Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Tak, chodzi o różne religie. Np. jakie są podstawy do wspólnego dialogu Żydów, Muzułmanów, katolików, protestantów, prawosławnych, atesitów itd - co nas łączy i w czym się spotykamy jako wierzący, bądź nie. Ja specjalizuję się w dialogu z judaizmem (taki mój konik).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wpadłabym w hipochondrię. Z reguły podważam wszystko, co mówi lekarz i długo mu nie wierzę, ale podobno mam intuicję medyczną. Wysyłano mnie na medycynę, a ja nie - zajęłam się duchem i religiami. Ale wielu znajomych leczy się u mnie - wciąż żyją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz ide spac,bo jestem zmeczona.Dobrej nocki i kolorowych snow.:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pelasia 78
Sorki, ze się wtrącam ale to musi być ogromnie ciekawe takie zajęcia! :) Czy one odbywają się na każdej uczelni, czy tylko katolickiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czy przyjemne, ale pzowalają się oderwać od szarej rzeczywistości. Poza tym uczą tolerancji i szacunku do innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie wierze lekarzom.Ide do nich sugerujac chorobe badz dolegliwosc.Z gotowa diagnoza.Potwierdza sie to .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz juz ide,bo musialam odpisac na Twoj post Pelasiu.Ty tez kladz sie i odpoczywaj.Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocy, Pipku. Takie zajęcia odbywają się na różnych uczelniach - zależy od władz. na katolickich jest obowiązek takich zajęć, ale niektóre humanistyczne uczelnie też mają takie zajęcia. Tak naprawdę byłyby przydatne także innym fachowcom: socjologom, psychologom, etnografom, historykom. Religia miała i ma ogromny wpływ na rzeczywistość i decyzje ludzi (nie mówiąc o dzisiejszej Polsce i smiesznych propozycjach uczynienia Chrystusa Królem Polski - jakiś głupi żart)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pelasia 78
Podczytuję ten topik czasem bo sama mam problem z nerwicą :( Ciekawe, czy można jako wolny słuchacz brać udział w zajęciach? Muszę się zorientować:) Dzięki za informacje i pozdrawiam! 🌻 Ale chyba trzeba mieć jakies wykształcenie kierunkowe, zeby to prowadzić? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzia, dzięki za zdjęcie, śliczna dziewczyna z Ciebie! Dana, bardzo się cieszę, że tak świetnie sobie radzisz, gratuluję! Ale mi się nie chce uczyć, ale wyboru nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelasia..............slonko moja kondycja nie jest taka jaka powinna byc.........ale ile moge sie skarzyc i powtarzac .......to juz weszlo w rutyne dlatego wszystko robie aby to odwrocic ..........nerwica tak mna zawladnela ,ze wrescie powiedzialam DOSYC.........ona mnie pokochala ja ja i idziemy na kompromis tylko teraz ja czesciej jestem gora.........i przyjdzie czas ,ze ja zwycieze juz jestem na wygranej pozycji.......Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te 10 punktów jest super chyba się dostosuje .Tylko ja kiedy czuje się lepiej to staram się wszystko zrobić szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMO JULKI NIC OD CIEBIE NIE PRZYSZŁO MOŻE POMYLIŁAŚ ADRES :( JEŚLI MOGĘ CIE PROSIĆ TO WYSLIJ JESZCZE RAZ NA ravsycylijczyk@interia.pl CZEKAM NA WIADOMOŚĆ MAM NADZIEJE ,ŻE JAK DRUGI RAZ WYŚLESZ TO DOJDZIE.\"JEŚLI UMIESZ SIĘ CIESZYĆ TYM CO MASZ TO NA PRAWDĘ JESTEŚ SZCZĘŚLIWYM CZŁOWIEKIEM\"-PRZYSŁOWIE CHIŃSKIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! ja dzis pierwsza i tak wczesnie jak na mnie ,wstalam o5:45 wyprawilam corke na oboz ,wlasnie ja tata odwozi na zbiorke ,wyjazd przed 8.......Pelasiu dzieki Ci za anioly dla mojej corki👄.....ide spac ,milego dnia dla wszystkich!❤️🌻 mam zdjecie dany ,milo Cie widziec dana -pieknie i tak spokojnie wygladasz .... fajnie ,ze czujesz sie dobrze a N pogonilas na bambus!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja wstalam o 6.30 bo corka ma dzis zajecia i zrobilam jej kanapki i z mezem pojechali do Lodzi a ja teraz wtawilam pranie zaraz obiadek i sprobuje pojsc do kosciola Ciekawe czy dam rade Przeciez zawsze moge wyjsc Ciekawe te 10punktow Pelasi mozna sie tego nauczyc Juz umie 3 na pamiec i staram je sobie wbic porzadnie do glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ wczesnym rankiem,zasypało u nas wsztstko,moj maly psiak jak wyszłam z nim na podworko,wpadł biedak w snieg po same uszy! ale brykał sobie po sniegu i cieszył sie jak małe dziecko... ide teraz nastawic rosołek-bo u mnie w niedziele musi byc rosołek,taka,ze tak powiem,tradycja...zajrze tu jeszcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada robisz to co ja Jak jest ok to mieszkanie przewrocilabym do gory nogami i mam humor i jest fajnie ale jak mnie cos boli to klapa Bylam u lekarza i przepisal mi Kudzu korzen z drzewa czy ktoras cos o tym wie!! Powiedzial ze to na uklad nerwowy dziala ale to moze kolejny naciagacz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efko-probowałam napisac maila do Ciebie i wysłac Ci fotke,ale chyba masz cos nie teges z poczta,bo nie wysyła? Rrenko,piszesz ze masz wrazenie jakbys mnie skads znała...moze to głupie,ale mnie wydaje sie takze,jakbym gzies CIEBIE gdzies widziała ! ale przeciez mało mozliwe bysmy sie znały naprawde...chyba ze w innym zyciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory za literowki...witaj Marzena🌼 nie znam tego zioła,o ktortm piszesz,ale skoro to ziołka tylko to sa pewnie nieszkodliwe i niedrogie,moze warto sprobowac? sama nie wiem...z drugiej strony ziołka niewiele pomoga jak mamy juz organizm struty lekami chemicznymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu ja tez ta pomyslalam i to lek drogi bo okolo 60 zl i dlatego nie chce wydac tyle kasy jak nie bede wiedziala czy to dziala U mnie sypie snieg ale w miare cieplo jak na zime

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na slasku tez pada i pada,szkoda ze na swieta nie było tak biało....bo takie swieta bez sniegu wcale nie maja uroku.obiadek juz nastawiłas Marzenko? bo ja narazie tylko rosołek,reszta troche pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! a ja wstalam o 9.00.obudzilam sie wczesniej ale jeszcze lezalam.u nas nowych opadow sniegu nie bylo. Rrenka,spij smacznie!Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu wstawilam zupe pomidorowa i robie gulasz z ziemniakami i ogorek kiszony u mnie pada caly czas i cisnienie mam niskie chce mi sie spac Dobrze ze tlewizje mam w kuchni to mi troche lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Karzena i Zgredku!W stolicy nie pada. U mnie tez pomidorowa,miesko duszone w sosie i marchewka z groszkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenka mialo byc oczywiscie,ale jakos K sie wstawilo-bardzo Cie przepraszam. Marzenka,jesli mozesz to przeslij swoje zdjecie do albumiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje cisnienie tez niskie-110/58.,jestem kolowata i z ciezka glowa,jakas bez zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×