Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Do załamana_wawa_ Na Orłowskiego jest, ale na Sobieskiego jest dużo lepsza. A z Młocin jest kawałek, ale przecież nie jesteś małym dzieckiem. Dojedziesz do centrum i potem się przesiądziesz w inny autobus. A co do terapii- na grupową możesz poczekać, aż Cię zakwalifikują. Natomiast indywidualna nie jest częsta. W każdym bądź razie dobrze, abyś dostała prawidłową diagnozę, dobre leki i była ukierunkowana na przyszłość. Wg. mnie to najlepsze miejsce w Warszawie. I zahasłuj sobie wreszcie nicka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patlysia
byłam na Sobieskiego i mnie zdołowała troszkę pierwsza wizyta, poza tym stwierdzono że muszę chodzić na terapię ale do nich nie mogę bo szkoła mi przeszkadza, a o psychiatrach tam (szczególnie o jednym) słyszałam wręcz przeciwne opinie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no własnie ja tez
a pytanie do Figo Fago jakie leki ci przepisali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia60
jak sie teraz czujecie mysle ze troche lepiej bo ja tak zaraz wezme xanax i pojde spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katowiceeee
Ktoś zna dobru ośrodek leczenia nerwic w Katowicach?? Będę wdzięczna za namiary:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama75
WITAM JA WCZORAJ W NOCY PRZESZLAM KOSZMAR HORROR TO BYLO STRASZNE ZACZELO SIE OD USZUF BICIE SERCA SLYSZALAM POTEM ZARAZ MYSL TAKIE OBIAWY SA PRZY WYLEWIE I WTEDY SIE ZACZELO CISNIENIE 150 NA 103 PULS 155 LEKI ROBILO MI SIE GORACO CALA SIE CZESLAM BYLAM SPOCONA MYSLALAM ZE CHYBA ZARAZ SIE PRZEKRECE I DO TEJ PORY SIE BOJE ZE MAM CHORE SERCE BOZE CO DALEJ A JAJGORSZE JEST TO ZE JAK WIDZE LEKARZA TO TEZ SIE NAKRECAM I WTEDY EKG WYCHODZI ZLE KOSZMAR TAK SIE BOJE POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia60
do kama75 Witaj. rozumie cie bo ja przeszlam to samo w nocy myslalam ze to koniec Ja mam arytmie komorowa serca i nadcisnienie i tez sobie dalam rade ,mierzylam cisnienie co 10 min i tez mialam wysokie wzielam lek na uspokojenie BLW i zasnelam choc na chwile po 2,3godz. Teraz tez nie najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama75
ja chyba dostane do glowy z tym sercem mam dosc ciagle mysle ze jest chore teraz mam dusznosci i ciagly lek boje sie ze umre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama75
MARYSIA 60 a masz szumy w uszach bo ja mam 24 na 24 i to tez wczoraj mnie tak nakrecilo wlasnie tym sie zdenerwowalam ze mi ciagle w tych uszach cos sie dzieje boze mam dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maaaju ja pisze do Ciebie na gg;)ale bez odzewu pozdraviam;)was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kama
moze troche ma szum w uszach ale cisnienie bylo wysokie bole w klatce i promienieja do plecow a w srodku to koszmar dzis ledwo zyje i znow sie dzisiaj zdenerwowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi Nic nie dostałam na GG cały czas czekam. przecież jak napiszesz to powinno zostać w postaci wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kama75
nie nartw sie to tylko nerwy wszyscy nie maja wylewu i zawalu . a co do lekarza to taki sam czlowiek jak ty i traktuj go jak znajomej bys opowiadala ja mam leki przed wyjazdem i pojsciem gdzies zabieram cala apteke i tak mu zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maaaja napisz mi jeszcze raz;)moze zle napisany gabiruda@wp.pl ja sie odzywam cały czas i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi to podaj swój numer gg jak możesz, ja będę próbować. A napisałam na meila jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze czy dostałaś meila? Jeśli tak to odpisz na ten adres i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich po dluzszej przerwie,odpoczelam na wczasach.bylo fajnie.przybylo troche osob na forum.jeszcze nie przeczytalam wszystkiego,bo niedawno wrocilam.pozdrawiam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana_wawa_
pozdrawiam pipek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana_wawa_
u mnie nie najlepiej ogólnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc Pipek! jak zdrówko po wyjeździe?Witam was dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana_wawa_
Mam straszne zawroty. Chodze na rehabiltacje z tym kręgosłupem odcinkiem szyjnym, mam 2 h dziennie zabiegów, już tydzień zaliczyłam. Ale wcale nie jest lepiej. Nie wiem od czego te zawroty? Pinka23 co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załamana ja tez miałam taką podobną sprawę z leczeniem kręgosłupa, tylko odcinka piersiowego, jest taka zasada, że w trakcie zabiegów i do 2 tyg po może być nawet gorzej, przechodzi wszystko po 2 tygodniach. Tak twierdza lekarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
często zdarza się że nerwica występuje u ludzi nawet bardzo spokojnych.. ten stan powoduje np. lęk przed czymś lub ukryty uraz do czegoś który objawia się właśnie w stanach nerwowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipek! Juz biore 16 dzień po pół tabletki /miałam brac cała po 5 dniach, ale sie bałam, bo ponoć za duża ilośc może spowodować zwiekszanie arytmii. Czuje sie raczej bez zmian, może trochę czuję ,,zawroty\" Nie wiem jednak czy to od tego czy od upałów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×