Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

przepraszam, nie mam nic przeciwko facetom, ale ten tekst mi się bardzo spodobał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipuś ja miałam wcześniej te zawroty przed upadkiem nic nie robie na nie tylko chwilkę siedzę okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia36 dobre to bylo!!!hihihi!!!Jak bym siebie slyszala prZed @...hihihi no moze mniej kropek by bylo ale tylko tyci mniej!hihihi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murreedd
dziewczyny z nerwicą mam do was pytanie: CZY WY JESTESCIE STRASZNIE CHUDE I MACIE STRASZNA NIEDOWAGE? BO SKORO MACIE NERWICE TO SIE WIĄŻE ZE STRESEM I CHUDOSCIĄ NADMIERNA BO ATAKI PANIKI POWODUJA ZE SERCE SZYBKO BIJE I SPALA SIE KALORIE ..TO JAK TO JEST Z WAMI.CZY JESTESCIE WYCHUDZONE NADMIERNIE ? NIECH CHOC JEDNA Z NERWICĄ SIE WYPOWIE..JESTE MCIEKAWA TEGO POPROSTU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeeeee
jest tu caly przekroj iod chudych do grubaskow jednym sie zoladki zaciskaja inni zajadaja troski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfdfdfd
DZIEWCZYNY! jesli nawet ktos zajada troski to cóz z tego skoro ataki paniki gubia te kalorie. teoretycznie niemozna byc grubym przy tej chorobie . mam wiele kolezanek z nerwicą lekową i są jak szczapy bo za szybko serce wali ..ot co..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska33
kasia36-kawal poprostu super,jaki realny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniag234
NETKA!!!Nie obawiaj sie ciazy!!!!Choruje 8 lat a moj szkrab ma 9 miesiecy!!Nie mowie ,ze bylo łatwo ,ale dalam rade wiec i ty dasz-bo WARTO!!!Zycze Ci powodzenia i odwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestm raczej chuda
nerwica zzarła chyba z 8 kg ze mnie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krążek
mi się chce w kółko cos słodkiego jak mnie złapały te lęki.a kiedys były mi słodycze obojętne.tłuszcz mi się odkłada tylko na bębnie.wszystko inne mam chude

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniag234
a mnie wlasnie lapie dlatego musze sobie znalesc zajecie .....wychodze z domu i ide na spacer,ja musze isc miedzy ludzi w domu jest gozej ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeeeee
masz dziwne teorie na temat spalania tluszczu podczas walenia serca!!!...jasne ze nikt nie pozera ciacha podczas ataku paniki ale w miedzyczasie od ataku do ataku pozeram je ! po za tym leki na nerwice powoduja czsto tycie inne odwrotnie jadlowstret,wiec zalezy ....znam sporo kobitek z nerwami wlasnie otylych a znam tez sucharki.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeeeee
jest roznica miedzy waleniem serca u osoby uprawiajacej sport a waleniem serca u kogos kto ma atak paniki! i nie ma to nic wspolnego z odchudzaniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chdzi o wage to troche jestem utyta u mnie stres objawia się duuuuuużym apetytem.Lece na zebranie prosze trzymać kciuki.Nie chcem ale muszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusia2007
witam wszystkich :) dzisiaj się waśnie dowiedziałam ,że mam nerwicę choć wcześniej stwierdzono u mnie nadczynnosć tarczycy po wnikliwszych badaniach stwierdzono ,ze to objawy nerwicy .Od jakiegoś czasu mam również powiększone wezły chłonne po prawej stronie szyi i lekko prawy płat tarczycy ale endokrynolog stwierdził ,ze jest to w granicach normy.Wciągu ostatnik 5 miesięcy schudłam 7,5 kg obecnie ważę 47,5 kg:( ,bardzo wypadają mi włosy.Pani doktor stwierdziła ,że nerwica jest bardzo zaawansowana a pogrubienie prawej strony szyi to jej skutek .Przepisała mi METANABOL ,NEUROL ORAZ PROPANOLIN nie wiem czy dobrze wpisałam nazwy bo piszę je z recept ,które idę po południu wykupić .Może wiecie coś na temat tych lekarstw ,któraś z was je może bierze ? Jestem cały czas wściekła ,krzyczę na dzieci sama nie wiem tak naprawde z jakiego powodu ,nawet muj biedny pies kuli ogon jak mnie widzi.Jestem tak rozdrażniona ,że nawet doprowadza mnie do szału sposób w jaki dzieci mówią do mnie -a mówią normalnie !! Może coś doradzicie ,podpowiecie dziwi mnie też ta szyja ,ze to z nerwów ale w końcu to diagnoza lekarska pozdrawiam wszystkie nerwusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusia2007
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krążek
ada777-to gdzies między swinoujsciem a kołobrzegiem.chyba.leć trzymam kciuka bo mam jednego.żartuje!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krążek
olusia-metanabol to chyba jakies sterydy.chyba brat brał jak pakował.chyba.reszty nie znam bo jestem zielona co do leków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość propranolol to lek
zwalniajacy akcje serca , wyciszajacy powiedzmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krążek
olusia-nie bede sie madrzyc bo nie znam sie,ale mi często wywalają węzly chłonne.myślałam że to od infekcji.a że przy nerwicy tez mogą to nie słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusia2007
Metanabol to na mase ciała ,bo jeszcze trochę i zniknę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusia2007
trochę się boje brać te leki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olusia a kto Ci stwierdzil te nerwice? bylas u psychologa albo psychiatry? to oni powinni sie zajac leczeniem nerwicy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusia nie boj sie
brac leków , czasem trzeba przez jakis czas , jak człowiek mocno rozhustany , ale rozgladaj sie juz za psychologiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kolezanki Ja tez jestem chuda bo mam nerwice i boli mnie zoladek i kreci mi sie w glowie ale nie biore lekarstw na przytycie bo to sterydy Kochane co wiecie o lekach na zoladek przy nerwach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×