Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

ammarylis ... mój niczek wziął się od mojej osobowości i charakterku :) i kto wie ,może i ze mna będzie dobrze Ci pisac :) ... A jak na razie to neurol pomógł mi w dużej części pozbyc się tych przeklętych \"drżeń\" jak to ja nazwywam ,o których pisałam wczesniej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedzcie mi ,bo na ulotce z neurolu napisane jest ,że zachowuje swoje działanie przez 30 dni od otwarcia opakowania. To co po upływie 30 dni już kompletnie nie działa ?? Bo bez recepty chyba nie można go kupic co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! po pierwsze: ja też nie mam wszystkich zdjęć... kto nie przysłał?? przyznać się hihi. czekam :) dzisiaj obojałam się w pracy aż miło :) zamiast do klientów to do centrum handlowego pojechałam i połaziłam po sklepach. w planie miałam kupić dżinsy, a kupiłam rybaczki (ale dżinsowe). kupiłam też sobie śliczną bluzeczkę i paseczek (bo w Reserved przecena 50%) i dzień uważam za jak najbardziej udany :):) hihi, wróciłam do korzeni niechcący.... chodząc po CH nagle zdałam sobie sprawę z tego, że omijam linie między kafelkami hihi, zaraz jak tylko się zorientowałam przestałam to robić, bo od tego zaczęła się moja N... a jak tam u was kochane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i gdzie wszyscy sie podziali. Mi coś necik się zawiesza ... Moje kochanie siedzi samo w pokoju i się troszkę złości,że ja tu siedzę i sobie pisze ... Ale ... jak kocha to poczeka jeszcze z 5 minutek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny wieczorkiem ;) Punca nie wiem jak to możliwe ...ale ja nie mam Twojej fotki :o a bardzo bym prosiła .. Diabełku o Twoją również prosze ... efka.gd@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liduszko kochana ,wysyłałam Ci moje zdjecie !! Było zrobione na plaży razem zmęzem siedziałam na kocu,a parawan był w konie.Jestem pewna ,że je masz.Nowe dziewczyny heXa,maleństwo,słoneczko,diabeł prosze o zdjęcia.Zrewanzuję się oczywiście.Wy młode laseczki ,a ja stare babsko.......ale tam....córke mam w waszym wieku 25 letnia hihihi. Nie mam adresu na nasz czacik .mógłby mi ktos podac?Mój slubny mi skasował;-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :D ja sie staram nie myslec o lekach - hm nie jest to latwe :) ide teraz sobie zrobic kapiel i poplywac z kaczuszkami :D a Wam kochani zycze spokojnego wieczoru i jak najlepszego humorku oby wszystkie leki i niepokoje poszly w kat :) no i ja tez poprosze o fotki :D bo mam ich bardzo malo :( ailema3@op.pl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis nie mialam czasu na kompa.Jest juz pozno i jestem zmeczona,wiec uciekam spac.😴 Zycze kolorowych snow.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz ide spac - po kapieli jestem w dobrym humorze mmmmm nie ma to jak chwila samotnosci i przyjemnosci :D zycze wszystkim kolorowych i slodkich snow i spokojnej nocki :D dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pipek hello wyjechałam na 3 tygodnie będzie mi tęskno za dzieciakami ale maja dobrą opiekę... Efka dzięki ❤️ ja też pamiętam o Tobie mam nadzieje że wszystko sie dobrze układa trzymam kciuki ammarylis może faktycznie widziałam Twoja koleżankę? tutaj tyle Polaków Obiecuje posłać wam parę fotek, jak tylko wybiore cos fajnego poślę 🌻 NO i wszystkiego dobrego STO LAT 🌻 🌻 Hexa ❤️ Rrenka dziękuję za pozdrowienia, Liduszka i czy Starababa jeszcze tu bywa? wszystkim macham 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem pierwsza życze milego dzionka :):):) Amarylis masz race miałam ale juz nie mam moze skasowałam przez przypadek prosze jeszcze o wysłanie do albumiku Mamo Julki pozdrawiam cieplutko buziole nie dawaj sie tej fracncy nn:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc wam ale o mnie to zapomniecliscie :PPPPP DZIEKI WIELKIE !!!!!!!!!! :P ehhhhhhhh :(:(:(:(:(::(:(:(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich cieplutko, bo na dworze, brrrrrrr, straszna pogoda. W końcu sobota, no i w końcu się wyspałam :D Czas teraz posprzątać odrobinkę i wybrać się na świeże powietrze :P Witaj Lidiuszka, a Ty jak zwykle pierwsza sie meldujesz na okręcie, rany ptaszek z Ciebie :) Mam nadzieję, że u Ciebie samopoczucie bardzo dobre, aha i faniutki pomysł z tym albumikiem :D chyba go od Ciebie ściągnę :D Jaco nikt o Tobie nie zapomniał :D pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się melduję na pokłądzie. Wrocław tonie we łzach,deszczu a nie moich na szczęście :) Cześć Gunie, cześć Liduszka nerwuski moje kochane ❤️ Ale Pelasia pogode we Wrocławiu trafiła :( A do wczoraj takie piękne słońce było............. a teraz ide na śniadanko. Słuchajcie z tymi zdjęciami to po prostu zaduma straszna się zrobiłą:ja Twoje mam, Ja Twojego nie mam... Pomysł mój jest taki, żeby przesłać wszystkie zdjęcia do jednej osoby, która zbierze je w jakąś ładną formę-jakiś taki albumik i roześle wszystkim, co wy na to?? Ja mogę się zgłosić na ochotnika, tylko że ja jestem umysł ścisły a rozwój mojej twórczości artystycznej zatrzymał się w przedszkolu :( Także myśl jest taka:na razie rozpisuję konkurs-jeśli ktoś bardziej twótrczy podejmie się zadania to będzie cudownie (z pewnością zaskarbi sobie dozgonną miłość wszystkich nerwusków). Jeśli nie to ja- artystyczny paralityk postaram się jakieś lody z tych z zdjęć skręcić, choćby w głupim power point. Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZADYMA MIAŁO BYĆ A NIE ZADUMA. :) BARDZO PRZEPRASZAM ALE NOTUJĘ DZISIAJ U SIBIE JAKĄŚ NADAKTYWNOŚĆ PSYCHORUCHOWĄ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, To sem ja. Jaco o mnie też zapomniały :) dyskryminują nas :D Czas trochę posiedzieć w chałupie. U mnie pada jak cholera. Pogoda jakby się ktoś powiesił heh. Tak więc trochę pomarudze na forum i czaciku a i podokładam nowe fotki do galerii :d Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredku, a za jakiś czas twoją galerię odwiedzi jakiś osioł, przekopiuje nasze zdjęcia i znajdziemy je na stronie www. świry.pl?????:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×