Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Czesc wszystkim🖐️ Własnie wróciłam od chirurga byłam z młodą z jej ręką .Po obiedzie wybieram sie na spowiedz buuu tyle ludzi tam bedzie ale mam to w nosie musze dac rade Pozdrawiam wszystkich buziole O jak milo Kasienka na forum dała znac Amarylis bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani :) cos tu ostantio pusto przez te nowe forum :) a ja w pracy moge wchodzic tylko na ta stara stronke :( Ale dzisiaj przezylam mega stres brrrrr do tego podwojny - pani z ktora pracuje ma 67 lat i nagle zle sie poczula i msyslam ze to zawal brrrr i szykowalam jej oklady zimne z recznika bo slabo jej bylo i rety gigantyczny pajak w umywalce siedzial a ja sie panicznie boje pajakow i jezcze teraz na sama mysl o nim slabo mi sie robi dobrze ze nie zemdlalam :) ale teraz boje sie wejsc do kuchni ze go tam znowu zobacze :) heh Lidziu zycze powodzenia na spowiedzi - moze nie bedzie jeszcze duzo ludzi :) Sloneczko a Ty sie tymi pytaniami zupelnie nie przejmuj - to tylko wina Twojego opiekuna Malenstwo - trzymam mocno kciuki za Ciebie zeby te zmniejszone dawki Twoj organizm dobrze przyjal :) zobaczysz bedzie dobrze Ada - jak tam wyniki? Ammarylis - traktuj ten wyjazd jak wakacje - urlop w hotelu SPA :) ja tez chetnie bym tam pojechala Gunia - mi sie juz okres spoznia 3 tygodnie! bylam wczoraj u ginekologa i w zasadzie zadnych badan nie zrobil mi powiedizal tylko ze to raczej nie bedzie ciaza i dal jakies tabletki z hormonami ale kobieta w aptece poweidziala ze to ze stresu moze byc i mam sie wstrzymac bo jesli bym byla w ciazy to te tabletki bardzo zaszkodza Rrenka dzieki za pocieszenie z ginkiem :) nie bylo zle bo w ogole mnie olal :( musze poszukac innego lekarza Punca - jak w Warszawie Ci sie podoba? :) A ja dzisiaj mam ciezki dzien - do 16 w pracy, potem do 18:30 od razu jazdy a potem na 20 do psychologa - chyba tam zasne ze zmeczenia :) Pozdrawiam Was wszystkich goraco i zycze milego dnia :) papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Madziapku oj miałas stresa ale zobacz dałas rade nie wiem jak ja bym sie zachowała nie bój sie pajaków to takie małe stworzonko ale ja sie bardzo boję myszy to dopiero panika tak krzyczałam ostatnio w piwnicy że szok a ona juz nie żyła pozdrawiam buziolki :):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry, dzień dobry i jeszcze raz dzień dobry wszystkim :) Ja dzisiaj od rana musiałam pójść wybiegać wczorajszy stre3s. Cały dzień chodz8łam jakaś taka do du..y, a wieczorem tak się rozkleiłam że szkoda gadać........Ale dzisiaj jest już lepiej. Rano pchnęłam troch.ę pracę magisterską a teraz przydało by się jakiś obiad zrobić, tylko jaki?? :( Pomysłu brak. Tak czy siak dziękuję wszystkim za dobre słowo. Trzymajcie się, miłego dnia, bez przykrych niespodzianek i tysiąca niezręcznych pytań sobie i Wam życzę, na razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdziapek ja to jestem specjalistka od spoznionych @ bo ja sie spodziewam zawsze po 3 tygodnie ale ten typ tzn. ja tak ma przez zaburzenia hormonow..... magdziapek ja bym sie bala tych lekow dopoki nie byloby pewnosci ze to nie ciaza ,lepiej sie upewnij ,idz do innego lekarza bo musisz sie dowiedziec ,wyobrazam sobie jaki to teraz stres....ale trzymaj sie dzielnie!Wogole jakis masz dzien pechowy -pajak brrrrr1 i ta kobitka co zaslabla ,mam nadzieje ze jej juz dobrze ,no to napewno najadlas sie strachu? wiesz co moja tesciowa 2 dni latala po ostrych dyzurach bo miala wysokie cisnienioe i tak jej sie kolowalo w glowie ze trzymala sie sciany....wyszlo ze ma za duzo potasu! dostala leki na cisnienie ,na ten potas i juz smiga mimo ze jest slaba i troche jej sie kreci w glowce ,ale ona to jest silna psychicznie-poszla nawet teraz do fryzjera ...a ja sie martwie zeby jej cos nie teges( ma do mnie dzwonic jakby co bo to blisko) tyle ze ja po ttym myciu okien wygladam jak bym w polu robila,musze sie wykapac i wlosy myc...niektorzy sa naprawde silni mimo takich przezyc....ja musialabym odsiedziec troszke w domku i odpoczac a nie tak latac magdziapek tam na forum tez rzadko sa dziewczyny ,chyba wszyscy teraz zajeci przygotowaniami do swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie lidus i sloneczko! sloneczko dobrze ze wybiegalas i wyryczalas tego stresa:Dtak jest najlepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sloneczko to super! ja sie na oknach wyrzylam i tez mo dobrze ,jeszcze balkon chce do kultury doprowadzic! gunia _TURBINY PAROWE! o rety ,czarna magia! Lidus dzielna jestes z ta spowiedzia ,ja tak dawnio nie bylam ,dzis wybieram sie na wieczorna msze i moze sprobuje ale sie boje nie tyle spowiedzi co tej kolejki ,zebym nie zwiala tuz przed....bo kiedys ucieklam:(:(:( tak mi sie slabo zrobilo!....sprobuje