Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

poważnie mam kilka galerii !! i nie zgrywam się prosze mówić jasno jak do nietomnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUŻ PISZECIE ...
NA STRONIE 1002.MAM PYTANIE DLACZEGO NIKT NIE ODPISAŁ OLINCE 141.PROSIŁA O PORADĘ NA STRONIE 999.NIE SĄDZĘ ŻEBY NIKT NIE ZAUWAŻYŁ JEJ WPISU! POZDRAWIAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz piszecie ... rzeczywiście ,masz rację ... aż wstyd :) Olinko proponuje wizytę u specjalisty, a on juz postawi diagnozę. Ale czytając To co się z Tobą działo można by przypuszczać ,że to nerwica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj diabliczka diabliczka to jest forum nie czat na czacie piszemy na żywo. A dzisiaj jakoś mam kolejki do komputera. śasiedzi (sąsiadki :D), dzieciaki (nie moje :D) kuple i tak dalej jakoś się znarowili do klawiatury no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem nie uciekłam :) łososia jeszcze nie robię :) zaraz zacznę :) nie biorę żadnych leków, bo za niedługo będziemy majstrować dzidziusia i nie chciałabym mu zaszkodzić :) nie było mnie bo usilnie szukam autka dla siebie i znaleźć nie mogę :( jak coś mi się spodoba to dzwonię i się okazuje, że sprzedane... buu Pelasiu a gdzie Ty się podziewasz? czyżbyś jeszcze we Wrocławiu była? martwię się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich popołudniową porą, widzę, że dzis super humorki dopiusuja na forum :) I jak przeczytałam wszystkie posty, to dzisiaj chyba tylko Olincia sie niezbyt czuje...biedactwo nie martw się, wycisz się i jaak najszybciej pędź do psychologa, im wcześniej sobie pomożesz tym lepiej, ja tez szybko zareagowałam i dlatego obyło się bez leków, terapia mi pomaga :D Olinko nie przejmuj się więc na zaś i wybacz że ktoś Cię przeoczył, takie tu dziś humorki widzę panuja, jak żadko aż miło poczytać ... PS Ja też dzisiaj mam cholernie zły dzień, totalna frustracja...I do tego za zadne skarby nie chce mi się pisać pracy...:( Zgredku, co zazwyczaj lubisz fotografować, bo ja tez tak po amatorsku, ale tylko okręty fotografuję, tak wiesz, zawodowo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Punca, ok pdeśle, no własnie coś tu czytałam o galerii, dobry pomysł, wszystkie zdjęcia w jednym miejscu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko chwolkę mnie nie było a tu już się jakieś kółka wzajemnej adoracji pozawiązywały??????????? Liduszka, skarbie, a gdzie ty się podziewasz? Gunia, nie martw się, ja też dzisiaj nienajlepiej-jakaś taka roztelepana jestem, pracy to nawet nie zaczęłam jeszcze a wczerwcu mam się bronić Pelasia jeszcze we Wrocławiu, także nie zawiadamiać policji, nie wysyłać listów gończych...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto pojedzie ze mną na castle party :D super focie tam mozna porobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj sloneczko, mi to potrzebny jest porządny kop, tylko nie ma mi go kto sprzedać :( a z czego Ty się bronisz, jeśli można wiedzieć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Ktos bardzo brzydko postapil,zakladajac identyczny tematjak nasz.Zobaczcie w tematach.I jeszcze beszczelnie pisze.Nie moge teraz wejsc w to.Az mnie sie slowa cisna na usta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj pipek, ja nie widze tego samego tematu....chyba już mi się soczewy przeterminowały :D ale jeszce popatrzę, w spisie tematów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×