Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość peta
adka jak sie swieci na czerwono to znaczy ze jestes na kafeteri

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano piszemy piszemy i konca nie widac a to byl zenujacy zart rzeczywistosci, a do switu daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano... dziekuje Ci zagubiona, mam nadzieje, ze bedzie dobrze ;) ciesze sie ze ten dzien sie konczy, a wlasciwie juz nastepny sie zaczal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, to już koniec.... przykro mi, że tak mało wytrzymała jestem... wstyd mi... zdycham... nie myślę już totalnie, więc idę spać. na szczęście jutro stres nie pozwoli mi zasnąć i dokończę tę pracę nieszczęsną dobranoc wstaje o 6.00 no może 6.15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ide dopiero spac, mam nadzieje ze nadchodzacy dzien bedzie bardziej owocny dla wszystkich, szczegolnie dla tych piszących, muszących myślec, tworzących :) pozdrawiam zagubiona--> dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie leb znowu tak napie................., ze nie mysle a na jutro musze skonczyc. co to ten kregoslup cz to to co mnie takuciska jak wpity slup?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
punca,ja to juz sama nie wiem co pisze. musze dokonczyc bo rano nie dam rady a to na jutro do 10tej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nadal jestem tutaj sama. powoli koncze prace , tramwaje jezdza,troche ptaki swiergolily ale im sie odechcialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peta
czeszc wszystkim pije sobie kawke i spadam do pracy a leb mnie tak napiepsza i wogule czuje sie do dupy od rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peta
czesc to ja peta jestes tam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peta
iiyma ja spadam bo niezdarze do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem a gdzie mam byc mam wrazenie ze tylek mi przyspawal sie do stolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :D Iiyama ..podziwiam Cię bo ja bym nie dała rady tak całą nockę ...pisać ;) tyle werwy i samozaparcia to miałam tylko we wczesnej młodości ... teraz już po takiej nocy to bym jak zoombi chodziła . Ale Ty chyba odeśpisz tą nocką ? życzę Ci powodzenia w związku z tym co stworzyłaś . Punciu ...piszesz , bo to jest twoja przyszłość i to daje satysfakcję :) Powodzenia ..dziś ! Główka mnie nie boli , deszcz popaduje ...a mi nadal się nic nie chce ;) może jak ciśnienie się trochę podniesie to dostane powera , bo teraz to przelewająca jestem ;) Miłego dzionka pracującym nerwuską ...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w ten ohydny dzień Netak dziś ja jestem po ciężkiej nocy chce mi się płakać słabo i wogóle do dupy.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Leje deszcz, spać mi się chce... a tu dzisiaj po pracy do czytelni i pisania do oporu, bo jutro sądny dzień..... :( nie wiem czy dam radę... wczoraj po prostu padłam na mordkę. złapałam się na tym, że bezmyślnie siedzę i gapię się w monitor, zupełnie bezproduktywnie... i tak 15 minut!!!! buuu nie pijam kawy, ale dzisiaj to chyba będę musiała na kawowym podtrzymaniu być :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Troszke mnie nie było- wypoczywałam sobie na Kaszubach. W domu szwankuje mi internet, że nawet nie mogłam sie z Wami pożegnać przed wyjazdem. Teraz też tylko szybciutko sie witam, życze wszystkim miłego dnia i zmykam bo w pracy jestem a sęp krąży... i na ręce patrzy. Buziaki dla wszystkich pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny, juz powoli nie wiem co robie ale chyba juz koncze,tylko nie wiem gdzie poczatek, teraz pokladac do kupy , parafowac kopie, nie zapomniec o zalacznikach i zaniesc, trzymajcie kciuki, bo jak nie wyjdzie to uslyszycie o szalonej staruszce co to z kalachem biegala po miesvcie i strzelala do wszystkiego co zyje.jejku ale budzi sie we mnie agresja.to druga nie przespana noc z rzedu. dobrze ,z skonczylam bo przytylam ciagle cos mamle nawet ukochane kicie bym jadla byle szczena ruszac. o nie k.mac sasiad w scianach boruje, musze zwiazac leb szlikiem bo sie ropadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko iiyama ale mialas nocke!zanies toto i idz spac,slodkich snow! punca jestes na koncowce ,dasz rade trzymam kciuki! sloneczko milej pracy! Efcia jak synek? Moi poszli wszyscy,,obejrzalam Na dobre i na zle robiac sobie manicure,teraz muszeporobic za sekretarke meza.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj rennka !!! zgłaszam sie po terapii ,jestem żyję ,i teraz będę wdrażać w życie to czego sie nauczyłam ,wiem że będzie dobrze nie dam się juz tej małpie ,czytam was regularnie i jestem na bieżąco .pozdrawiam wszystkich cieplutko i miłego dnia życzę :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×