Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Wiesz,wszystkie leki z tej grupy dzialaja podobnie-ok.ja bylam zadowolona.ich minus-uzalezniaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez nerwicowa...
rrenka..z zebraniami, i nie tylko, mam dokladnie to samo... od lat... dzisiaj stchorzylam...znowu... a w piatek nastepne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich po 2 dniach przerwy. Pipku miałas rację-pracowałam.Już znowu mam trochę luzu i znowu zajmę się dalszą diagnostyką samej siebie.W pracy nie miałam czasu za duzo mysleć, ale jednak parę razy podskoczyło mi serce-jak zwykle gdzies pół godziny po jedzeniu.Dużo nowych osób znowu doszło, nie wiem czy miałyście siły by poczytać nasze starsze wpisy-ale tam są całe nasze historie od wielu miesięcy. Co do leków to przypomnę, że biorę antydepresant-Fevarin, a na serducho Biosotal 40. Może ktoś z Was ma podobne leki? Czuję się całkiem dobrze po 2 miesiącach brania tych leków. Nie mam już żadnych lęków, ani problemu z wyjściem z domu, za to jeszcze nie całkiem minęły mi te upiorne dodatkowe skurcze serca.Psychiatra stwierdziła, że gdy po zwiększonej dawce Fevarinu po 4 miesiącach serce się nie uspokoi to jednak może ono tak szaleć nie od nerwicy a z innych powodów.Zobaczymy-teraz zbadam dokładniej stan jelit-badania z krwi i k..., bo wciąz stawiam na te podbijania przepony od strony jelitowej. Potomek-trzymam kciuki za Twoje wyzdrowienie, życzę Ci tego! Fajnie, że zacząłeś z nami normalniej rozmawiać, aż miło się Ciebie teraz czyta.Też jestem zwolenniczka teorii że wszystko zaczyna się w dzieciństwie-u mnie to nie sprawa złego domu/bo taki nie był/ale sprawa częstych pobytów w szpitalach i częstych tam operacji. Wiecie, takie dziecko 6 letnie-rok poza domem, potem 13 letnie itd.Częstey ból, brak czułości rodziców-bo te szpitale daleko od domu.No ale wtedy byłam taka dzielna! Cały czas trzymałam się dzielnie, przeszłam wiele, aż do smierci rodziców i...nerwy puściły!Nerwica wpierw nieuświadomiona, nie leczona, po latach leczona za krótko no i teraz kolejny jej nawrót.-Marzę o spokojnym zyciu bez strachu, bez nerwicy-tak jak pewnie my tu wszyscy.Staram się walczyć, nie poddawać, normalnie pracuje, usmiecham się do ludzi a z siebie i swoich utyskiwań nauczyłam sie też i śmiać.Mam wsparcie w męzu, ale i on kiepsko ze zdrowiem, nie chcę mu dodawać trosk.Piszę tak duzo, bo dawno nie pisałam i stęskniłam się za rozmową z podobnie przezywającymi.Trzymajmy sie wszyscy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi! Co z Tobą? Napisz czy masz już jakieś leki? Czy zaczęłaś leczenie? jak sie czujesz?Mam problem z gg.Pozdrawiam. Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiamilka
czesc Maja, ja tu od wczoraj, z zaburzeniami lekowymi i atakami paniki. ciesze sie, ze znalazlam to forum. pozdrawiam cie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek czy ty nie masz jakichś
zajec, ze cały dzien jestes na kafeterii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pipek czy ty nie masz jakic
A co - przeszkadza ci to?? ja tez siedzę przed kompem masę czasu bo to dla mnie jedyny kontakt ze światem,tak jak dla pipek choruję na nerwicę lękową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nictylko tak pytam z ciekawoś
ci, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ,komu to przeszkadza,ale siedze i juz ,nikomu nie musze z tego tlumaczyc.jest teraz wolnosc ,wiec robie to co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pipek czy ty nie masz jakic
no to się ciesz ze mozesz mieć inne zajęcia oprócz siedzenia przed kompem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mam czas zorganizowany ze wszysto zrobie i jeszcze na rozrywke mam duzo czasu.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz chyba przeszłam z moimi problemami do porzadku dzienego, raz jest lepiej raz gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To masz fajnie,zawsze jakieś zajecia przy córci,bo syn to już dorosły.Pozdrawim Cie i zycze spokojnej nocy,zmykam bo córka cos chce ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiamilka
mam wrazenie, ze jakos tu do was nie pasuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiamilka
dzien dobry, dzis tak jakby lepiej. czy tak bedzie przez caly dzien? oby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny i chlopaki!jak samopoczucie?jak sie spalo podczas burzy?mnie snily sie jakies glupoty i jestem przez to niewyspana.zycze milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim ,pipek dzieki przezylam zebranie choc od nakrecania sie mialm rewolucje opo drodze ale dzis juz ok i ide na kolejne zebranie i bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipek ja tak jak i Ty siedzac w domu mam duzo czasu aby posiedziec przy kompie a w miedzy czasie sprzatam ,gotuje ,zakupy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam właśnie czemu kasiamilka tak napisała? :) każdy czyta wpisy, ale jak ja np nie na wszystko mam czas odpowiedzieć ale mam nadzieję,że to rozumiecie, wszystkim współczuję i rozumiem co czujecie ale ten ciągły brak czasu, wszystko w biegu, :O więc się nie martw, dla mnie ważne jest że napiszę co czuję nie o wszystkim całkowicie rozmawaiam z mężęm po to mam WAS tutaj rozumiemy się lepiej, przeżywamy coś podobnego, każdy dokładnie czyta co piszesz kasiamilka staramy choć miłym słowemwspierać każdego, pozdrawiam i nie opuszczaj topiku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiamilka
nie wiem dlaczego tak napisalam, chyba przez to ze zlapalam dola wieczorem, ze znowu zle sie czuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×