Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Pelasia 78..........29...................agorafobia............Warsz awa Hexa.................29..................nerwica lękowa........Gorzów Punca24............24.................nerwica natręctw......Sosnowiec Basiaijuz............46................. nerwica lękowa- była......Łódź Liduszka.............37.................ner. lękowa.agorafobia.Jaworzno Pipek................44.................nerwica lękowa.........Warszawa Netka30.............32...............nerwica lękowa.depresja Włocławek MamaJulki...........30..............nerwica lękowa,depresja małopolska Dana39...............40..............nerwica lękowa.........Kujawy Efka43...............43...............n.lękowa , agorafobia....Gdańsk Iiyama(Tunia)....50...deprecha z napadami lęku panicznego....Łódź Rrenka037.........39.....nerwica lękowa z deprechą.....Warszawa Marijke.........23......nerwica lękowo-depresyjna........Warszawa Aniołek21.......21..........................nerwica lekowa....... Poznan Ammarylis ......46 ......nerwica lekowa z agorafobią... Ostrów Wlkp Olabasia.........52....................n.lękowa......... ........Warszawa Zgredek........31......................depresja......... ..........Konin Tamara...........35...................agorafobia........ .........Śląsk Starababa........59................n.lekowo-depresyjna.. .Gorzów Wlk. Zuza..............35.................nerwica, depr...........Dziwnów Maleństwo........29................agorafobia........... ....Warszawa Marska...........42.................n.lękowa............ ......Kujawy Jagoda...........45...................n.lękowa.......... .......Katowice Marzena.........47..................agorafobia.......... .......Łódź Ada7777.......36........n.lękowa, agorafobia, hipochondria..Zach.Pom. Angel61......... 27...................nerwica natręctw i lęki....Warszawa Magdziapek.............25...........n.lękowa.......... .......Śląsk Kasia100.................43...........n.lękowa.......... .........Poznań Nadzia26...............27............n lękowa................ślask Asix90...................17......n. lękowa (n. serca).........Toruń nusia 35..............35.......n.lękowa i inne.........Kraków Bianka...............39.........n.lękowa, hipoch..........okol.Gliwic Sloneczko.mw..........24.......nerwica lękowa, hipohondria.....Wrocław DUSIKA ...............34 nerwica depresja i inne.......WROCŁAW GUNIA24......24.......nerwica lekowa i hipochondria.....TCZEW diabel-na-obcasach.....23.......n.lękowa ..... Biała Podlaska goofer1982.... 25.......n.kękowo-depresyjna.........Częstochowa pozwolilam sobie dodac Cie Goofer do listy - mam nadzieje ze nie bedziesz zly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w żadnym wypadku zły nie będę....widzę,że większośc uczyniła podobnie więc tymbardziej nie można być złym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde!!!!!!!!!!! Już w domku bo chyba gryposzczak żołądkowy mnie złapał :( :( :( Ok ide na razie się położyć bo mną telepie ale przynajmniej została mi już tylko sobota w pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olink2141
pozdrawiam :) życze miłego dzionka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie Goofer :) Malenstwo - ja Tobie rowniez zycze duuuuuzo zdrowia :) duzo odpoczywaj i pij i na pewno szybko przejdzie :) a moze to tylko z przemeczenia albo z nerwow? ja wczoraj tez zle sie po poludniu czulam i myslalam ze to jakies chorobsko mnie bierze ale na szczescie to bylo tylko zmeczenie :) Pozdrawiam wszystkich serdecznie i ja juz bede na dzisiaj konczyc bo jeszcze 10 minut i do domu a potem ... na zakupy :D Zycze Wam udanego i przede wszystkim SPOKOJNEGO dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za dzien!Dobrze sie czulam bylam w sklepie , w ciucholandzie poszperalam ,poszlam jeszcze na bazar i nagle czuje ze zaczyna mi sie robic slabo -jakbym miala zemdlec,tak bez zapowiedzi! pomalu zaczelam sie wycofywac w strone domu martwiac sie ze zaraz pierdykne na glebe! i wtedy zaczelam sobie uzmyslawiac ,ze uciekam ,ze sie poddaje tej pieprzonej N!......zawrocilam i przysiadlam na jakims slupku? kolo bazaru ,zalozylam okulary sloneczne zeby mi te galy wylarzace z orbit zaslonic i wogole mialam (jak zwykle) swiatlowstret,siedizalam i czekalam az sie oddech uspokoi ,zaczelam zajadac bulke bo zoladek mi sie wywalal na lewa strone i flaki tez,myslalam sobie ze nie dosc ,ze wyrżnę zaraz na beton to jeszcze sie bulka udusze....hehe!patrzylam na tlum ludzi na bazarze i zaczelam sie w duchu przeklinac od tępakow itp. .....zaczelam wracac do normalnosci i