Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Ja niestety dopiero kłade się do łóżeczka bo dzisiaj ostatnia sobota karnawału,przepraszam już niedziela.Bardzo wam dziękuje za stronke:) A teraz życze kolorowych snów chociaż pewnie je macie. Polecam wszystkim metode Pelasi co do wsłuchiwania a raczej nie wsłuchiwania się w swój organizm i ja też tego już nie robie a żyje mi się z tym łatwiej:) Pipku w śródmieściu masz fajnie bo blisko do wszystkiego tylko troszke gwarno ale napewno zdążyłaś się przyzwyczić:) 😘 myśle że się uda Podróżniczko z tego co ja słyszałam to jeśli masz problemy z tarczycą to wtedy mogą pojawić się objawy nerwicowe ale to nie jest nerwica-moge się mylić bo słyszałam to już dawno.Idź jeszcze raz do lekaża.A to ob to rzeczywiście wysokie. Niusia zaczernij się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia 35
kto to zrobill ?????????????? a tak wogule jak sie zaczernic ?? napiszcie bo nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno mnie tutaj nie było,ale kilka dni temu dostałem masakrycznego wirusa,bolął mnie okropnie żołądek miałem ostrą biegunkę i wymioty. Wylądowałem na izbie przyjec pod kroplówką. Teraz juz dochodze powoli do siebie. Pozdrawiam wszystkich starych i nowych nerwusków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wam :) ja tam mam nerwicee lekowa :/ powoli mnie to zaczyna wkurzac;P jakies takie mysli za mna chodza:/ wstaje rano i nie wiem czy jestem soba czy tez bede caly dzien myslec o sobie czyli skupiac sie na sobie ;/ to co sobie wkrece w moja banie to juz o tym mysle przez 2 -3 dni :/ staram sie tego unikac.. ale jakos mi to nie wychodzi :/ przesladuja mnie wlasne mysli... teraz mam chyba jeszcze grype jelitową ;/ tak jak moja mam wstalismy rano i do toalety :/ rozwolnienie i wymioty :/ łeeee Pije rumianek ale co wypilem to zaraz to zwrocilem :/ ehhhhhh moze ktos ma cudowne lekarstwo ??????????????? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgredek :P ja tez w wyrku :P fajnieeeeeee hihiih >>>>>>>> PELASIA Mozesz sie Do mnie Odezwac?? na MAila ???? bo sprawe mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszyskich ...słonecznie ;) Pogoda dzis u Mnie jest śliczna , samopoczucie od rana dobre i tego samego wam życzę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaco 20 Masz to samo co ja miałem kilka dni temu. Na biegunkę musisz sobie kupic \"Smecte\" i pic trzy razy dziennie. A wogóle to msisz duuuuuuzo pic zeby sie nie odwodnic. Pozdrawiam. Ja tez mam nerwice nie martw sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc🖐️ wszystkim u mnie tez slonecznie samopoczucie ok oby tak dalej pozdrawiam buziole👄 dla wszystkich miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich o tej \"wczesnej\" porze dnia :D U mnie pogoda tez bardzo piekna - sloneczko swieci - normalnie wiosna idzie :D Wczoraj milo spedzilam dzien i wieczor z moim chlopakiem i wyobrazcie sobie ze jak zdalam sobie sprawe ze to pierwsza sobota ktora od bardzo dawna spedzilam milo i SPOKOJNIE to od razu zaczelo mnie brac - dostalam dreszczy i mialam wrazenie ze serce przestaje mi bic i sie dusze - normlanie nienormalne :D ale na szczescie pomalu sie uspokoilam - i udalo mi sie zasnac i przespac cale to \"zamieszanie\" A dzisiaj ja bede miala gosci :) pozdrawiam wszystkich serdecznie i zycze spokojnej i milej niedzieli :) Jaco20 grype jelitowa trzeba po prostu przezyc - zykle trwa jeden dzien i po sprawie ale tak jak pisze Spiderman trzeba bardzo duzo pic :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! U mnie slonecznie.Ale samopoczucie dzis kiepskie.Glowe mam ciezka. Nusia,teraz niewiadomo kto to pisze!?Czy to Ty?Czubow nie brakuje zwanych podszywaczami.A zaczernia sie wchodzac w preferencje i punkt A.Podajesz tam haslo i juz. Bylo juz kilka razy niesympatycznie na forum.Ale takich nalezy ignorowac. Podrozniko,fajnie,ze sie zaczernilas.Ja pisalam,ze cos Ci pewnie dolega sadzac po wynikach badan.Nie mialam nic szczegolnego na mysli.Ale moze to Ob masz wyzsze ze wzgledu na sprawy ginekologiczne? Jezeli bardzo martwisz sie roznymi bolami Mozesz zasiegnac porady w Poradni Bolu.Tam rozwieja Twoje watpliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po poludniu idziemy w odwiedziny do rodzinki.Wcale nie mam ochoty,posiedzialabym w domku.ale rozerwe sie troche,wychodzac z domu. Zycze udanego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, U mnie świeci słońce. Nie chce się w domu siedzieć. Właśnie ładuje baterie do aparatu i chyba spadam pofocić jakieś laski hihihi. Aparacik aż się rwie do roboty ja zresztą też. Może nie dostane w ryja dzisiaj hehe. Heh paparazzi to jednak nałóg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za tydzień chyba biorę plecaczek na plecy, aparacik i w pociąg :) Kogo mam odwiedzić ?? Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam szybciutko bo jestem troszke zalatana.Pozdrawiam serdecznie i melduje że u mnie nastrój bardzo dobry:) Magdziapek no właśnie,jak już zaczelas się dobrze i spokojnie czuć to już to przestało być normalne dla Ciebie.Hmm,przyzwyczajaj się do dobrego samopoczucia bo oby był już do końca życia.Kochani życze wam wszystkim tego z całego serducha. Jaco ja też kiedyś myślami się nakręcałam ale już tego nie robie w pewnym momencie walnełam się mocno w głowe i stwierdziłam że najwyżej szlag mnie trafi i wreszcie będe miał święty spokój.Pomogło tylko że tyle karmimy nasz mózg tym negatywnym myśleniem że niestety znowu uczymy się pozytywnego myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie nerwusy, melduję wykonanie zadania :P Wróciłam wczoraj późnym wieczorem z nart, było świetnie, czułam się bardzo dobrze większość czasu, tylko wczorajsza droga była stresująca i jakies myśli głupie mnie zaczęły nachodzić, troszkę duszności, ale uspokoiło się. Pomyślałam o Was, że muszę być dzielna i nie mogę sie dać depresyjce (bo paradoksalnie głównie ona mnie dręczyła pod koniec). No i nie dałam :P Wyślę Wam wieczorem jakieś zdjątka Witam bardzo serdecznie nowe osoby 😘 Jak będę wolniejsza, to poczytam zaległe stronki (w piątek egzamin, brrrrrrrr!) i bedę wiedziec, kto jest kto z nowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marijke witaj,byłas bardzo dzielna,dobrze,że już jesteś razam z nami.na pewno jesteś zrelaksowana i wypoczęta :-) Podrózniczko witaj serdecznie! ja od 20 lat choruje na endometriozę.To paskudne,upierdliwe choróbsko chociaz nie złosliwe(mam na mysli nie rakowe) i nie boli.Na temat endometriozy mogę ksiązkę napisać.Nie jest to choroba do końca zbadana .Nie masz na pewno żadnego raka ,nie wmawiaj sobie takivch rzeczy.Jak coś o endometriozie chcesz się dowiedzieć pisz do mnie na maila fican@interia.pl bo nie chcę tu koleżanek zanudzać.ja też tak mam ,że co dzień mnie coś innego boli,staram się nie zwracac na to uwagi bo bym oszalała. Idę teraz na baaaardzo daleki spacer z mężem i moim psiakiem Toffim :-) Miłej niedzieli dla wszystkich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Marijke!Ciesze sie ze wyjazd sie udal i jestes zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianka widzisz,ile niepotrzebnie nerwów straciłas?Wyobrażałas sobie wszystko co najgorsze łącznie z czerniakiem.Wyobraznia za mocna podziałała,ale wcale ci się nie dziwię,bo my nerwuski chyba wszyscy tak mamy. Fajnie,że to nie było nic groznego.Pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, dobra teraz się nie wymigacie słońce wylazło więc robimy zlocik tak pod koniec miesiąca macie wybrać miejsce Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich slonecznie !!:0 PIPKU dziekuje ci bardzo za porade bo powiem szczerze ze sie zdenerwowalam :0 mysle ze juz sie zaczernilam hehehe.... jaka u was pogoda ?? u mnie w krakowie sloneczko ze az milo :):) pozdrawiam wszystkich i sle buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam milusio wszystkie Nerwusiatka przeczytalam wszystkie zaleglosci na form liste podpisalam no i coz jutro nowy tydzien nowe wyzwania a zatem zycze Wam spokojnego slonecznego tygodnia i bardzo mocno Was caluje cmoooooooooooooooooooooki do jutra zycze spokojne nocki.Przykladam sie do snu rano do pracy .PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i klaps .... nie wytrzymalam i wzielam relanium :( wszystko mi sie zaczyna mieszac ... a teraz juz mam wyrzuty sumienia ze nie wytrzymalam i wzielam tabletke i jeszcze gorzej - rety ale jestem ....... Marijke gratuluje wyjazdu i pokonania depresji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, koniec tygodnia obfity w wydarzenia teraz troche wypoczynku zherbatka i czekolada, a niech tam. marijke jakze mi milo cie widziec zpowrotem. magdziapek wyrzuty sumienia nie sa najlepszym wyjsciem, skoro musialas to wzielas i koniec nie obarczaj sie wina to tylko nakreca dyskomfort psychiczne a po co ci to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
punca, a co ma ci sie chciec o tej porze, dzien sie ma juz ku koncowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×