Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Sprawdziłąm, czyje mam zdjęcia. oto one: Hexa, mamaJulki, Marijke, Iiyama, Efka, Olabasia, Pipek. O resztę bardzo grzecznie proszę! Mój mail: eutrapelia@wp.pl. Basiuijuż, i o Feng Shui też. A z tym forum - na pewno masz rację, pisałam tylko, że mi nie przeszkadza, gdy inni piszą o objawach i nie dołuje mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelasia wyslalam swoje ,Twoje juz mam dzieki! strasznie mi przypominasz dawna kolezanke ,skora zdjeta normalnie! podajcie adres do hexa bo nie moge znalezc......podrzuccie zdjeice marysi ,pliss to jej posle i swoje ,bede mialaa juz wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja basiu jestem ta od depresji a nie od nerwicy.napewno mam wiele pytan odnoszacych sie do przeszlosci bo to buduje mnie teraz i wlasnie taka ja, ztaka wrazliwoscia lub bez, chce dzialac chce poznac sie bie tak do glebi bym mogla dzialac w pelni autentycznie - prawdziwie.moze to nie jest zbyt klarowne ale corcie juz tupia i gryza p0o lydkach tez chca do kompa. ale nie niepokoj sie wszystko pod kontrola. zwalniam kompa i lece ogladac malpy na animal. czemu ja tak lubiee ten program papapatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiyama moj maz tez ciagle oglada animals ,o zwierzetach wie chyba wszystko....on mnie wciaz zadziwia taki\" twardy facet\" a rozkleja sie jak oglada zwierzatka ,jakbym widziala swoje male dzieci z otwarta buzia ogladajace dobranocke!Wlasnie dzis mu mowilam ,ze powinien byl zostac weterynarzem albo przyrodnikiem ,zamieszkalibysmy gdzies w lesie w malej chatce z dala od cywilizacji ,moze bylibysmy wolni od tych wszystkich wariacji ,od N.....no tak, ale nie mialabym neta i bym Was nie poznala!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BASIUIJUŻ< dobrze Cię zrozumiałam z tym nazywaniem uczuć. Tego uczę dzieci w przedszkolu, żeby było im łatwiej. Chodziło mi jedynie o to, że doświadczyłam dziś objawów nowych i w tamtym momencie nie potrafiłam sobie uświadomić, jakie towarzyszą mi uczucia, czego te objawy są powodem. Tylko tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Rrenku, potem sobie zobaczę. A może my się znamy? Ja mam nerwicę od dzieciństwa - stwierdzono mi ją w wieku 9 lat, ale wtedy jeszcze nie miałam agorafobii. To nabytek z czasów studiów, gdybym przy pierwszym objawie potrafiła sprzeciwić się decyzjom i marzeniom mojej mamy, dziś nie miałabym już tego. Trafiłam od razu na świetnego lekarza, który poiwedział mi, co mam robić, ale od mamy usłuszałam \"WETO. Moje dziecko nie ma żadnych kłopotów\". Do dziś nie zaakceptowała takiego stanu rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane! Jutro prześlę Pelasi - to o czym pisałyśmy czyli fung suhi i Marzence -fotkę. Dziś już za dużo przy kompie. Tak się rozagałam ,że ledwo prace swoje wykonałam, wiec muszę trochę przystopować. Buziaki. Miłej nocki Basia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co sie dzieje z Aniolkiem?,Loczkinsem?Dawno ich tu nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za odpowiedzi :) ja nie mam pewności do do tego czy to nerwica.... to są czysto fizyczne objawy,nie mam lęków.I co powiedzieć psychologowi?przecież nie wyskoczę że mam nerwicę bo tego nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć wszystkim wieczorową pora fajnie się czyta mądre słowa tu piszecie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pipek..........doszly napisałam Tobie ...........i wyslalam swoje nie doszly?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło tu z Wami .....ale niestety rano do pracy ....