma艂o? Traktuj臋 Ci臋 jako eksperta od „tych spraw”:) Czy po tak d艂ugiej psychoterapii jeste艣 wyleczona? Spokojnego dnia wszystkim, niech N trzyma si臋 dzi艣 od nas z daleka :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dzie艅 Dobry Wszystkim, Zdr贸wko - cieszymy si臋 偶e u Ciebie wszystko w porz膮dku...co艣 jednak jest w tym 偶e cz艂owiek stworzony jest do pracy:))) Znerwicowany - trzymaj si臋 ! Nie poddawaj -pr贸buj spacerowa膰 - cho膰by to mia艂o by膰 200 metr贸w dziennie...nie zamykaj si臋 w domu- bo to najgorsze co mo偶na zrobi膰 .... przy nerwicy dom staje si臋 jak jaskinia im d艂u偶ej w nim siedzimy tym jest g艂臋bsza i trudniej jest si臋 z niej wydosta膰.... Wi臋c pr贸buj chocia偶by si艂 brakowa艂o - zobaczysz 偶e z ka偶dym dniem b臋dzie lepiej! Leki kt贸re bierzesz zaczn膮 dzia艂a膰 ju偶 w kr贸tce wi臋c przed Tob膮 coraz lepsze dni - i tego Ci w艂a艣nie wszyscy 偶yczymy. Pozosta艂e Kole偶anki widz臋 zaj臋te bardzo i ogranizuj膮 sobie czas jak mog膮 (uk艂ony do Pani Kierowniczki)....i dobrze - bo tak w艂a艣nie trzeba.... zorganizowa膰 sobie czas 偶eby nie mie膰 czasu na my艣lenie....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam s艂onecznie:) [kwiatek} widz臋 偶e dziewczyny wczoraj popracowa艂y troch臋? Ksiuni, piszesz o prasowaniu, u mnie niestety prasowanie powoduje gonitwe mysli, bo to takie zaj臋cie przy kt贸rym nie musisz si臋 zbytnio skupiac, wi臋c w mojej g艂owie wtedy dopiero hulaj膮 scenariusze! Dlatego te偶 nie lubi臋 prasowa膰 ... Zdr贸wko- st臋sknilismy si臋 za Tob膮:) nawet dopytywa艂am si臋 wczoraj o Ciebie:) widzisz, cz艂owiek jak pracuje to 偶yje w zupe艂nie innym rytmie, i ... tak chyba jest lepiej:) ja wczoraj prze偶ywa艂am emocje sportowe ogl膮daj膮c mecz naszych siatkarek ale zanim to si臋 sta艂o, to prze偶ywa艂am emocje dojazdu do domu w ulewie, w艂a艣ciwie 艣cianie deszczu oraz po drogach zamienionych w rw膮ce potoki, tragedia! Kierowniczka - nie b贸j si臋 promu, na takiej du偶ej jednostce nie czu膰 bujania, a prognozy pogody nie przewiduj膮 sztorm贸w:) poza tym jak b臋dzie s艂oneczko i ciepe艂ko to mo偶esz fajnie sp臋dzic czas na pok艂adzie:) dziewczynki i ch艂opaku:) 偶ycz臋 bardzo mi艂ego dzionka! 馃尲 馃尲 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam s艂onecznie:) [kwiatek} widz臋 偶e dziewczyny wczoraj popracowa艂y troch臋? Ksiuni, piszesz o prasowaniu, u mnie niestety prasowanie powoduje gonitwe mysli, bo to takie zaj臋cie przy kt贸rym nie musisz si臋 zbytnio skupiac, wi臋c w mojej g艂owie wtedy dopiero hulaj膮 scenariusze! Dlatego te偶 nie lubi臋 prasowa膰 ... Zdr贸wko- st臋sknilismy si臋 za Tob膮:) nawet dopytywa艂am si臋 wczoraj o Ciebie:) widzisz, cz艂owiek jak pracuje to 偶yje w zupe艂nie innym rytmie, i ... tak chyba jest lepiej:) ja wczoraj prze偶ywa艂am emocje sportowe ogl膮daj膮c mecz naszych siatkarek ale zanim to si臋 sta艂o, to prze偶ywa艂am emocje dojazdu do domu w ulewie, w艂a艣ciwie 艣cianie deszczu oraz po drogach zamienionych w rw膮ce potoki, tragedia! Kierowniczka - nie b贸j si臋 promu, na takiej du偶ej jednostce nie czu膰 bujania, a prognozy pogody nie przewiduj膮 sztorm贸w:) poza tym jak b臋dzie s艂oneczko i ciepe艂ko to mo偶esz fajnie sp臋dzic czas na pok艂adzie:) dziewczynki i ch艂opaku:) 偶ycz臋 bardzo mi艂ego dzionka! 馃尲 馃尲 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
sorki za podw贸jny wpis, "a ja ju偶 mam do艣膰" co u Ciebie? by艂a艣 w ko艅cu u tego psychologa? ciekawa jestem co Ci powie i jakie zalecenia b臋dzie mia艂 ... szkoda mi Ciebie dziewczyno, tym bardziej 偶e w rodzinie powinni艣my mie膰 wsparcie a nie knucie przeciwko nam ... nie rozumiem tego, po prostu nie kumam pozdrowionka 馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kasienkka
u mnie naszczescie od 6 miesi臋cy bez zadnych objaw贸w. Polecia艂am na Krete w czasie lotu by艂y turbulencje i jakos przetrzyma艂am.Teraz sie tylko troche obawiam bo mam ciezkie egzaminy we wrzesniu ze znowu mnie zaatakuje,ale stwierdzi艂am ze bede robic wszystko by je zdac nie chce by lek przed porazka mnie sparalizowa艂,a nawet jak nie wyjdzie, bede spokojna psychicznie ze zrobi艂am wszystko co w mojej mopcy. Trzeba na wszystko znalesc z艂oty srodek i juz :) Jak juz kiedys pisa艂am polecam ksi膮zke Stop depresji,nerwica itd bardzo mi pomog艂a w zrozumieniu siebie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kasia, tylko pozazdro艣ci膰, mam nadziej臋, 偶e ju偶 nigdy do Ciebie nie wr贸ci N :) Ja si臋 z Wami 偶egnam na ca艂y d艂ugi weekend, odpoczywajcie, niech 偶adne z艂e my艣li nie maj膮 dost臋pu do Waszych g艂贸wek i oczywi艣cie du偶o s艂o艅ca (chocia偶 ja osobi艣cie nie lubi臋;) Trzymajcie te偶 za mnie kciuki, bo ten weekend mo偶e by膰 dla mnie ci臋偶ki pod wzgl臋dem N ... Papap

