Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Witam z rańca. Ja już w pracy :( Coś sie wczoraj nerwuski moje nie popisaliście-zrobiłam herbatkę i zasiadłam do czytania, a tu zaledwie parę postów. Beatha- ja biorę Alprox-to jest takie jak alprazolam, jeśli chcesz o coś zapytać to służe :) Życzę wszystkim miłego dnia, pełnego uśmiechu i radości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, U mnie zima jak cholera 2 cm śniegu !!! wczoraj pada deszcz mokro jak cholera dzisiaj wstaje i myślałem że mi się śni poprostu biało jak w zimę 2 lata temu !!! super ta wiosna heh ide po drodze machnąc kilka foci No i zaraz spadam filmowac festiwal piosenki dziecięcej hehehe nie ide do pracy mam to w dupie. pozdrawiam Zgredek w szokingu zimowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurcze ranowstałam i padał śnieg,ale już go nie ma :) Ja zmykam do pracy i mimo że już prawie koniec mojej kariery w tej firmie to i tak mam telepania i ..................ja nie chce iść!!!!!!!!!!!!! Miłego dnia nerwusiątka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich 🖐️ A u Mnie jest wiosennie bo śniegu nie widać , trochę pada deszcz ale jest taki ...skromny ;) samopoczucie nawet w normie , cele na dzień dzisiejszy wyznaczone i mogę zdobywać ;) Beatha to Ty możesz nam napisać jak leczy się takie objawy jak nasze w stanach . Czy lekarze też tak chętnie zapisują leki które uzależniają czy proponują terapie? Jesli nie sprawi Ci to kłopotu to bardzo prosze napisz jak to tam wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Równiez miło witam wszystkich starych i nowych ❤️❤️ Ja juz od dłuższego czasu czuję się zupełnie noralnie:classic_cool:nawet mój psychiatra wczoraj żartowł e cytuję,,kogo On by leczył gdyby tak wszyscy wnet do zdrowia powrócili jak ja\" na co gorąco zaprotestowałam,bo leczę sie przecież rok i rok łykam juz seroxat{straszne] czuję ze jestem uzalezniona,no ale o tym nie gadalismy.Jeszcze łykam sedan i neurol a On mi takie rzeczy opowiada...wiem,że zartował....ale cudownie by było znów normalnie egzystować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wiosennie! U mnie sloneczko teraz,ale rano padal snieg! Zgredziu,chyba nie chcesz mnie do galerii,bo podalam Ci moje namiary i zdjecia,a Ty mi nie odpisujesz.Czuje sie zlekcewazona. Zycze milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ;) jak zwykle pochmurno samo poczucie dzisiaj lewelacyjne już dawno takie nie było, tylko troszke głupie myśli do główki wpadają ... papa pozdrawiam i życze miłego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochani! pipek snieg padal? a to go przespalam!:D LOLA PEACE ja Ci wczoraj odpisalam! pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi mili... siedzę nad tą zakichaną pracą i mnie szlag trafia.... wczoraj padał śnieg a dzisiaj słoneczko świeci i jak tu wytrzymać z tą pogodą??? głowa mnie booliiiii!!!!!!!!!!!!!! w ogóle materiałow mi brakuje... a przecież nie pojade so Słowenii po głupie książki!!!! ble i jeszcze raz ble punca zniesmaczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenka,padal snieg i to jaki.Pies nie chcial rano chodzic po dworzu!Tak ok.7.00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Punca,zrob sobie kawke!Ja juz jestem po2.Przyjemnego pisania!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Pipku! właśnie wypiłam :) trochę jakby lepiej, bo ja rzadko piję kawkę i jak wypiję to chyba ostro na mnie działa :D zrobiłam z 3 łyżeczek - więc chyba siekiera - spać mi sie już nie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoj, to chyba mi ciśnienie skoczy hehe, ale to dobrze :D przynajmniej nie zasnę nad pracą :D:D chociaż nudna, że hej jeśli już piję to pije z 1,5 - a teraz nie wiem co mnie podkusiło hihi ale głowa przestała mnie boleć kawkę pije z czestotliwościa : jedna na miesiąc albo rzadziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Np to bardzo malo pijesz.Ja codziennie po2.,ale z 1 lyzeczki kazda i jeszcze ze smietanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani :D U mnie znowu wraca wiosna - sloneczko roztapia snieg i robi sie juz coraz ladniej :D no to i humor od razu lepszy :) poza tym od tygodnia nie mialam wiekszych lekow i atakow paniki wiec sie strasznei ciesze (hm byle nie \"wywolac wilka z lasu\" :/) Pelasiu - wiedzialam ze sobie poradisz :D kto jak kto ale Ty na pewno z dziecmi dajesz sobie rade :D podziwiam Cie bardzo bo wiem jak trudna jest praca szczegolnei w przedszkolu - ja to bym chyba uciekala po paru dniach w kosmos :D Sloneczko przyjemnej pracy Ci zycze :D Malenstwo Ty tez trzymaj sie dzielnie - bedize dobrze - pomysl sobie ze juz nie dlugo bedziesz sobie w domciu odpoczywac :D Punca - Tobie to ja zycze weny tworczej :D zeby Ci ta