Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

chyba juz wszyscy uderzaja w kimke. no coz fajne towarzystwo ale spac sie chce.ide łyknąc tableteczke i spac. hej hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA;-) ;-) Ktos mnie pytał o Ośrodek leczenia nerwic.A więć miejscowośc ta to Wonieść koło Kościana i za jakis miesiąc tam będę.Najważniejsze,że tam nic się nie płaci,jest codzienna psychoterapia indywidualna i zbiorowa,sala gimnastyczna,basen,chodzi się w ciuchach nie pidzamach,masaże,muzykoterapia i wiele innych sposobow na pozbycie się tej @.To jest własciwie sanatorium.Mam nadzieję,że tam mi pomogą.Dziś dzwoniłam do mojego psychiatry a On za granicą sobie siedzi więc z nim nie pogadałam,chcę wiedzieć ,co On o tym wyjeżdzie mysli. Efka dzięki za fajne maile🌼 Pipku ja tez ładne buciki chcę i wygodne.Ja w moim wieku nie mogę nosić tych ze szpiczastymi czubkami-chociaż mi się bardzo podobają.Noga już nie taka jak kiedyś:-0 Ktos z moich domowników czacik nasz mi skasował buuu,chyba wiem kto!!Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAA gdyby ktos chciał poklikac na GG to z miłą chęcią zapraszam.Mój nr 725 19 09,maila znacie. Przeraza mnie ilośc nowych osób,nie mogę zapamietać o czym kto pisze.Ale witam serdecznie i zapraszam do wspólnej walki z nerwicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dusika ja ten lek miałam przepisany na noc hmmm nie wiem moze sa jakieś odmiany tego leku. Mój jest TRITICO CR i jest narysowany słonecznik na opakowaniu. Czułam sie dobrze po tym leku , napięcie spadało i szybko usypiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ammarylis
dziękuję!:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Wszystkim:) punica🌻 pipek🌻 sloneczko🌻 dzieki za odp nie nie nie mam zamiaru najmniejszego zachodzic przy tym leku w ciaze naczytalam sie okropnych rzeczy w ulotce i w necie wiec wiem ze nie wolno:( mam go brac dwa tygodnie...zobaczymy..ja tak myslalam zamiast leku zajsc w ciaze:) moze wtedy nie potrzebowalabym lekow i wszystko by sie unormowalo...dodam ze moj narzeczony mieszka za granica juz ponad 20 lat na stale w Niemczech tam tez w czerwcu po slubie wyjezdzam i mamy zamieszkac nerwica wlasnie dala znac o sobie w momencie podejmowania decyzji o wyjezdzie slubie i zmianie miejsca zamieszkania...moze wiec warto jej dac po pysku i sie nie bac..bo ja wiem czego ja sie boje skad te obawy i skad ta nerwica ..tylko moze do konca tak szczerej rozmowy z moim skarbem nie bylo o tym ze tak tego sie cholernie boje:( mimo ze go kocham calym serduszkiem..pozdrawiam Was wszystkich serdecznie zyczac dobrego milego spokojnego dnia bez N

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana,myslalam ,ze bede pierwsza ale sie nie udalo, slonko za oknem piekne . ej nerwuski i depresyjki wstawac ,swiat podziwiac.kawki sie napic i usmiecnac do lustra i powitac w nim osobe mowiac jestes piekna i bedzie dzisiaj piekny dzien. leonom i matyldom wszystkiego najlepszego.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Próbka...
🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już na nogach i szykuje się do pracy.Trzymajcie się wszyscy dzielnie:) Ammarylis toż to prawie jak hotel,ja też tak chce;)Najwyżej przejade się do Twojej lekarki to może też dostane skierowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam czesc :) ale jestem zaspranyyyyyyyyyy łoo ho ho poga=oda sie ladnie zapowiada !! Pozdrawiam milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze szybciutko,jutro wieczorem ide do psychiatry w celu odstawienia mioch leków:( Ojej boli mnie już brzuch ale zawsze tak mam ze stresu.Pelasia teraz ja tak się czuje Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu No dobra,będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim. wczoraj trzynasty był dla mnie pechowy choć zawsze jak do tej pory był szczęśliwy. wczoraj miałam pierwszą w życiu stłuczkę. mój samochód nie ma nawet ryski.ale zderzak tamtego cały pęknięty i błotnik wgnieciony.wycofywałam z parkingu a ze mój samochód to długa krowa bo to kombi wiec nie zdążyłam zachamować i bum.cała się trzęsłam choć każdemu moze się zdarzyć.Na szczęści obyło się bez policji bo facet był bardzo miły i spisaliśmy oświadczenie na miejscu.uniknęłam mandatu.swoją drogą to troche mnie dziwi że na moim nie ma żadnego śladu, nawet nie poczułam uderzenia i poprostu bym sobie odjechała a facet za mną biegł.może powinna być policja... sama juz nie wiem.ale nocke miałam nieprzespaną i dziś wyglądam strasznie.nie wiem dlaczego ale mam jakieś wyrzuty sumienia po tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maleństwo będzie ok.co może złego ci się przydażyć u lekarza.ja tez myśle o odstawieniu moich leków bo coś mi się wydaję ze porpstu przestały na mnie działać.mało tego zauważyłam że jak wezme tabletke to zaczyna mnie boleć głowa i mam jakieś dziwne jazdy.ja jutro do psychologa na kolejną wizytę.po takiej rozmowie jestem silniejsza chociaż przez jeden, dwa dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też melduję posłusznie że zwlokłam już cielsko z wyra. Po wczorajszych i prxzedwczorajszych ekscesach z moimi węzłami czy śliniankami, ktoż to wie jestem jakaś przymulona, wszystko dociera do mnie z opóźnieniem. Ach ten stres........... Całuski dla wszystkich, miłego dnia wszystkim dzielnym nerwuskom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim którzy juz nie śpią hi hi pozdrawiam :):):) dzisiaj mam wizyte u lekarza z córcia trzymajcie kciuki zeby bylo ok troche sie denerwuje :(:(:( Miłego dzionka wszytkim zycze buziole:):):):D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam tak opakowanie tego leku jest ze słonecznikami.po ilu dniach czułas róznice w samopoczucu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidiusia juz trzymam kciuki.bedzie ok bo jestes dzielna dziewczynka i napewno sobie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc iiyama.jak samopoczucie? u mnie dziś beznadziejnie.trzęsawka od samego rana :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawka i prasowka , prasowka i kawka , troche gonie kota po domu iprubuje trzezwiej spojrzec i zaplanowac dzien i tak umyka mi czas, a jest co zrob ic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jestem jakaś rozkojarzona i roztrzęsiona. nie chodzi juz o stłuczke ale bardzo źle spałam i N to wykorzystała.mam wrażenie że pękne od środka.nie wiem co sie dzieje ale dawno tak nie miałam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej i ja witam słonecznie Malenstwo tak,warunki cyba są dobre,ale jak tam jest to sie dopiero okaze.Byc moze wytrzymam 2 dni i bede dzwoniła po męza zeby mnie zabrał.No zobaczymy......Na razie nie mam jeszcze skierowania bo mój lekarz jest za granicą. Przytłacza mnie jakos sama myśl,że ja i TAKI odział....hmmmm.Panikuję jak zwylke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich 🖐️ Lidziu trzymam kciuki ❤️ będzie dobrze ... Neciu wczoraj miałas silny stres ze stłuczką i dziś ciałko odpuszcza napięcie i dlatego trochę telepie . To jest zawsze jakieś przezycie , ale nie zadręczaj się ważne że nikomu zywemu nic się nie stało . Rzeczy martwe można naprawić , ale teraz co sie stało to sie nie odstanie . Nawet najlepsi miewają stłuczki ;) mocno Cię ściskam ❤️ Ammarylis nie myśl już o ucieczce po dwuch dniach wmów sobie że jedziesz tam na zasłużony wypoczynek . Nie ma nic złego w takich sanatoriach bo tam będą takie same osoby jak Ty ...i kazdy będzie na początku w stresie bo wkoło będzie wszystko nowe i obce. Tam będzie fachowa obsługa więc Ty kożystaj i po powrocie nam się pochwal jak było super. Nastaw sie na wyjazd pozytywnie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netka , rexetin bede brac do konca kwietnia , chyba,ze lekarz bedzie mial inne pomysly to sie zastanowie. teraz jest ok nawet bardzo ok. tak sie zlozylo, ze mam troche pracy typu wdziesciowa wiec musze sie mobilizowqc a tego mi trzeba najbardziej, presji czasu. ja niechetnie prowadze samochod bo boje sie ,ze jak pukne w kogos to nie bede wiedziala co dalej zrobic, taka kupa ze mnie. po 25 latach od zrobienia prawa jazdy tak naprawde wzielam kierownice w dlonie i wtorny analfabetyzm jest chyba najgorszy, a moj maz jest najgorszym instruktorem pood sloncem, strasznie sie denerwuje jak z nim jade wole sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×