życze spokojnej nocki i milego wtorku..........BUZIOLE...........dla wszystkich..........powysylalam fotki napiszczcie czy doszly..............Dobrej nocki..paaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olabasia ,dzieki za fotki-jestescie piekne i sympatyczne dziewczynki Czy to corcia od ktorej masz wnuki?Sliczna dziewczyna.Chyba sa 3 zdjecia ktore Tobie wyslalam-corcia,maz i ja,syn z corcia i corcia sama urodzinowo.Czy doszly wszystkie?jesli tak to rodzinka w komplecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Lidzia,co slychac na wieczorowego?Ja dzis mialam jakis zawrot glowy.Boje sie ,ze cos w tej glowie nie tak.Bo ni z tego ni z owego zawrot w glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka,własnie wróciłam z siłowni.Tak mnie łapiki bolą ze nie moge pisac.O nogach nie wspomne :-) Ale jestem szczęśliwa.Znów mały krok do przodu...Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pipek............tak dostalam od Ciebie cala Twoja rodzinke.........moja cora jest jeszcze panienka............jutro wysle Tobie moja familie .....cala a terz papatki Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBREJ NOCKI WSZYSTKIM KOCHANYM NERWUSKOM.SAMYCH SŁODKICH SNÓW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipus byłam z kolezanka w Biedronce bardzo mi sie krecilo w głowie ale doszlam i wróciłam ciesze sie bo wiesz jak to dla mnie wiele zawsze mnie wyciaga z domu boje sie ale daje rade oby tak dalej krok do przodu i bez tableteczki byłam :):):) moze ci sie kreci od pogody widzisz jakie skoki cisnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dementio nie zawsze są lęki . Odmian nerwic jest trochę i różnią się objawami . Żeby wykluczyć objawy somatyczne robi się podstawowe badania . Gdy ciało fizyczne jest zdrowe wtedy wszystkie objawy przypisuje się ciału duchowemu . Prawidłowe i swiadome prowadzenie choroby pozwala na w miarę szybkie doście do normy i zrozumienie z czym się walczy . Nerwica to jest odbiór bodzców z zewnątrz i interpretacja ich indywidualna w kazdym z nas. Gdy ktoś cierpi na niskie poczucie wartości gdy usłyszy od innych że do niczego się nie nadaje i nic nie potrafi nieświadomie zacznie odczuwać objawy nerwicowe . Ludzie z ambicjami gdy napotkają na swojej drodze małe problemy które utrudnią im dojscie do celu odczują porażkę . człowiek który nie potrafi odmówić innym i jest stale wykorzystywany ma złudne poczucie że jest potrzebny i niezastapiony bo gdy bierze na siebie za dużo z czasem nie wytrzymuje i sie zadręcza że nie podołał ...to też jest nerwica bo nerwuski się przejmują i gdy cierpi dusza dochodzi do tego też cierpienie ciała . Żeby z takimi porażkami żyć trzeba potrafić wytłumaczyć sobie i znać swoją wartość i mozliwosć . Trzeba mówić i rzadac zapewnienia swoich potrzeb emocjonalnych ....Tak mi się wydaje ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc🖐️ HEXA miłych snów nie chodzilo mi ze mnie zawiedziesz PIPKU bo zawsze moge na ciebie liczyc :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEXO, wysłałam Ci maila. No, no tą siłownią to powaliłaś mnie z nóg - dzielniacha z Ciebie! PIPKU, ja od wczoraj mam te dziwne zawroty głowy. Mój mąż mówi, że to od mrozu, albo ze zmęczenia. Skoro ja też je mam, to znaczy, że nie masz jakiejś choroby, bo przez internet się nie zaraziłyśmy :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie różne dziwne objawy zaczęły się rok temu ... przede wszystkim ciągłe duszności.Badała mnie pulmonolog i stwierdziła że to nie od płuc.Ale cały czas bolą mnie też plecy i czuję suchość w ustach ... A co do problemów duchowych to w sumie mam kilka.Czuję jakiś dziwny ... bezsens? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×