wrocilam na ten pieprzony bazar i dokupilam co mi bylo potrzebne a nawet kupilam sobie koraliki na szyje......i wrocilam na piechte zamiast podjechac tramwajem ten jeden przystanek. Ciesze sie ,ze nie zwialam ale mam teraz kaca moralnego ,ze znow to gowno mnie dopadlo! pogoda dzis napewno moze byc sprawca takich dziwactw ale wkurzyc sie mozna,niebo granatowe ,zaraz swieci slonce...ech!mam schrzaniony humor! pipek ja o 7 nie spalam ,pospalam przed 9 ta wiec u mnie padal tylko deszcze ,widocznie srodmiescie mialo zime:D ide do kuchni bo maz ma wpasc na obiad ,pozniej zajrze,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki ,ze tak poklęłam :P:D musialam wywalic zlosc z siebie i siedzac na tym slupku myslalam o Was ,o wielu z osobna ,ze codzien nie robicie tak wioelkie rzeczy mimo tej popapranej kolezanki N ! I to tez mi pomoglo! ciesze sie ze Was mam!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malenstwo zycze zdrowka! Rrenka,jestem dumna z Ciebie,dzielna bylas i dlatego sobie w nagrode kupilas koraliki!!!:D Moze tylko w centrum padalo. Magdziapek ,udanych zakupow! Kissme,dobry jest KALMS,krople L72 Lidzia,a co Ty jestes chora??????Nie moge jakos wyczytac o tym ???albo mi na oczy padlo!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatha
Sluchajcie, mysle ze leczenie w Stanach nerwicy niczym sie nie rozni od leczenia w Polsce. Tak samo lekarze proponuja psychoterapie (zreszta jak wiecie to jest w USA bardzo modne) ale i chetnie zapisuja leki np. Zoloft czyli Sertraline albo Paxil albo Cymbalta na depreche. Moj lekarz odrazu zaproponowal mi Zoloft, ktory pomogl, a wczesniej chodzilam przez rok na psychoterapie raz w tygodniu ( to jest tu cholernie drogie , sesja 45 min. $80) i zeby mi to pomoglo to nie powiedzialabym. Potem zrobilam blad chyba, bo czulam sie juz dobrze i odstawilam leki, bo po co sie truc, ale lekarka u ktorej pracuje i ona zna moj problem, powiedziala ze nie powinnam tego robic, dlatego ze sa to zaburzenia w produkcji serotoniny, i najwyzej powinnam zmniejszyc dawke to najmniejszej, ale ciagle to brac, a moj lekarz prowadzacy powiedzial, ze napewno musze to brac (Zoloft) przez ok 1 rok przynajmniej, a potem zobaczymy, ale tez powiedzial, ze psychoterapia w tym sama nie pomoze, takze nie broncie sie tak do konca przed lekami skoro sie meczycie i sami tego nie mozecie zwalczac, w koncu moim zdaniem nie wazne jest jak dlugo bedziemy zyc, tylko jakosc tego zycia. ...no chyba ze jestem w bledzie, to sie tyczy mojej osoby, takiego jestem zdania. Ja mam dosyc tych strachow, lekow, trzesawek itd. Ja musze brac leki. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatha
Beatha.....33....ataki paniki, n.lekowa, agorafobia, hipochondria......Nowy Jork (Bialystok)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatha
to tak samo jak cukrzyk bronilby sie przed podaniem insuliny, bo to nie zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatha
chorobe trzeba leczyc, w koncu stres wcale nie mniej rujnuje zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenka wielkie gratulacje :) A ja pomyliłam grype z tą pierdzieloną kolką nerkowa,już troszke odpuszcza i znów ide do łóżka bo jestem zmęczona tym pierdzielonym bólem :( Wieczorkiem zajrze.Trzymajcie się nerwusiątka kochane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelasia 78..........29...................agorafobia............Warsz awa Hexa.................29..................nerwica lękowa........Gorzów Punca24............24.................nerwica natręctw......Sosnowiec Basiaijuz............46................. nerwica lękowa- była......Łódź Liduszka.............37.................ner. lękowa.agorafobia.Jaworzno Pipek................44.................nerwica lękowa.........Warszawa Netka30.............32...............nerwica lękowa.depresja Włocławek MamaJulki...........30..............nerwica lękowa,depresja małopolska Dana39...............40..............nerwica lękowa.........Kujawy Efka43...............43...............n.lękowa , agorafobia....Gdańsk Iiyama(Tunia)....50...deprecha z napadami lęku panicznego....Łódź Rrenka037.........39.....nerwica lękowa z deprechą.....Warszawa Marijke.........23......nerwica lękowo-depresyjna........Warszawa Aniołek21.......21..........................nerwica lekowa....... Poznan Ammarylis ......46 ......nerwica lekowa z agorafobią... Ostrów Wlkp Olabasia.........52....................n.lękowa......... ........Warszawa Zgredek........31......................depresja......... ..........Konin Tamara...........35...................agorafobia........ .........