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Czesc:)Co slychac u Was? Kasienkka -spokojnie:) egzaminy zdasz:) nic Cie nie zaatakuje:) bianka_120 - co u Ciebie? A JA JU呕 MAM DO艢膯 - mam nadzieje , ze Twoja siostra troche odpuscila Seniorita_Nervosa -trzymam za Ciebie wszystkie kciuki jakie posiadam:) wygralismy z Serbia :) od razu mi lepiej

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam DZIEKI DZIEWCZYNY ZA WSPARCIE z ta jazda wlasnie tak jak pisalam ja caly czas staram sie otwierac bramke na nowe wyzwanie to mnie dopinguje i mam mysli zajete tymi wyjazdami itp mnie zabija bezczynnosc dostaje szalu i mysli okropne a tak bramka otwarta i mam oczym myslec hi hi tak sobie wymyslilam pozdrawiam milutko

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosia72
Witajcie moje drogie . Przepraszam , 偶e tak d艂ugo nie pisa艂am ale walcz臋 z nerwic膮 dopad艂a mnie ma艂pica znowu . P艂aka膰 mi si臋 chce jak to pisz臋 , po 4 latach walki znowu wr贸ci艂a . Nie mam ju偶 si艂y walczy膰 ale mam inne wyj艣cie? Jak zwykle zaatakowa艂a moje serce czyli objawy standartowe nie mog臋 je艣膰 , podwy偶szone ci艣nienie , wysokie t臋tno , b贸le w klatce piersiowej , mrowienie w ca艂ym ciele dosz艂o te偶 co艣 nowego k艂opoty z oddychaniem tak jakbym nie mog艂a wzi膮膰 pe艂nego oddechu . Par臋 dni temu by艂am u lekarza i znowu leki : seroxat , relanium , lokren i wrazie jak by mi ci艣nienie bardzo wysoko podskoczy艂o kaptopril . A chodzi艂am przecie偶 3 lata na terapie i zrozumia艂am wiele rzeczy , umia艂am sobie z ni膮 poradzi膰 a tu nagle wypadek i znowu nerwica . Boj臋 si臋 偶e te wszystkie stresy rzeczywi艣cie spowoduj膮 zawa艂 , do kardiologa chyba nie ma sensu i艣膰 bo by艂am w maju i jest wszystko ok .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hej u mnie nie bylo fajnie wczoraj, bo mialam dwa ataki i nie moglam nabrac normalnie powietrza no ale probowalam sobie wmowic ze bedzie ok, no i jakos przeszlo.... a dzis szkoda gadac pechowy dzien:( i boli mnie podbrzusze a ja juz sobie wkrecam ze to sprawy ginekologiczne i wyladuje w szpitalu bo przeciez 3 dni swiat to lekarzy nie bedzie:( chociaz wam zycze milego po poludnia{serce] jak mnie dzis moj facet nie pocieszy to nie wiem co zrobie:( tylko czekam az skonczy prace i mnie przytulii....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
wiecie co ? te forum to na prawde jakies uzaleznienie poczytalam wpisy i jakos mi lepiej, nawet sie usmiechnelam:) ale w glebi serca i tak sie martwie....no ale moze jakos sobie wmowie ze jestem zdrowaaa zeby odpedzic zle choroby

