Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość huanita
POTOMEK mysle tak samo jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcie sie czyms zainteresowales ,bo to znowu ty potomek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepuklina rozworu przelykow
dołaczam się do huanity i potomka - zupełnie NIC nie robicie zeby sobie pomóc! Dłużej poczytam i będę mieć wsystkie opisane objawy i choroby :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego,abys tego nie mial to badz uprzejmy opuscic te strone,ok.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety po prostu nie reagujmy na takich, jak nik sie nie odezwie przestaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepuklina rozworu przelykow
nie opuszczę pipku tej strony bo: po pierwsz to forum publiczne a po drugie tez cierpię na nerwicę i szukam w necie wsparcia nie dołowania opisami objawów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znów będziemy ględzić o tętnie, zawale i innych przyjemnych rzeczach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jeszcze mimo wszystko. Ochłodniało pod wieczór.Cieszę śie, że zawroty przeszły jednej z nas! Może rzeczywiście to z nerwicy? Mnie na to pomogły antydepresanty swego czasu.Mnie jak na razie nic nie dolega, prócz takiej normalnej naszej co miesięcznej dolegliwości. Myśle, że może wczoraj źle się czułam własnie z tego powodu. Pierwszego dnia zwykle tez boli mnie głowa.Czasem myślę, że w moim przypadku to serce właśnie może się odzywa z powodu braku hormonów? Nie wiem czy tak może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nie powinnam o tym pisać, bo jesteście sporo młodsze i takie sprawy jak nadchodząca meno...Was nie dotyczy/na szczęście jeszcze/! Ale może jest wśród Was ktoś w podobnym wieku? Chętnie bym sie wymieniła doświadczeniami i w tej kwestii.Pozdrawiam wszyskie dziewczyny i glowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipek, mnie się wydaje, że gdy hormonów estrogenów robi sie za mało to zaczynają się rozmaite problemy mn.kołatania serca, ale nie wiem czy kołatania serca to to samo co arytmia, czy te moje nieszczęsne skurcze dodatkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanita
nie jestem potomkiem. ja podzielam jego opinie.jestescie ograniczone w kregu tej swojej choroby.i nie widzice swiata poza nia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwróćcie uwagę, bo pojawił się pipek.(z kropką)a ja jestem dawny pipek bez kropki! UWAGA NA PODSZYWACZA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA DZIEWCZYNY JEST PODSZYWACZ! ZWRACAJMY UWAGĘ CZY PRZY NASZYCH PSEUDONIMACH NIE MA ŻADNYCH DODATKOWYCH ZNAKÓW.JA JESTEM NADAL DAWNY PIPEK BEZ KROPKI, A JEST INNY PIPEK Z KROPKĄ. pipek Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pipek bez kropki skończylam pisac o 20.05 do Wioli potem pisal pipek z kropką, a ponownie zaczelam pisac o 21.44.przeanalizujcie to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten inny pipek z kropka ma na dole kazdego postu swoj napis.patrzcie dziewczyny na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maaaja,tego linku ja nie podawalam,tylko pipek z kropka.arytmia i kolatanie to to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maaaja,o tych hormonach tez CI nie pisalam,ale wydaje mi sie ze masz racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego ,ze bedziemy gledzic o tetnie itp.tez nie pisalam.jest mi przykro ze ktos tak postapil,A bylo tak fajnie na Forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maaaja jezeli jeszcze jestes to odezwij sie ,jestam taka zla ,ze nie moge zasnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×