Śląsk Starababa........59................n.lekowo-depresyjna.. .Gorzów Wlk. Zuza..............35.................nerwica, depr...........Dziwnów Maleństwo........29................agorafobia........... ....Warszawa Marska...........42.................n.lękowa............ ......Kujawy Jagoda...........45...................n.lękowa.......... .......Katowice Marzena.........47..................agorafobia.......... .......Łódź Ada7777.......36........n.lękowa, agorafobia, hipochondria..Zach.Pom. Angel61......... 27...................nerwica natręctw i lęki....Warszawa Magdziapek.............25...........n.lękowa.......... .......Śląsk Kasia100.................43...........n.lękowa.......... .........Poznań Nadzia26...............27............n lękowa................ślask Asix90...................17......n. lękowa (n. serca).........Toruń nusia 35..............35.......n.lękowa i inne.........Kraków Bianka...............39.........n.lękowa, hipoch..........okol.Gliwic Sloneczko.mw..........24.......nerwica lękowa, hipohondria.....Wrocław DUSIKA ...............34 nerwica depresja i inne.......WROCŁAW GUNIA24......24.......nerwica lekowa i hipochondria.....TCZEW diabel-na-obcasach.....23.......n.lękowa ..... Biała Podlaska goofer1982.... 25.......n.kękowo-depresyjna.........Częstochowa Beatha.....33....ataki paniki, n.lekowa, agorafobia, hipochondria......Nowy Jork (Bialystok) Beatha dodalam Cię do listy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatha
a ja przedwczoraj mialam wywiadowke u syna w szkole indywidualna, poszlam z mezem bo czulam sie razniej, i wyobrazcie sobie ze czekajac w kolejce, zaczelam sie trzasc, walilo mi serducho i powiedzialam mezowi zeby sam szedl, a ja wychodze bo nie dam rady, paralizowala mnie mysl, ze ta nauczycielka mego dziecka bedzie patrzec na mnie, bede musiala rozmawiac i udawac ze nic sie nie dzieje, a wyobrazalam juz sobie jak bedzie wygladal moj atak paniki przed nia. wybieglam z tej szkoly, postalam troche na zewnatrz zrobilo mi sie lepiej i wrocilam sie kawalek, zeby isc spowrotem, ale znowu sie zatrzymalam, bo przeciez nie dam rady i tak przez dobra chwile walczylam sama ze soba, jak nie pojde to bede miala kaca moralneho, ze nie poszlam ze sie poddalam, ze nie interesuje mbnie jak sie ma moje dziecko w szkole...a z drugiej strony, ze jak pojde to napewno mi sie to stanie, ale tym razem zwyciezylam, nie mowie ze bylo latwo, serce walilo, rece spocone, ale jakos wbieglam spowrotem na gore i patrze ze meza nie ma czyli musi juz byc w sali na rozmowiw... i wiecie co, podeszlam, zapukaLAM, WESZLAM i jakos porozmawialam. cieszylam sie najbardziej z tego, ze nie musialam zalowac tego ze nie poszlam, ale nie uwazam tego za moj jakis sukces, bo to powinno byc czyms normalnym a nie wyczynem z mojej strony. dziekuje za uwage, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zawsze przy nerwicy czy depresji sa braki serotoniny.Aby to sprawdzic nalezy wykonac poziom hormonow.Lekarze tego nie robia tylko wszystkich faszeruja lekami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE pipku czemu piszesz ze smutno...... dlugo mnie tu niebylo ale tak to jest jak na jeden komp pszypada czworo luda PIPKU NAPISZ CO U CIEBIE co uLIDUSZKI i reszty widze ze juz 1028 stron naszego forum jak masz chwilke pipku to napisz mi w skrocie jak swietowalyscie 100 strone ja wejde dopiero w nocy na forum to poczytam caluski dla wszystkich......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochane moje,bo nerwica to raczej smutny a nie wesoły temacik,dlatego czasem nas dopada melancholia.Na szczęscie z tego co Was zmam szybko to mija i buzkach gości rogalik. Zgredku czy moje drugie zdjęcie doszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Nusiu! Fajnie,ze sie odezwalas.Ja przegapilam ta 1000strone U mnie narazie ok,choc ostatnio boli mnie glowa-na te pogode chyba Duzo nowych osob przybylo.Punca kupila samochod i Ada tez. Malenstwo ma klopoty z kolka nerkowa.Jest kolezanka z Nowego Jorku-Beatha.Zgredek zalazyl nasza galerie zdjec.Trzeba wyslac jemu na maila i odpowiedz da z namiarami na galerie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusiu-nie dopisalam,ze to zdjecie trzeba podeslac Zgredkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ammarylis!:D Pisalam ze smutno ogolnie na forum,bo malo nas tu dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pipus nie pisalam na forum dzisiaj dopadlo mnie gardlo krtań ledwo żyje caly czas w lóżeczku pozdrawiam buziole Hejka Nusia buziolki papa ja sie lepiej poczuje to dam znać 😴😴Pozdrowienia dla wszystkich :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×