Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Witajcie!!! Mamo Julki na jak dlugo wyjechalas?Ciesze sie ,ze dobrze sie czujesz. Malenstwo ,fajnie,ze jestes zadowolona!!!z wizyty u lekarza.:D 🌻🌻🌻 Hexa,wszystkiego najlepszego,samych slonecznych dni,spokoju,powodzenia w zyciu osobistym i rodzinnym.🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidzia,jak sie czujesz?Czy dzis lepiej?Jak minela noc?Zycze zdrowka.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo julki jak fajnie ,ze sie odezwalas, wypoczywaj ile wlezie. ktos z domownikow wlaczyl kaloryfery i sie ugotuje za chwile. ej ludecznsc wstawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Częki Pipku :)Odezwe się jakoś na gg bo dzisiaj cały dzień mnie nie będzie:( Kurcze głowa zaczeła mi się trząść wczoraj z nerwów miałam tak napięte mięśnie a zawsze tan głupi łepek mi się trzęsie na spotkaniach stresujących z kimś nowym:( No i wreszczie zapytałam się fachowca czy to normalne więc powiedziała że jak najbardzie :) Jak ktoś tak ma to niech się nie przejmuje:) IIyama gimnastyka o poranku;) Dobra uciekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼🌼 Hexa... Imieniny - dzień radosny, Pełen kwiatów, zapach wiosny, Wszyscy złożyć chcą życzenia Zdrowia, szczęścia, powodzenia. Niech Ci słońce zawsze świeci I niech czas radośnie leci! Niech odejdą smutki, złości I powróci czas radości! Te życzenia, choć z daleka, Płyną jak wzburzona rzeka I choć skromnie ułożone, SĄ dla Ciebie przeznaczone! 🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ MamoJulki ...Czasami myslę jak sobie radzisz i cieszę sie że u Ciebie wszystko dobrze i że wypoczywasz i nie myślisz o N ..pozdrawiam Ja dziś również jakaś niedospana jestem , bo w nocy dwa razy się budziłam ..bo coś mi się śniło ;) jeden był nawet przyjemny , ale drugi już nie bardzo . Jakoś teraz tak mam że mogę się obudzić jak coś się dzieje ..ale jak sie obudziłam to chwilę się zastanawiałam jaki jest numer telefonu na ....policję ;) bo sen własnie mi się urwał w momencie gdy dzwoniłam i wykręcałam różne numery i już dużo nie brakowało żeby \"bandyci\" rozwalili mi drzwi i mnie dorwali ;) dawno już tak mi się nie śniło . Mam nadzieję że kafka dobudzi mnie i nie będę w stanie lewitacji . Enjoy the silence .... tak jak już poradziło Malenstwo Twój facet najlepiej by zrobił gdyby poszedł do psychologa .Ty mozesz tylko go wspierać , bo walczyć to on musi Sam ze Swoimi stresami . Przekonaj Go że wizyta u psychologa to nie jest wstyd , zresztą w policji oni chyba nawet mają swojego , niech porozmawia o swoich problemach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleństwo byłam ciekawa jak inni na ten seroxat reagowali;-) Fakt,że poczatki były mało ciekawe,ale wydaje mi się że ospałość występuje w większości brania takich leków a ja do tego brałam jeszcze sedan-typowo uspokajający lek.Więc nie wiadomo tak naprawdę po którym taka reakcja wystapiła. Hexa wszystkiego najlepszego dla Ciebie🌼🌼🌼spełnienia najskrytdzych marzeń!! Mamajulki ale masz fajowo.Moze tam spotkasz moja kolezankę:-) Pozostałyn nerwuskom miłego dnia🖐️ 725 1909 to moje gg,chetnie poklikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich pelasiu dzieki wielkie pomoglo:) dla hexy ktora ma imieniny skladam sedeczne zyczenia oby wszystko ulozylo sie tak jakby tego chciala🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dawno mnie nie było, ale miałam złe dni strasznie niedługo pijemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1000 stron Dzisiaj b. spada ciśnienie, więc te bóle głowy szybko nie ust,apią nad morzem pada, okropnie brrrrrr pozdrawiam Was wszystkich :) :) :) :) :) Trzymajcie się!!!! Ja mam doła dalej, ściska mnie w dołku chyba wykituje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza tu na tym forum nikt nie wykituje, bo wszyscy juz wiedza, ze choc boli , pika i strzyka i jest to odczowalne to raczej nic nam nie zagraza, juz kolezanki fachowo opisaly to miesnie sztywnieja i uciskaja, to plytki oddech powoduje bol glowy. A w srodku mamy piekne rozowiotkie cialko i piekna czerwona krew ktora dotlenia sliczny mozg, ja naprawde czesto wyobrazam sobie moje poszczegolne narzady, ze sa ladne lsniace i pelne zdrowia tak odpicowane jak na polkach w ekskluzywnym sklepie. moze to smieszne ale lubie widziec wlasnie takie zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiyama usmialam sie ,z tych naszych slicznych rozowych flaczkow!:D i oto chodzi trzeba sobie tak mowic! malenstwo powodzenia w odstawianku! ja nie jestem jeszcze gotowa..... mamajulki ja tez o Tobie wczoraj myslalam o tym czy jestes juz w stanach ,ciesze sie ze \"zyjesz\" i masz sie dobrze Hexa caly bukiet🌻🌻🌻🌻-ów!!!!! i moc 👄👄👄👄-aków!