Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

GABI147 powiem ci że ja również byłam z tymi dolegliwościami u EGZORCYSTÓW i to u kilku i naprawde bardzo mi pomogli POZDRAWIAM MAAAJE której rady ostatnio bardzo mi pomogły ,co się dzieje z ronką z POTOMKIEM czyżby POTOMEK po tak wspeniełych modlitwach skapitulował .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro faktycznie zazywasz ziołowe to reszta lekow odpada ...a czy zwyczajne krople zoladkowe na te dolegliwosci nie pomoga..... czy nerwosol albo nerwomix-kapsulki polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cloranxen
dziewczyny, czy któraś z Was zażywa może Cloranxen??? Przepisał mi go lekarz ale po przeczytaniu ulotki stwierdziłam że wygląda mi to na psychotrop i że tego nie wezmę...Czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć co to za lek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to mocny psychotrop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Bianka.czy to nie boli cie watroba,bo objawy na to wskazuja.wez silimarol nawet te wieksza dawke.nie zaszkodzi.jak pijesz koper to oddajesz duzo gazow to normalne.mysle ze podraznilas watrobe i ono unosi przepone i wowczas jest takie wrazenie jakbysmy miaky serce gdzies w gardle taki ucisk,ciezkosc,wtedy czujemy zdenerwowanie tymi objawami i kolacze serce.ja tez tak miewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cloranxen
No to ten lekarz sobie chyba jaja ze mni robi....To lek na stany lękowe....Ja takich nie posiadam.....a przynajmniej w takim stopniu :| więc miałam rację że to psychotrop??? nie będę tego brała :/ kupie persen czy coś w tym stylu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co ci doradzic,bo nic nie napisalas z czym poszlas do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej dziewczyny
czy wiedzie gdzie mozna w necie znaleść trening autogenny schultza? ktos gdzies kiedys na kafeterii podal link do strony z ktorej mozna sciagnąć ten trening tylko nie pamietam czy to byla na tym topku czy jakims innym bo nie moge tego znaleść help!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A depresje
Forum LOGOS tam znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIPKU dzieki za rady iwszystkim pozostałym którym moje dolegliwości nie są obojętne ,nie pisałam z rana bo byłam na pogotowiu miałam z rana takiebóle że nie mogłam głębiej odetchnąć lekarz mnie zbadał ,zrobili badanie krwi i nic w tym badaniu nie wyszło dostałam zastrzyk rozkurczowy nospa =papaweryna i jeszcze coś do tego troche mi jest lepiej ale to jeszcze nie to .dostałam również espumisan imeteospasmyl .no i do domu teraz znowu szarpie mi sercem dodatkowe skurcze i to takie że w jednej chwili jakby mi ktoś sznurkiem pociąbał serce mam już dosyć ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedziemy teraz do kościoła z mężem idziećmi może tam odnajde spokój ichwile wytchnienia .GABI 147 dlaczego się nie odzywasz co z tą modlitwą która proponowałaś .......... CZY ktos wie co się dzieje z RONKA albo z MAAAJĄ czy one nie chcą o nas juz słyszeć ........ POTOMKU co z tobą myślałam że jestes osobą wierzącą i życzliwą wrażliwą ne cierpienia innych ,ale inni maja inne zdanie o tobie jak to właściwie z tobą jest ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bianka
Nie histeryzuj,bo tylko pogarszasz swoj stan. Zejdz z komputera i uspokoj się,leki zaczną niedlugo dzialac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianka,szczerze Ci wspolczuje,ale naprawde odejdz od kompa,zrob sobie herbatki i odpoczywaj.wieczorem napisz jak sie czujesz.ok.?Maaaja poszla do pracy pisala o tym ze nie bedzie miala czasu zagladac,a Ronka nie wiem . Maaaja Ronka Gabi Wawa Wiola Poczatkujaca Pinka Benitka Dwa mahy Mariolcia i inni,ktorych nie wymienilam-odezwijcie sie. Pozdrawiam.:D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Bianko biore atenolol25 mg rano i wieczor po pol.tabletki (recepta)i co z tego jak nerwica powrocila tylko pod inna postacia-lęk jest tak samo straszny jak kiedys przy sensacjach z sercem ....tyle ,ze teraz sie przynajmniej nie martwie ,ze to serce, bo bije normalnie... wiec biore go dalej a z lękiem znow wojuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wszystkim!!Nie odzywalam sie dlugo bo czuje sie bardzo zle ostatnio. nie chcialam was dolowac moim marudzeniem :( mialam w srode atak paniki, ledwo dojechalam do domu, mialam wrazenie ze zaraz oszaleje, cala sie trzeslam i nie moglam wogole sobie z tym poradzic.naprawde mialam wrazenie ze wariuje:( od tamtej pory wogole nie moge sobie poradzic, caly czas mam stany lekowe, zadreczm sie glupimi myslami, brzuch mi wariuje z nerwow. po prostu czuje sie fatalnie.chce mi sie plakac caly czas, jestem zdolowana i caly czas te leki.....Pije ciagle melise, biore kalms ale nic mi nie pomaga.Do psychiatry nie dojde sama bo sie boje, zreszta boje sie brac jakis silnych lekow.przepraszam ze same takie okropne rzeczy tu pisze ale na razie nic optymistycznego nie dam rady, mam nadzieje ze nikogo nie doluje tym moim marudzeniem.czy ktos ma takie ataki paniki? jak sobie z tym radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariolcia >>>ja wlasnie w takim stanie jak Ty tez po mega panice zawitalam tu na forum i wiesz bardzo mi to pomaga czuje sie o niebo lepiej ,znow -po raz ktorys staje do walki z nerwica ktora wrocila i tez sie nie moge zdecydowac na wizyte u psycho ale dzieki temu ze tu zagladam wiem ,ze nie sfiksowalam tylko kolezanka N mnie znow neka!Glowa do gory ,wpadaj tu i krzycz ,wyrzuc to z siebie,pozdrowka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rrenka mi to forum tez pomagalo przez jakis czas.pomagal mi tez kalms i melisa. czulam sie na prawde niezle, myslalam ze bedzie juz wszystko ok. ten atak przyszedl calkiem niespodziewanie i po prostu mnie wykonczyl. zepsul wszystko co sobie ulozylam i zaplanowalam. szukam teraz pracy ale wiem ze nie jestem w stanie teraz do niej pojsc.czuje sie naprawde fatalnie, nie radze sobie z niczym, boje sie chociaz na chwile zostac sama:( Nie poddaje sie i probuje walczyc ale coraz gorzej mi to wychodzi.Nie wiem jak mam dojsc do rownowagi psychicznej.Chcialbym po prostu zyc jak inni ludzie.Chcialabym spokoju...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez chcialabym po prostu spokoju i stanu ducha takego jak przed 9 laty przed nerwica ,tak malo a jednak ...duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×