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witajcie:) nie jest dobrze.... dziwnie sie czuje-otepiala,smutna.. brak koncentracji馃槧 niby nie atak paniki a moze jednak...? obrzydliwosc!caly dzien tak sie morduje.juz sobie nawet mysle ,ze lepszy jest pozadny atak paniki bo....przejdzie!a to dziadostwo odbiera energie jak wampir. w tym g.wnianym samopoczuciu upieklam pyszne ciasto z owocami i galaretka:D zaraz zwolam rodzinke. dziewczynki-komu porcje ciasta??;)ustawiac sie puki jest.... gosia72-wiem co czujesz..czlowiek zasmakuje normalnosci i znow wszystko wraca.zalamac sie mozna.... stres-stop-moze masz piasek w drogach moczowych?sprobuj no-spa i duzo pic. trzymajcie sie jakos nerwuski jutro bedzie lepiej:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Stres-stop kochana ginekologicznie Jeste艣 zdowa jak rybka na pewno. z tym powietrzem to wsp贸lczuj臋, uci膮偶liwe cholerstwo. Ja dzi艣 mia艂am zabiegany dzie艅 ale to i dobrze chyba. Tylko w autobusie z艂apa艂o mnie co艣 dziwnego. nie umiem za nic tego wyja艣ni膰. to chyba naprawd臋 deja vu . jakbym przesta艂a czu膰 na chwil臋 cia艂o i zdawa艂o mi si臋 ze jakby to ju偶 chyba by艂o no i wog贸le dziwnie. troch臋 r贸偶ni艂o si臋 to od moich wy艂膮cze艅 艣wiadomo艣ci (co zreszt膮 wczoraj wieczorem mia艂o miejsce) ale staram si臋 nie przejmowa膰 i powtarzam sobie: do 25 roku 偶ycia fale theta maj膮 prawo wyst膮pi膰 i na pewno jest ok. oby na pewno..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dziekuje xanaxik i zdrowko 馃尲 juz troche lepiej bo widzialam sie z moim facetem:) hmmm no ja chyba w przyszlym tygodniu sie wybiore do ginekologa bo cos mam zle przeczucia ze znow zapalenia jajowodow wrocilo bo mialam je w marcu:( i dlatego ta obawa,no ale moze znow to jelito drazliwe da艂o ostro znac?! cholera wie,ale na razie nie boli, tylko taka opeczniala sie czuje... dzis znow bedzie na noc cos na uspokojenie...:* PS: wogole tak sie zastanawialam czy to ze ma sie lekka nerwice, moze ona sie poglebiac i byc coraz straszniejsza??? pewnie to zalezy od samego czlowieka co?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
cze艣c nerwuski:) u mnie by艂o ok, wczoraj i dzi艣, w ko艅cu perspektywa weekendu, potem od razu urlop, dzis jeszcze relaks u kosmetyczki, wi臋c 偶yc nie umierac ... ale mia艂am telefon z przchodni ... 2 tyg temu by艂am u pani ginekolog, kontrolnie oraz poskar偶yc si臋 na moje bardzo uci膮偶liwe miesi膮czki. Zrobi艂a cytologi臋, kt贸ra i tak robie regularnie co 2 lata, zawsze jest ok, i zadzwonili dzi艣 z przychodni, 偶e mam wynik do odebrania! nigdy tego nie robili! zadzwonila pani piel臋gniarka kt贸ra si臋 zapyta艂a kiedy przyjd臋 bo ju偶 jest wynik badania. Zdziwi艂am si臋 i zapyta艂am od niechcenia czy wszystko w porz膮dku. Ona na to zmieszanym g艂osem 偶e nie za bardzo, 偶e jest problem, zacz臋艂am wypytywac co jest grane, ona na to 偶e nie wie dok艂adnie ale jest jakie艣 ognisko zapalne i trzeba przeleczyc. S艂uchajcie, niewiele mi trzeba by艂o!! jakby piorun strzeli艂! koniec ze wszystkim, wkr臋ci艂am ju偶 sobie takie filmy, 偶e zacz臋艂am dzielic sw贸j dobytek w my艣lach, co komu, bo to pewnie rak i zosta艂o mi kilka miesi臋cy 偶ycia ... ja piernicz臋, nie mog臋 nad tym zapanowac! tlumacz臋 sobie, 偶e to nic, 偶e to mo偶e byc jaki艣 drobiazg, jakis stan zapalny, kt贸ry mo偶na szybko wyleczyc ale ... wiecie jak to jest:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 torunianka23
moze masz grupe 3 na cytologii,bo wtedy dzwonia zeby wynik odebrac! ale nie martw sie to nie od razu rak!!!!!!trzeba tylko zrobic dodatkowe badania!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Torunianka - dzi臋ki:) ale Wiesz ... cholernie si臋 przestraszy艂am ... bo tyle si臋 s艂yszy i tyle si臋 dzieje dooko艂a ... a my nerwic贸wki od razu wkr臋camy sobie co najgorsze ...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 yyyyyyyyyyyyy
B艂agam jest tu kto艣?? potrzebuje rady lub nie wiem czego zaraz sie przekr臋ce:(((

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
jest tu kto艣 ...:) nie wiem czy w moim stanie mog臋 s艂u偶yc rad膮 ale mog臋 si臋 przynajmniej postarac:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×