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dzis widzialam na mapie pogodyze nad morzem pada to od razu pomyslalam ,ze Ada i Zuza beda mialy dzis bol glowy.....nie lam sie zuza to ta nedzna pogoda, a poza tym moze sie stresujesz ,ze idziesz do pracy-chyba dobrze zrozumialam ze zaczynasz(albo juz zaczelas)prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maz wreszcie sie wyniosl do pracybo siedzial od switu nad papierzyskami ,rozpierducha w calym pokoju i okupowal komputer ,ma terazwielka \"robotke\" i zawalony papierzyskami ,jak jest taki zajety to jest niemozliwy -nie mozna sie odezwac bio sie rozprasza i warczy wiecej niz moja psina:D a tu tysiac telefonow itp. ja go rozumiem ,ja tez wole cisze i zagryzlabym jakby mi ktos pod reke wlazl, wiec ja poszlam do pokoju corki i ogladajac tv usnelam....ale czuje sie dobrze ,mysle ze przejadesie rowerkiem po osiedlowych sklepach,trzeba sie zbierac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 DLA HEXY Uśmiech i radość niech w Twym sercu gości. Niech każdy poranek słońcem Cię wita. Szczęścia, pięknej miłości, a nade wszystko zdrowia, pogody ducha i życia bez przykrości serdecznie życzy liduszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie Pipus czuje sie jak by mnie walec przejechał ale tamto dretwienie mi przeszlo tylko ta cholerna glowizna az mi chwilami uszy zatyka ćisnienie mam dobre sama juz nie wiem od czego Mamo julki ale masz fajnie dobrze chociaż że ty jestes szczesliwa Pipus i Sloneczko dziekuje za wczorajszą rozmowe :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rrenka, jak mam duzo pracy to tez warcze i gryze i jestem obrzydliwa baba. liduszka ja tez jeszcze jestem szczesliwa, coprawda nie wiem z jakiego powodu ale czuje to w powietrzu, moze dlatego ,ze kot spi obok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zauwazyłyście że objawy się nasilają po jakimś stresie :O Liduszko martwiłas sie o wyniki córci i może teraz ciałko niedomaga . wklejam kawałek artykułu jesli zainteresuje niżej podam link do strony Higiena psychiczna Właściwa higiena psychiczna to działania zmierzające do ochrony zdrowia psychicznego, rozumianego jako wewnętrzna równowaga, brak zaburzeń emocjonalnych, harmonijne współżycie z otoczeniem, zdolność przystosowywania się do zmieniających się warunków życia lub zdolność do wszechstronnego rozwoju. Higiena psychiczna to z jednej strony profilaktyka, chroniąca nas przed obniżeniem nastroju, niepokojem, nadmiernym stresem, które w konsekwencji mogą prowadzić do bardzo poważnych skutków, takich jak załamanie nerwowe czy utrata wiary w sens życia. Z drugiej strony higiena psychiczna to sprawne, efektywne radzenie sobie z występującymi w naszym życiu trudnościami. Tak jak nasze mięśnie potrzebują odpoczynku po pracy fizycznej, czy intensywnym ruchu, tak i nasza psychika musi mieć szansę na powrót do sił po trudnym, wyczerpującym dniu, czy przykrym zdarzeniu. Niekiedy wystarczy spacer czy spotkanie z przyjaciółką, czasami przydadzą się ćwiczenia relaksacyjne lub medytacja, kiedy indziej potrzebny jest sen, czy rozładowanie napięć. Warto mieć kilka własnych, sprawdzonych sposobów odreagowywania stresów i niepowodzeń, które możemy w razie konieczności wykorzystać. http://www.zdrowie.com.pl/ZDROWIE/Choroby/_20051010587/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iiyama fajnie masz z tym szczęsciem ja juz czasem zapominam co to byc szczesliwą osobą cieszyc sie jak dawniej teraz to tylko marudze i narzekam :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liduszka .... ❤️ jesli potrzebujesz narzekac i marudzić to zobacz ile tutaj chętnych osób żeby Ciebie słuchać ... i być obok Ciebie ...Daj łapkę ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich i szybciutko podpisuje liste :) mam duzo pracy wiec nie moge teraz Was poczytac ale wieczorkiem wpadne :D a tym czasem zycze wszystkim spokojnego i udanego dnia i najlepsze zyczenia dla Hexy :D duuuuuzo zdrowia i dobrego samopoczucia oby kazdy dzien byl dniem sukcesu, oby Ci sie spelnily wszystkie marzenia :D hm i znowu nam sie zbliza weekend brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj a co u as tak cichutko??? Mam nadzieje że macie dużo zajęć:) Aamarylis ja mam Twoje gg ale Ciebie wiecznie nie ma.Ten objaw senności to ok ale jak niektóre dziewczyny pisały o takich przerażających objawach to wiadomo że boimy się tego leku.Mam nadzieje że Ty ich nie miałaś a ja zobacze dopiero jutro jak wezme:( No tak Pelasia we Wrocławiu sobie wypoczywa i poszła ze Słoneczkiem na kawke:) Rrenka dziękuje jak Ty będziesz gotowa to też to zrobisz:)Nic na siłe A ja w pracy a potem imprezka :) Magdziapku spokojnie to tylko weekend......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenstwo🌻uda nam sie .....! rzeczywiscie tu pustki:( pojezdzilam rowerkiem -dotaerlam wszedzie tam gdzie mi bylo ciagle nie po drodze na piechte...,zakupki zrobilam ,teraz siedze i sciagam stronki do obrobki zdjec GIMP-a ale to dla mnie czarna magia a chce sie tego nauczyc::(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×