Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Witaj Fredka! Smutna ta Twoja historia.Ale fajnie ze napisalas i jest Ci przez to lzej.Czy teraz bierzesz jakies leki?jak sobie radzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie skarby ten nowy też trztmam kciuki za aniolka będzie dobrze ja też zawsze wieczorem gorzej się czuję chyba opadają emocje po całym dniu ja nigdzie nogą nie byłam ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FREDKA 30
nie biore zadnych lekow i staram sie nie myslec o nich-chyba ze juz przyjdzie taki czas ze bede zmuszona,choc mam nadzieje ze to nie nastapi....Caly czas sobie tlumacze i tlumacze i tlumacze...Narazie pomaga i tej wersji sie bede trzymac...Oby jak najdluzej !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
NETKA NIGDY NIE BEDE NA CIEBIE ZLY ODP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo julki dzięki za smerfy fajne a twoje odbicie FREDKA30 to dla ciebie::):):):):)trzymaj się z nami dziewczyny pomagają dobrym słowem i chłopaki też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też obstawiam kingę w tańcu z gwiazdami!!! potem wpadne bo córa wchodzi na gg pa pa:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FREDKA 30
Kurcze gdzie ja bylam przez ten caly czas? Czuje sie u was jak w domu.Jestescie fantastyczni !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FREDKA 30
witaj efka 43 ,witajcie wszyscy.Jak czytalam posty od poczatku waszego istnienia to trzymalam kciuki zeby do dzisiaj trwal kontakt z wami.I udalo sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredka bo to taki swoisty dom wariatow! ale jakze uroczy i wszyscy lubimy vw nim przebywac a wiec witaj wdomu! aniolku wal po tylku i po łbie kloezanke N !!!! zaraz bedezie taniec rozluznisz sie ! moi faworyci odpadli to niech vjuz ta Kinga wygra....fajna babeczka ale czy najlepsza? mam watpliwosci Ja Liduszko odwrotnie-najlepiej sie czuje w drugiej cz.dnia a wieczorem to najlepiej i ostatnio chadzam na zakupy jak sie ciemno robi...aj em netoperek,hihihi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FREDKA 30
dzieki lidiuszka za buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FREDKA 30
tak,tak taki przyjemnie odjechany dom wariatow...A ja tak lubie.Musze tylko was wszystkich powolutku poznac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespokojna...
Może to i taki malutki dom wariatów, ale ciepło w nim, spokojnie i przytulnie. Mnie też czytanie waszych wypowiedzi uspakaja, zaczęłam od początku, a dużo tego, oj dużo. :) Też idę na taniec, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pieknie wszystkich🌼. stara babo-tak prawdziwie ubralas w slowa to,co czuje,to dokladnie tak wyglada...wiesz,najbardziej zal mi tych lat,ktore spedzilam w domu-ile wspanialych chwil stracilam,dzieci dorosly a ja nie bylam z nimi nigdy w kinie,na basenie,inne dzieci latem na kapielisku a one na podworku,i takich przykladow mozna mnozyc i mnozyc.dzis jestem samotna,mimo ze mam rodzine,bo nikt mnie nie rozumie,a i ja sama zamknelam sie w sobie,juz nie szukam tego zrozumienia,tylko zal sciska serce ze mlodosc minela w chorobie ktora dla innych nie jest choroba...wiem jedno,nie wolno sie tej chorobie poddac,jak Aniolek slusznie powiedziala kopnac N w d... ,ja sobie mowie-kto do k... nedzy rzadzi moim zyciem,ja czy ona?odpowiedz jest tylko jedna-ja,i dopoki ja mam kontrole nad swoim zyciem,daje rade,nie jest latwo,bo walka toczy sie codzien,od nowa,ale to jest tak,jak napisalam w stopce-dopuki walczysz,jestes zwyciezca.ztcze wszystkim duzo,duzo zdrowka i pozdrawiam,badzcie dzielne dziewczyny i chlopaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FREDKA 30
mascarpone ...nie mam az tak glebokich przemyslen gdyz nie posiadam dzieci ani rodziny ale mysle ze wiem o czym mowisz.Mnie juz nie dziwi brak zrozumienia bo sama staram sie zrozumiec nierozumiejacych ...ale lekko nie jest.Wszyscy "nie-chorzy"nie sa w stanie tego wszystkiego ogarnac albo jezeli probuja to pojawia sie taka "niewidoczna"metka - ach to ten ...psychiczny-a.Ale na Boga my jestesmy jak najbardziej normalni tylko niekiedy bardziej wrazliwi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Fredka :) Wierzę, że jak zmienisz pracę, to będzie lepiej! Faktycznie smutna historia, ale moim zdaniem i tak świetnie sobie radzisz. Mascarpone, jeszcze na pewno dużo przed Tobą, nie skupiaj się na tym, co minęło! Aniołku, N. kopnij albo wyrzuć. Jak byłam kilkuletnim dzieckiem i czymś się martwiłam, to mówiłam Mamie, że \"mam kłopota\", a ona go ode mnie niby zabierała, wyrzucała za okno i szybko je zamykała, żeby nie wrócił :) Pomagało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szlak jasny dobrze,że zpisałm tę dietkę bo każdej z osobna wyśle rzuciłam to hurtem może dlatego nie doszło ? cholera czy mi wysiada ta cała poczta czy wysyłac nie umiem bo czasami dochodza czasami nie moje maile do was... teraz spadam tylko chciałam sprawdzic co u WAS? 😴 witam nowe bratnie duszyczki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku ..mocno przytulam Cię i zapalam dużo dużo światła żeby nigdy nie robiło się ciemno ! tylko odpuść Sobie to duszenie ..niech to samo przejdzie...nie bój się.... daj łapkę! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wybrakowana jesteś bo masz jakieś wybrakowane lustro ...nawet ryski małaj nie masz ...jesteś śliczną ,miłą ,kochana i mądrą ....Anielicą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam takie ładne rowne zeby wygladajace jak szczuczna szczeka, śliczny brzuszek i palce u stpo rowniutko uciete jak drabinka i taka KUPE W GŁOWIE!! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Efcia za foto ale piękne muszę zmykać dobrej nocki wam życzę do jutra:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz myslicie ze narcyz ze mni hihi nie ale tylko to mi sie we mnie podoba wiec staram sie tylko o tym myslec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja z Wami wszystkimi też sie ...pożegnam ... Jutro rano wyjeżdzam ,nie będzie mnie trochę ...mam nadzieje że w razie czego ..wspomnicie mnie...jak dobrze pójdzie i ..... to wieczorem wróce do domku! może w całości ... Dbajcie wzajemnie o Siebie ..bo to bardzo pomaga ,kiedy czuje się czyjeś zainteresowanie i gdy ktoś poświęca mam chwilkę swojego czasu ... Już mi Was brakuje! :O Miłej i spokojnej nocki ....🖐️ 👄 Aniołku wystaw córeczko czółko ...👄 ..wrócę ! spokojnej nocki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×