Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Iiyamo, tak to już z nami jest - wszystko stopi do góry nogami. Nie myśl o paraliżu, tylko rób, a on sam sobie pójdzie, bo zobaczy, że jest niechciany. Ja tak robię, gdy pisze doktorat - piszę, aż mi samo minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelasia a może przytyć spróbuj-jest szansa że cię wtedy nie dźwignie od ziemi :) i już nie będziesz lewitować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelasiu wiesz mi ,ze jakbym blisko mieszkala to moglabym Ci pomagac jako wolontartiusz bo ja bojacy dudek przed wyjsciem a pozniej to juz sie nie boje i dobrze sie czuje jak jestem zajeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko a ty w przcy się obijasz ;) ja też śpie a wieczorem psychiatra:( :( :( Ale kawke pije bo bym poszła spać więc teraz ruszam na space z psiną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim :):):)witam 🖐️ Buuuu u mnie tez nie za ciepło. Sporo wpisów nawet nie poczytałam jescze wszystkiego.Mam juz dosyć tego huku za oknem nawet jak zamknę to wszystko słychać kiedy sie oni w końcu wyniosą dalej z tą kanalizacją. Słoneczko widze że ci sie fucha z dziecmi trafiła Madzia dziekuję za maila super pośmiałam sie trochę :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, jakaś taka poddenerwowana się zrobiłam-ręcę mi się trzęsą, oddech płytki, przyspieszony no i oczywiście wszystko mnie bgoli, bo tak mi się wszystkie mięśnie pospinały buuuuuuuuuuuuuuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biank_120
Słoneczko kochanie ja tez dzisiaj cierpie i to od wczoraj cos mi sie dzieje i nie potrafie op[isać co to jest trzesie mnie w środku a koło serca jakby mi cos bulgotało nie wiem czy to od serca czy może od brzucha czuje znowy przerazenie co mi sie tam dzieje może juz mi serce wysiada ściska mi gardło niedobrze mi Boże co się dzieje .........dziewczyny pomóżcie .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam że na pomaranczowo to ja Bianka tylko jestem tak zdenerwowana że nie nacisnęłam jednej literki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianka, uspokój się!! Otwórz okno, oddychaj głęboko, powoli, regularnie. Najważniejsze to żebyś sie teraz uspokoiła i wyciszyła i wsłuchała w siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po kilku oddechach sprawdź czy lepiej troszkę, zjedz coś, bo pewnie nic nie jadłaś a przede wszystkim musisz się opanować, bo nic Ci nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko co zaczne słuchać to słysze takie bulgotanie gdzies w okolicach serca jeszcze czegos takiego nie miałam jak mam 11 lat nerwice to pierwszy raz mi się tak dzieje , jestem sama w domu z 4 letnim dzieckiem boje się boje .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może weź sobie procha na uspokojenie-jak przejdzie po tabletce to będzie znaczyć że to tylko nerwy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianka powolutku najważniejsze to zacząć się wyciszać i przestać myśleć że coś się dzieje.Mnie też napierdziela serce łapie oddech ale doszłam już chyba do perfekcji i głęboko wierze że nic mi się nie stanie a najwyżej mnie szlag trafi. Może to stresik przed spotkaniem u psychologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianka uspokój się. To że jeszcze niew miałaś to nic nie znaczy. Może twój organizm, znalazł sobie nowy trick-właśnie bulgotanie. Otworzyłaś okno?? Może to tylko od jeli albo żołądka. Jadłaś Sniadanie?Nic Ci nie zaszkodziło?? I opanuj się kobieto, na razie tylko masz głup[ie uczucie ale nic poza tyym sie nie dzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie to nie myśl że szlag Cię trafi bo ja nie mam dzieci więc moge tak myśleć(ale tylko w mojej głowie).Połóż się i zacznij spokojnie oddychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleństwo słoneczko dzięki ale ja tak szybko nie potrafie sie uspokoić może ja tam mam jakiegos guza i on tak pulsuje juz nie wiem co myśleć .Maleństwo widze że naprawde żyjesz życiem innych ,że troszczysz sie o nas bo pamiętałas o mojej wizycie u psychologa nie moge nic zjeść bo sie chyba zrzygam ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rób tak jak maleństwo mówi-oddychaj i odpędzaj myśli-żeby się nie nakręcać. Nie myśl o niczym, albo myśl o czymś innym-nie wiem, o zakupach, pogodzie pierdołach-tylko nie o tym-twój mózg musi odpocząć od tych myśli i reszta też powinna sie uspokoić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianka nie masz guza!!!!!!!!! Ja miałam wszystkie choroby świata ale w mojej główce.Czy wy wiecie że jako małe dziecko pytałam się rodziców przed snem czy w nocy umre????O matko jaki koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę lepiej-otworzy łam okno i oddychałam :) Obawiam się, że szefostwo na mnie źle wpływa, ale to nie jest chyba nic nadszwyczajnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od dziecka rodzice wpierdzielali mi myśli o śmierci a ja teraz już je wywaliłam.Bianka wywal te myśli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie masz guza Bianka, no gdzie??w sercu masz guza?? Kobieto nie wymyślaj. Zacznij coś robić, ale nie męczącego-na przykład gary zmywaj, skoro nie chcesz leżeć i oddychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i podpisuje liste Netko30 i malenstwo bardzo dziekuje za slowa pocieszenia :) przezylam jakos noc - budzilam sie ciagle ale chyba jednak relanium mi troche pomogl bo znowu zasypialam ale dzisiaj to juz totalnie chce mi sie spac ... ale widze ze to nie tylko mi :) Pelasia - z tego co czytam to jestes wspanialym nauczycielem :) podziwiam Cie bo moja mama byla przedszkolanka i jak czasami zajrzalam do niej to po 5 minutach mialam dosc :) Iiyamo - a Tobie zycze udanej pracy - obys z wszystkim zdazyla i zeby Ci milo zlecial ten czas :) Malenstwo Tobie zycze udanej wizyty u psychiatry :) na pewno bedzie dobrze :) Sloneczko - nie daj sie tym dzieciakom :) badz dzielna :) ja to w ogole Cie podziwiam - jak ja bym tak przebywalam wsrod chorych ludzi to zaraz bym miala wszystkie te choroby :) hm chociaz z drugiej strony mialabym ta pewnosc ze w razie jakby mi sie cos stalo to od razu bym miala pomoc od lekarza :) Bardzo sie ciesze ze pan Firestone znowu do nas napisal :) ja rzeczywiscie odnalazlam sie narazie w obydwu opisanych punktach - z kazdego po troche :) Bianko trzymaj sie dzielnie - wdech i wydech i bedize dobrze :) i nie wmawiaj sobie ze masz jakiegos guza - ja tez tak mam czasami - tak jak mowia malenstwo i sloneczko - staraj sie zajac czyms mysli :) to na 100 % pomaga :) hm ale sie rozpisalam troche przydlugawy sie zrobil ten moj post :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×