praca sie sama pisala :) Efcia - a Tobei to zycze oczywiscie spelnienia tych celow, ktore sobie na dzisiaj wyznaczylas :D Ammarylis - ciesze sie bardzo, ze masz lepsze dni - zawsze to daje nadzieje i mobilizuje ze bedzie coraz lepiej :D i tak trzymaj :D Pipku - na pewno nie jestes zlekcewazona - pewnie zagoniony Zgredek po prostu nie zauwayzl Twojego maila :) Olinka Ty tez tak dalej trzymaj - usmiech na twarzy i wszystko bedzie dobrze :D Pozdrawiam wszystkich goraco i zycze udanego dnia :D ja ide dzisiaj po pracy na zakupy bo otworzyli u nas w miescie nowe centrum handlowe i nie mialam jeszcze czasu spokojnie go odwiedzic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze na drugi raz powiedz mezowi ze torebka byla w super promocji :D i kupilas ja bardzo taniO :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem że to jeszcze ni9e twój mężuś, mój też dopiero narzeczony ale mądruje się jakby był mężusiem :D A z cena torebki to nie taka prosta sprawa-znalazł paragon 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem że to jeszcze ni9e twój mężuś, mój też dopiero narzeczony ale mądruje się jakby był mężusiem :D A z cena torebki to nie taka prosta sprawa-znalazł paragon 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm to bede sloneczko pamietac zeby paragony gdzies chowac gleboko :))))) ale najwazniejsze ze torebka sie Tobie podoba i sprawila Ci radosc :D a ja to z zakupami ciezko hm pewnie nic nie kupie :) zawsze znajde cos co mi nie pasuje w danej rzeczy i w koncu jej nie kupuje :) Punca - bedzie dobrze - wymysl sobie najlepiej nagrode i wyznacz dany czas i jak przez ten czas iles tam napiszesz to zrob sobie cos przyjemnego dla siebie w ramach tej nagrody :D to naprawde mobilizuje i pomaga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie znalazłem na necie stronkę, w której to małolaty opisują jakie leki, które nam pomagaja biorą dla odurzania się(narkotyzowania).można powiedzieć,że niektórzy chyba za mało cieszą się tym co mają i na własne życzenie chcą po prostu cierpieć...a my po prostu szukamy normalizacji...pokopany ten świat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goofer proszę dopisać się do listy: :D Pelasia 78..........29...................agorafobia............Warsz awa Hexa.................29..................nerwica lękowa........Gorzów Punca24............24.................nerwica natręctw......Sosnowiec Basiaijuz............46................. nerwica lękowa- była......Łódź Liduszka.............37.................ner. lękowa.agorafobia.Jaworzno Pipek................44.................nerwica lękowa.........Warszawa Netka30.............32...............nerwica lękowa.depresja Włocławek MamaJulki...........30..............nerwica lękowa,depresja małopolska Dana39...............40..............nerwica lękowa.........Kujawy Efka43...............43...............n.lękowa , agorafobia....Gdańsk Iiyama(Tunia)....50...deprecha z napadami lęku panicznego....Łódź Rrenka037.........39.....nerwica lękowa z deprechą.....Warszawa Marijke.........23......nerwica lękowo-depresyjna........Warszawa Aniołek21.......21..........................nerwica lekowa....... Poznan Ammarylis ......46 ......nerwica lekowa z agorafobią... Ostrów Wlkp Olabasia.........52....................n.lękowa......... ........Warszawa Zgredek........31......................depresja......... ..........Konin Tamara...........35...................agorafobia........ .........Śląsk Starababa........59................n.lekowo-depresyjna.. .Gorzów Wlk. Zuza..............35.................nerwica, depr...........Dziwnów Maleństwo........29................agorafobia........... ....Warszawa Marska...........42.................n.lękowa............ ......Kujawy Jagoda...........45...................n.lękowa.......... .......Katowice Marzena.........47..................agorafobia.......... .......Łódź Ada7777.......36........n.lękowa, agorafobia, hipochondria..Zach.Pom. Angel61......... 27...................nerwica natręctw i lęki....Warszawa Magdziapek.............25...........n.lękowa.......... .......Śląsk Kasia100.................43...........n.lękowa.......... .........Poznań Nadzia26...............27............n lękowa................ślask Asix90...................17......n. lękowa (n. serca).........Toruń nusia 35..............35.......n.lękowa i inne.........Kraków Bianka...............39.........n.lękowa, hipoch..........okol.Gliwic Sloneczko.mw..........24.......nerwica lękowa, hipohondria.....Wrocław DUSIKA ...............34 nerwica depresja i inne.......WROCŁAW GUNIA24......24.......nerwica lekowa i hipochondria.....TCZEW diabel-na-obcasach.....23.......n.lękowa ..... Biała Podlaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×