dzis jak nie to trudno! dla mnie tez jeststrasznie stresujace ze po komunie swieta podchodzi sie teraz do oltarza idac w kolejce przez caly kosciol -u mnie jeststrasznie dlugi ,poprostu czulam sie jak na ocanie:D-jest to dla mnie kolejna przeszkoda ktora musze na drodze pokonac bo czuje sie z tym zle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liduszko, ja byłam u spowiedzi w sobotkę, powiem że poczułam się lżejsza, lepiej przygotowana na świeta zmartwychwstania, było dużo ludzi, ale jak widać, przeżyłam :) Magdziapku ja tylko 5 dni czekam i już sie umówiłam do ginekologa, może to źle....A co tam :D zobaczymy co tam słychać Rrenka dla mnie turbiny parowe to tak jak no nie wiem metody zarządzania jakością dla kogoś, kto się tym zajmuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uf już po spacerku i jeszcze posprzątałam :) Rrenka dasz rade ;) Słoneczko i dobrze że spuściłaś w kanał ;) Magdziapku i Gunia zróbcie testy :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam wszystkich nerwusow i nerwuski! U mnie dzis samopoczucie w miare ok.Tylko pogoda sie psuje.Porobilam troche zakupow swiatecznychi kupilam sobie fajna spodniczke.Jeszce jutro i szkola ma wolne.Zycze milego popoludnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem juz po spowiedzi ale mało ludzi bylo fajnie w kosciólku taki chłodek dobrze sie czuje choc na dzworze cisnienie smieszne jakies Słoeczko nastepnym razem to wpadnij po mnie przydałoby sie troche ruchu hi hi pobiegac musiałabys mnie jakims psem pogonic to bym miała ruchy hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Mam dzisiaj kiepski dzien wmawiam sobie ze juz zwariowalam i ze wszyscy mnie oszukuja,i ukrywaja przedemna ten fakt,mam wrazenie ze rozmawiaja na moj temat na boku i ze patrza na mnie jak na wariatke Bardzo sie katroluje,karzde słowo,czyn bardzo mnie to meczy czuje sie odrealniona jak w snie niewiem czy to rzeczywistos.Zaczełam sobie już nawet wmawiac psychoze czy schizofrenie,czuje sie fatalnie. Ewcia jak mozesz odezwij sie do mnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was milutko.........juz jestem po pracy ,......przychodze zawsze taka zmeczona ze hoho. andzia slonko...........cos Ty znowu sobie ubajdurzylas.......coz za choroby sobie wmawiasz najwiekszy blad to utrata nadzieji.........przeciez wiesz ,ze to tylko wymysl Twojej fantazji.....nie poddawaj sie mysl o sobie pozytywnie ........niczym sie nie roznisz od tych co Tobie sie wydaje ze szepca poza Twoimi plecami......uwierz w siebie ze jestes dobra wyjatkowa a moze przewyzszasz jeszcze innych..........powodzenia..........slonko glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie sprzatam zanadto, okna maz umyje albo nie, zamiast sernika upieke babeczki z masa sernikowa i bede sie cierszyc, ze latorosle pojda ze mna na wiosenny spacer i sobie pogadamy. fajne te swieta takie spokojne i wnoszace duzo nadzieji. znowu mam do napisania kilka sensownych zdan i znowu krece sie jak pies za swoim ogonem. trzeba bylo sie uczyc jak sie chodzilo do szkoly, a nie gdzies tam latac bo teraz problemy a fuj z tym pisaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia wiesz co, tez się chciałam o to zapytać, wszyscy chyba na tym nowym forum....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia........forum istnieje caly czas..........tylko widocznie dni przed swiateczne pochlaniaja do reszty...........wieczorkiem jest nas wiecej ale do polodnia chyba frekfencja jest lepsza.......pozdrawiam i nie martw sie bo nawet jesli teraz nikogo nie ma to i tak czytamy posty ....i staramy sie na biezaco odpowiadac ...........ja teraz tez zmykam ale bede okolo 21-szej.........pozdrawiam milutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunia.......a ja na te nowe forum nie moge sie zalogowac.........pozdrawiam Ciebie milusio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olabasiu, ja to nawet sie nie zarejestrowałam, bo nie mogę Zgredka dorwać :) równiez pozdrawiam cieplutko, bo na dworku trochę się popsuło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunia napisz do niego meila..........ja najszybcjej w ten sposob z nim sie kontaktuje..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich. u mnie beznadzieja. leki odstawiłam i powtórka z rozrywki. znowu lęki, trzęsawki i inne gady... mimo wszystko nie wróce już do chemii.nigdy więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu zaczynam bać sie jeździć autem, iść do sklepu itp. staram się to przełamywać i wychodzić ale to tyle kosztuje wysiłku. niby chodzę na psychoterapię ale to nic nie daje. ta franca cały czas we mnie siedzi. oj coś czarno widzę tą moją przyszłość. chyba nici z dzidziusia. wydaje mi się że już nigdy nie będe szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×